Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu za KIRa

za KIRa

Ljubi KIR!
Sicer si se že poslovil vmes, kar me ni bilo pa se bom tudi jaz od tebe.
Lepo, lepo mi je bilo s tabo. Kratko, a vroče (ha ha).Ne bom te pozabla….

Pošiljam ti poljubček, želim ti veliko toplih objemov, dobrega sexa, ljubezni….

Enako sari, mm-ju, krenu, piki, ostalim….

ps: očitno čist resn mojemu sodelavcu niso bili všeč moji čutni vzdihljaji ob branju tvojih mailov, zato je to povedal dalje….preverili so in ugotovili, da sexam s tabo po netu…..

To se svetnicam in svetnikom tu gor seveda absolutno, sigurno, 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} bla bla ne more zgoditi, vsem prijateljem tega foruma pa predlagam, da vsaj preverijo svojo situacijo in vzdihujejo manj glasno, kot sem ob tvojem rajcanju jaz, ljubček. Nihče ne mara neprijetnih presenečenj, mater, še jaz ne!

O, zdravo moja LJUBA! (vsaj enkrat ti lahko tako rečem?)

Hvala za vse lepe želje; enako tebi želim tudi jaz.
Če kaj, potem bom pogrešal tvoje maile, bili so mi res v velikoooo veselje in sprostitev. Odslej pač ne bo več povečanega pulza ob prebiranju tako lepih stavkov, ki si jih sposobna le ti. No, bo že, vsaka reč se enkrat konča, tudi ta se je. Tudi mir bo v hiši…

Sprostitev bom pač iskal drugje; komaj čakam večera, da se podam na ene 15 km. Če boš slučajno kje srečala skuštrano in prepoteno bitje, mu kar jezik pokaži, bom že razumel. Če pa jaz vmes začutim kaj najlepšega v modrem – pazi zaletim se v tebe (saj čisto nežno!) in te podrem. Vsaj tako te bom…- volja do humorja je kljub vsemu ostala.

Še enkrat: tisoč poljubčkov na tvoj lepi kljunček in še desetkrat toliko lepih trenutkov doma ali kjerkoli!!!

S Saro* pa le pojdi na kufe (zelo prijetna in zanimiva ženska je tudi ona) in se sprostite ob prijetnem kramljanju, nakupih ali kar tako, to znate ženske zelo dobro! Pa tudi čim več komplimentov, da bi prejela, saj si jih tudi upravičeno zaslužiš!

Glede sanj: Draga, nisem nakladal, res je bilo!
Pa še enkrat:
P O L J U B Č E K !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tako lepo si napisal, da mi bo vedno toplo ob pri srcu, ko se bom spomnila nate.
ps: je že prav, da se je končalo, ker sem bila že čist mal zaljubljena vate.

poljubček, KIR, zaleti se če me srečaš, bom vesela!

lp

Backa..za vsako rit raste palica..tudi za njegovo bo-sodelavcevo..res ni okej tkole med sluzbo cvekat..se zezat..to veva obe..ampak cloveska zloba..fofsija ne pozna meja..in tisti, ki se dela najlepšga..najboljšga..tazga se boj…cim dalj od njega..ker ni vreden da žvi..zastruplja vse okoli sebe..Zelim ti..da se cim prej poberes..in da zaradi tazga gnoja od sodelavca ne bo prehudo bolela glava..in ko si registriram en tak mejl..k bo sam zato..da stopiva v kontakt..ti ga tukaj napisem..zato le pokukaj se kaj sem..ce pa ti ze imas tak mejl..ki je varn..za vse ostale trote..pa mi ga prosim napisi..z veseljem bom pila kavo s teboj!

In ti sodelavc..ki sigurno tole beres..sve se vraca..sve se plača..in kaksn seks po netu..ubogi revez..sigurno doma ni seksu ze en teden! Cyber seks..je neki druzga kot tole…ampak oprostimo jim..saj ne vedo kaj delajo-beri..skoda časa za njega!

.

?

alo KIR pa uživaj še naprej lepe trenutke življenja.
lep pozdrav Erči

POST SKRIPTUM II.:

Zakaj zaupati nekomu, ki ne loči zrno od plevela? Zakaj zaupati nekomu, ki ne loči bisera od kamnov? Pa verjeti, da ne bo streljal naravnost v srce in te pustil pregoreti kot svečo.

ŠAH. IN MAT!

No, po pravici povedano, tudi jaz jemljem določene stvari mal z rezervo, sploh pa tu.
Sicer priznam, da čist dobr ne razumem na kaj ciljaš, čeprav si lepo napisala, sumim pa kam ciljaš. Bi mal razložila?
Pol praviš, da sem spregledal mat, no tud to se lahko zgodi…

Včasih nekdo enostavno ni vajen pobirati drobtinic nekomu z mize, sploh pa, če jih ta tako radodarno trosi okoli.

Sem pričakoval v tem stilu, ja. Lep pozdrav in lepo se imej!

Tudi ti.

oo..lepo jutro ti zelim…dragi KIR!

kir, kir, kir, kdaj boš dal? (za pir-k itak tiste dva dni dopusta?)

Dobro jutro in lep, čeprav deževen dan. Ja, glede dopusta izgleda, da ga bomo moral kr zapit

A si upaš? jaz si upam, pa sara*tut, a ne

Jaz si upam marsikaj, ljubica, sam če uspem, pa je druga zgodba!

jaz upam…sam pira ne bom pila;)..ne rabm alkota za…

Dobiš pa eno debelo, slastno………..palačinko!

od tebe pa vedno, ker vem da jih dobr specs in clo vrzes u luft..namazana naj bo z marelicno domaco marmelado

he he he, zaenkrat kar dobro kaže, še nobene slabe volje:)) Lepo pozdravljeni vsi, danes vas spremljam bolj napočez, mamo ful busy, ampak je lepo videt “ogrevanje”. Samo to še rečem, dajte se imet radi, tako in drugače, pa lep in seksi dan vsem!

Ja kaj pa zdej – domače marmelade nimam. Mam pa še nekaj gozdnih jagod, kaj pa to?

jo imam jaz..prinesem jaz;)..gozdne jagode bodo za na vrh..kot pika na i;)

hvala enako draga pika..pa lep vikend in krompirjeve pocitnice;)…

Velja!

New Report

Close