Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu poslušanje

poslušanje

Enkrat sem slučajno naletela na glasove, ki so me v kratkem prepričali, da gre za samozadovoljevanje….in bila sem navdušena, kako me lahko stokanje, dihanje, sopenje…nekoga, ki ga sploh ne poznam, tako zrajca….
Imate kakšne take izkušnje?

Uh, ne vprašaj kako.

PS
Koliko je že tvoja telefonska? 😉

Backa, a ni to fajn, da nam zivljenje tolko lepih presenecenj postreze?
Tud mene je taka izkusnja noro zrajcala, sam ne dam prav roke v ogenj, da on ni vedel, da ga poslusam in opazujem 😉 Se pa zatem ni nobeden pritozeval…

Sem vedla, da bo tvoj odgovor tak….pa še kaj povej v zvezi s tem, mi je zelo všeč, ha ha. No, ne vem, če tebi, da bi pravil…a probam lahko vseen, ne de?

ps1: pa analiza, paše?
ps2. pa sem upala, da ti bo uspelo…..

Ja, maš res. Še bi.
Ni vedela, sem skoraj sigurna, vsaj motit se ni dala…

ps. in bila je še glasnejša od mene, uf.

Tudi in to celo pred kratkim. Pa nikoli me še prej ni tako zrajcalo ko sem po telefonu poslušal tiste vzdihe! Še vsake toliko časa moram na PP, ko se tega spomnim!

Pod ps1 in ps2 si me malo zbegala. Ne štekam čisto! Aha, kako je že s telefonsko? 😉

ps
ex kren!

Mene to rajca zato, ker pomislim kaj dela ta oseba in od kje ji taki zvoki, vzdihi, sopenje in kako te potem ne bo to rajcalo.

Tebe še nisem slišal vzdihovat, škoda!

ker je moj dragi daleč stran, sem mu na ta način po telefonu zaželela vse najboljše za rojstni dan 😉

Backa, ti si prav faca. Nove in nove teme odpiraš in nam domišljijo vzburjaš.

This is fu..... good day!

Zbegala tebe? Ni šans…

Mislila sem, da si razbral mojo telefonsko, pa? Očitno ne. Povej tvojo!

Prekrasno darilo, kdo bi si ga ne zaželel?

Zakaj škoda? Kaj pa, če imaš srečo;)

Ne, ogromnooo smolo!

Misliš ali veš;), pa ne osvajaj me, bo tvoja ženička ljubosumna.

Ne vem ali misliš zakonito ali virtualno. Daj mi na tel. mal vzdihov

Imaš toliko žena, blagor se tebi, ko je ena sitna greš k drugi.
Malo mojih vzdihljajev si želiš, prpiravi me naprej do njih in potem jih boš deležen;)

Bom, draga!

nate čakati dragi, bi ostala brez vsega;)

New Report

Close