Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek in sta šla

in sta šla

:))))))))))))

štiri minute čez eno:))))))))))))))

na en vornih kafe:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

bemu vraga :))))))) oba pozdrau !

***************

lubčka Sebi..

tep tut

ama vraga.. kdo je to šel :)?

Jani

pojma nimam hehe…
važn da se neki dogaja anede :)))
oh…ja

jest sem tolele zdej 🙂 kam nej bi šel za boga :))))

nimam pojma , lohka pa greva skupi prosim 🙂

delat

a je kdo kej superman

dober tisti štos anede o supermanu.
Pismo kako je danes težek dan , pa ne samo zame …grozno komi čakam da bo ura 16.

Jej, jej, jej, jej, sej sem jest rekla, sam malčk prestopt se je treba najprej, poli pa se ….gre, anede ?

A sem jest preveč firbčna, če pašam, kašn kofe sta pila ???? In če sta tut kadila ???? In če ……… in če …….. in če ………….

:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Jest grem pa ke u hodnik stat, mrbet mi pa znese kaj “zavonjat” ?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

tisto jutro…..dolg hodnik…zatajeni koraki…..jutranji frišni vonj po britju anede…oh ja…

a superman pol pride hehehe

ni treba nč prositi… pejva :))))

Jaaaaaaaaaaaaaaaa, jaaaaaaaaaaaaaa, bemu sunčece, nekdo se pa le še spomni, razen mene ……… in ni dolgo nazaj, ko sem spet zavohala prava tisto kolonjsko vodico ….. ampak samo vodico, oči niso uzrle ničesar ……

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Cuba

Ma neeeeeeeeeeeeeeee! Neki čist posenega, včasih se mi zazdi, kot bi bil to Ivanho …. ampak, prepričana pa nisem ….

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

ups pomota.

Regrat mogoče?

Sebi , kaj za vraga spet mešaš supermana v tole brozgo a ?
Nč ne rabim supermana , rabim super prosti čas !

Rad grem s teboj , sej veš 🙂

New Report

Close