Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu čez noč v meni

čez noč v meni

jaz sem v eni knjigi prebrala in se morala probat ker me je zrajcalo 100 na uro in sicer pred spanjem sva z tipom začela z poljubi nato mi ga je dal not tako sva ostala skoraj do jutra le občasno sva se premaknila jaz sem drugi dan hodila na kavboja on pa bogi ni mogel sexat še cel teden kolk je mel otečenga;)
sam blo je pa aaaaaaaaaaa

Ja, ziher.

Hmm,

odlicno, ce sta lahko zaspala. Jaz ne bi mogel,
ce bi ona na meni spala, ce bi bilo pa obratno,
pa ona dihat ne bi mogla. Razen, ce se gres v
to akcijo od strani.

A to si mu naredila, preden je sel na sindikalni
izlet? Tisto kar v knjigah preberes, pa res ni
treba vse poskusit 🙂

TiNKO

Meni to ne bi bilo nic aaaaaaaaa, ga imeti not celo noc brez “akcije”.
Ga imam raje mal manj not, po obrokih skozi celo noc in to na nacin da oba uzivava, ne ,da se zjutraj zbudis tako kot sta se vidva;)…otečena in vsa uboga.Če že to, naj se potem vsaj ve zakaj, da bo tista bolecina prijetna, ne pa samo zato, ker je bil not celo noc…pa itak, če vama je pasal zakaj ne, vidva samo uzivajta, meni osebno to ne bi pasal…

Hm, kaj pa je bilo tipu? Je okamenel? 😉

Ne, zjutraj je bil dovolj hiter in skril metlo.

Jaz sem pa pričakovala čisto drugačen post, ko sem prebrala naslov. Sem mislila, da si čez noč prišla v meno (z ozkim e:)) in da sprašuješ kaj s tem v zvezi:))
No, sicer tega še nisva poskusila, kaj pa še piše v tisti knjigi?

To je pa res za vikati.Celo noč mu je stal,on pa spal na njej,ha,haa.Zasluži nadimek MRTAV JEBAČ.Tista je še bolj bosa:”celo noč ga je imel v meni(trdega)”.No sigurno je njen tip na skrivaj v tamalo vtaknil vibrator,ona pa je mislila,da je njegov korenjak.Uata mejka mistejka.

Ne vibrator, se skurijo baterije čez noč…

Metlo

Bomo rekli neznani uleteči raziskovalec globin.Mogoče pa bo kdo uganil kaj je imela NOTRI?

Ja pol si se pa zbudila s prstom v rit !!!

Nekaj kar je povzročilo da je imela noge na O cel dan in da so jo bolele?

Hmmm, za vajo se je navezala na sedlo in po pomoti se ji je zagozdila žnora…

Bi šlo?

pa Žan, napiše se what a mistake (A) to make(A) – torej po tvoje uata mistejka tu mejka…. tist tvoje se za rit ni obrisat…
pa lp

Pa ne boš rekla, da si se zbudila naspana zjutraj?!

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Hehe,
Marko, tole leti na charnin post
ali na ta prvo temo? 🙂

TiNKO

Na prvo, na prvo.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Pa kaj folk vse piše …………..groza

Ja, a ne? Eni clo komentirajo 10let staro temo hehehehehe

New Report

Close