Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Jest sm full žalosten danes!

Jest sm full žalosten danes!

Včeraj smo kupili 6 mladih putk nesnic….danes zjutraj jih ni bilo več!!!
Sam ena z odgriženo glavo je še ostala v ogradi.

Vojna napoved podlasici!!!!!!!
In tud risanke “I’m a weasel” ne maram več!!!!Tako!
:-((((((

Razumem tvojo zalost.. Tvoja ugotovitev o vzroku tragedije putk je realna. Ne gre toliko za financno izgubo kot za ekoloski princip, mar ne? Za zacetek premeci najblizji kup kamenja.. Fizicno ti bo to dejanje dobro delo, pa se na seks bos bos pozabil, kuna pa bo primorana v pregnastvo, … hehehe..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Gre se za to, da sem eden redkih, ki se mi perutnina dopade.
In zato je žalost ob izgubi še večja.

Btw.: Jaz NIKOLI ne pozabljam na seks!Nikoli!
Kvečjemu bi s tem ognjem to sakramensko podlasico pregnal.Napalm za podlasice!

zraven putk si omisli psa..how how…..
Drgac pa moje sozalje..jest pa putk nebi imela nikoli…prevec serjejo vsepovsod…hehehe tisti kurji drekci..nope…

Kdor kur ne mara…ni moj prjatu!

Aj love čikn :)))))

ampak ježkov nasvet je pa …. od hudiča :)))

Ti s moj prjatu!
sam tisto podlasco bom pa res z napalmom!!!

In zdej,ko je dneva konec….pa tud nisem nič boljš volje!
Sam zdaj ne več zarad podlasice…..

Gre zgolj za prežitvelje, prjatu moj, anede? Kdor je ta prvi, ni ta zadnji …. ha, ha, ha! In … ja, ježek ima prav. Za začetek bontovje in skalovje, pol naprej pa boš že videl ! In … aj lav čikn olso !!! Ša najraje v panirani obliki !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

:)))))))))))))))))))))

jutro lepo Sp pa pazi… da se ne opečeš z napalmom :)))))

Vse do zadnjega stavka je bilo sprejemljivo.Pol pa morilski stavek!!!!!!!
Eno uro imam nos zavihan!!! Tko,da veš dohtarca!

Ja pismo rosno, kwa s’ pa mislu? De bi jest kure imela zato, da bi jih gledala in da bi mi po glav srale ??? Ne ga biksat no, ljuba duša. Zdej se pa kar lahko še naprej kujaš, kaj mi mar. Tudi jaz se lahko, ko si me pa tako grdo na cedilu pustil ………….???????????? Jest se tut ne grem več !!! Ampak, piščance imam pa res rada, panirane, lepo sočno zapečene, pismo, imam že jezik do popka, oz. popek pr’ jeziku in pa sline vunkaj, ku kakšen šarplalinc !!!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Nevredno zdravnika!!!!
Tko!
😉

New Report

Close