Če mu prehitro pride
Pri nama pomaga ce pomisli na hladno oz. na nek dogodek ko mu je bilo zelo ampak res zelo mrzlo(pa ne se zdaj prestavljat antartiko :)); takrat lahko tudi s polne erekcije na nic pride.
Razlog temu je, da je potreba po prezivetju ( torej ko mu je mrzlo) vecja kot potreba po razmnozevanju, kar v koncni fazi seks tudi je.
da se nardit to da bolj pogosto seksate z njim, ker če strada nekaj časa itak da nam pride takoj ko ga omočimo, naš penis je izjemo občutljiv, če pa vam poleg vtikanja ne bo dražil še ščegetavčka pa sigurno da vam bo težko prišlo.
konec koncev pa zakaj bi pomenilo da ko moškemu pride je konec seksa?????
jaz lahko potem nadaljujem še 2x, 3x, no več niti ni take hude potrebe lahko pa tudi, če pa čne stoji kar takoj se pa malo igram z ženo in se spet vzburim v 20 sekundah in lahko nadaljujeva…
če pa ne jo pa vsdaj oralno zadovoljim, saj ne vem zakaj bi jaz doživel orgazem ona pa ne?
Vzemite si čas za partnerico!
LP, moški
pri nama pa je ravno obratno, vedno sem jaz tisti ki mu pride pozneje. Njej pride v kakih 5-10minutah jaz pa se morem še kr nekaj časa trudit, včasih mi celo ne pride kr sem preveč obremenjen z tem da mi pride “prepozno”(20-30min brez predigre). Kaj naj nardim? lahko tipu sploh pride prepozno? klko časa pozneje je prepozno? vam paše tudi po orgazmu?
Hvala
V določeni pozi hitrej pride ženski, spet v drugi moškemu.
Hitrost in globina.. odvisno pač od posameznika, ampak vedno se da prilagajat in s tem zadrževat orgazem
Pomagamo lahko seveda tud z roko (ampak kdor nezna sexat vprašanje če to zna.. tko da najprej naj vas punca to nauči)
treba je pač spoznat predvsem samga sebe, pa seveda tudi partnerja. Dokler pa niste najbl vešči pa najbolš fafanje pred sexom, pol pa mislm da bi moglo bit ok? nevem kakšne težave mate sicer nekateri, jst ko sm prvič sexu mi ga je pofafala in pol sm sexu več kot 1 uro..
uglavnm nism nek strokovnjak, nimam velikega tiča, nimam bogatih izkušenj niti prbližno, pa nekako z upoštevanjem tega kar sm zgoraj napisu lahko kontroliram svoj orgazem in nama s punco med sexom v 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pride istočasno..
je pa to zgolj lastna izkušnja, če morda komu pomaga. morda kdo drug deluje drugače kot jaz.
Obstaja ena super nova zadeva ki vsebuje Dapoxetine – to je edina laboratorijsko preverjena snov ki preprečuje prehiter izliv.Imenuje se Super Kamagra dobite pa jo lahko na
http://www.kamagra-slovenija.com