Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek IN NAJBOLJ RES JE ……

IN NAJBOLJ RES JE ……

TOLE ………….

——————
Zakaj ne? Preprosto! Ker se cenim! In ker mislim, da je treba že enkrat izstopiti iz tega norega celulitičnega in plešastega sveta. Ves ta boj proti celulitu in gubam je nateg brez primere, kovanje dobička iz naivnosti in iluzij. Pri vsej stvari pa je najbolj krivično to, da naj bi bile estetske okvare in staranje nekaj, kar je zelo slabo zgolj in izključno za ženske. Tako kot so v pravljicah stare ženske vedno čarovnice, stari moški pa modreci. Starost moške plemeniti, ženske pa iznakazi, tako nekako. Halo???
———————

In res je tudi tole, pobčki, da imam tudi jaz ….. celulit !!! Pa ne samo zato, ker “da se cenim”, ampak zato, ker mi je baje “prirojen”, in četudi se cenim ??? mi ni všeč, bemu svetca in delam na tem, da bi ga bilo manj, ker da bi kdaj bila čisto brez njega je jalovo upanje, da pa bi za časi, ki so bili in prehitro minili, ko ga res ni še bilo …. celulita… no, da bi za temi časi jokala, pa tudi ne gre… bi morala takrat narediti vse, kar je bilo narediti možno, da bi, če bi, ko bi ….. kajti, jokati po toči ne prepozno, anede !

Gmajna, ajd, gremo zdej v eno maso …. celulita !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja,moške sem slišala pravit,da ima človek v življenju
nekaj le od tega,kar spije,dobrega poje…,pa …saj
veš…….
Kaj mislijo pa drugače?Sem se zamislila…morda se
moram pa pred ogledalom res malo …vstaviti?

Mariči!!!

Mariči,jaz ob takih debatah šele pravo
lakoto začutimm

Ha, ha, ha, …. a ti pa pred ogledalo ??
Ja, sej, sej ! Kar stopi tja in tam stoj,
morti ti pa začne kar samo od sebe ……
kalorije nucat ! A veš, saj me prav res
čudi, kako da si ne omisliš, tako okrogla
in močna kot si, ene diete čez poletje in
enega anticelulitnega programa ! Pri nas
bomo zdaj še gospodarja vpisali …. da nau
treba novih gvantov !!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Gospodar mora imeti malo veliko trebuha,a ne?

Kaj se sekiraš zarad celulita?
saj jaz imam pa krivega tiča…
😉

Predrznost Kaj je predrznost? 1. Če greš v Cankarjev dom in vprašaš ali je Ivan doma. 2. Če porineš babico po stopnicah in je vprašaš kam tako hiti. … >>>

hahaha,titititi!!!

Pa sej je v redu ta celulit. Enkrat od zadaj rukneš in pol kar sam dela heheheheheheheheheh

Kaj je pa nagajivost?
Če greš naga Iji v trn.
Čau Niobči!Tud ti na spidu?
😉

Ja pismo, to smo itak že prej vsi vedeli, nismo
pa vsi vedeli, da imam jaz ……… celulit in to na
r….t !!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ha, ha, ha, ti ti ti !!! Kaj pa je pogum?

Pogumen je naš sp, ki pove, da ima krive …….
noge in se pote spusti nag po žiletkah dol iz
KR !!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Kwa pa je umetnost ???

V štirioglati sobi v kot us…ti se !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Aja, kaj je še hitrost ?

Na sobni omari se zvrha dol us…..t in potem
prihitet pogledat, kako se ti luknjica zapira !

Upsa, pa glih pred kosilom take svinjarije.
Ma me trajba, kej morem ? Kej morem ?

Pa tut če bi kej tla, ne vem če bi res tla !!!
Itaq bi me vseeno metalo sem in tja !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Da polža na ovinku zanese

sevede,k je ves masten

tolsta žvau,hahahaha

Zdej si me pa užalila!
zakaj si mogla naglas povedat,da imam krive tace?
🙁

Cmoka!
Kr me bodo peljal tja…bliz tebe…gar na tist grič…..bom tulu:
MARIČI BO MOJA DOHTARCA!!!!!
;-))))

Zato, srce moje zlato, da naujo tuhtal o tvojem
krivem tičku ???? Da bojo samo na tačke mislil !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ha, ha, ha, ja, tako je to ja, ima revež
mal brzine noter, pol ma pa še gume
namaščene, pa je u …….. awiunku van !!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Še sreča,da nisi napisala,da imam levo jajce nižje od desnega….
😉

O bemtiš, saj tisto so že druge napisale !!!
Zakaj bi se človek ponavljal ????????????????????????

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Katere druge?!
dej hitro telefonske številke,da to res potrdijo!
😉

He, he, he, he! Ha, ha, ha, ha!
Hu, hu, hu, hu ! Nič telefonskih, nema toga
boga, se ne vpletam vmes, ker ni zdravo !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

da …

“Vaše srce naj bo kot ocean. Vanj se steka nešteto rek, a nikoli ne poplavlja.Vaš duh naj bo kot nebo, ki je neskončno, in se svobodno razprostira nad svetom. Bodite kot drevo,ki sprejema vsakogar v svojo blagodejno senco; podarja sladke plodove celo tistemu, ki meče kamenje vanj; se ne navezuje na tiste, ki ga zalivajo. In ne zameri tistemu, ki ga poseka.”

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

New Report

Close