Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek presenečenje………

presenečenje………

včeraj je bil res en poseben dan…………

poln presenečenj.in to zelo izjemnih……….Dobila sem vrtnico, kar tako, brez posebnega razloga, le zaradi prijateljstva………..Pa se mi je zdelo, da taki, ki bi znali razveseljevati na “tak” način ne živijo več……..

A se vam tudi kdaj zgodi kaj podobnega?

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

Se.
To so tisti trenutki , ki človeku pomagajo , da spet zajaha val 🙂

Lep dan , čeprav dežuje … vsaj pri nas.
N.

Oja, Stephi, živijo … ni ji veliko, pa vendar … še vedno živijo. Pri tem, kako nekoga razveseliti, kako mu polepšati dan, kako mu kljub slabovoljnosti, teži dneva, pritisku privabiti nasmeh na obraz, je potrebno čisto malo, malo majceno domišljije in … hip hop, nasmeh je tu, tisti nasmeh, ki tudi nam pričara toplino okrog srca in veselje v duši.

Glej, zdaj, ta hip ti tudi jaz poklanjam nekaj malega. Ni vrtnica, je ena velika sončnica (teh imam namreč okrog in okrog hiše vse polno in še vedno so v polnem cvetu ….) in k njej je pripet listek, na njem pa piše:

POMLADNA LUČ

Nebo je kot lanena njiva
in vmes nasute so zlatice zvezd.
Nekje za hribom se še mesec skriva,
prikolovratil bo vsak hip z neznanih cest.

Hej, veter ponočnjak, zavrti se igrivo,
nasuj zlatic nam na zemljó!
Zakrij z oblaki plavo njivo
in mesec z léščerbo naj tava za goro.

Kaj nam bo bleda luč, ko v srcih je svetlo!

/B.Hofman/

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

ojla Steff !

Ja , meni se je zgodilo. Nekdo s tega foruma mi je za RD poslal ogromen šopek vrtnic , leto dni nazaj.
Bile so moje prve podarjene vrtnice in niso bile od moškega da pomote ne bi bilo.
meni je ostalo v spominu , mi prineslo toliko lepega in milega in tega zajček ne bo pozabil…

??????????????

(((((((((((((( – : – )))))))))))))))))

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

iz srca hvala marija za sončnice…
res lepa pesem..pa saj ne boš verjela….sončnice imam zelo rada………..

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

Na viš, nekaj je u luftu, anede! Nekaj ziher je!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

če sem poštena, sploh ni važno, od kje prihajajo…..
Meni je vsakič lepo, ko se taka presenečenja zgodijo…..
Imam pa to , zame zelo “neprijetno navado”, da hudo zardevam, da mi pridejo solze v oči…potem pa si predstavljaj, v kakšni zadregi sem lahko ……..

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

Ali pa morda celo tisti, ki te preseneti? Če jaz
koga presenetim in da se mi to zgodi, začnem
še sama smrkati in mi je tako ….hm, hm… milo
in za en pikec nelagodno, ker ne vem, kaj naj
rečem, kako naj se obrnem, kam… potem pa
človeka “zagrabim” v svoj objem in vse skrijeva…
človek in jaz … v ramena drug drugemu !!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

O ti lumpa !

Zdaj ko si me tako objela pa misliš , da ti bo zajček kar “zapel ” ćigave bile so vrtnice lepe te ?

**************

Ma neeeeeeeeeeeeeeee!!!
Cmočka, ker nikdar ničesar ne pozabiš!
Objemčka, ker te želim objeti, ker si mal
boga danes, ko imaš tako nadležen obisk ….

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Že dolgo ne jokam več , če meni kaj narobe gre.
Vendar vedno jokam kadar se mi zgodi kaj lepega. Nekako tople solze veselja , sproščenost v duši …ja sem cmeravo dete.

ja…..a veš, da verjetno drži?
:-))))))))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

ja..vendar to počnem šele zadnja leta….mene so kot otroka učili, da je treba čustva skrivati…..Zato , morda, prav zaradi te nepotešene otroške lakote po nežnostih in lepih besedah, danes, ko sem starejša, tako cenim eno in drugo……

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

joj Mariči nekaj sem ušpičila . Ampak mislim , da sem ravnala prav ker sem se po vesti obnašala. Čak ti tole grem napisat na mail , tolko glih da poveš je prav ali ne..

Prav je, ziher je prav, ne se sekirat. Zato in še za kaj drugega te imam tako zelo zelo rada. Meil mi vrača, zato ti odgovrajam tuki! Ne vem, kaj za en hudič se je naselil v moj PC ??

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Aja, pa še tole: vedi, da se dobro z dobrim vrača. Tebi je bilo nekaj dobrega ponujenega, četudi nisi izkoristila in si to z dobrim vrnila. Ali je ali ni resnica na tem?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

sem vedela, da se , če človek išče, najdejo sorodne duše

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

New Report

Close