Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hecne stvari pri novem forumu

Hecne stvari pri novem forumu

Najprej dodam na hitro opažene.

 

Teme ne gredo več gor, če imajo novo sporočilo.

Vrže te na zadnji prispevek.

 

Pa počasen je.

Pa še: ura je narobe, ni več števila ogledov.

Forum je nnikakvi. Nič se mi ne odpade.

Jaz pa skoraj ne morem brat, ker se tako slabo vidi. Pa res je čisto preveč reklam. Saj vem, da morajo biti, ampak jih je ressss preveč!

Ej s vi se lahko prijavite?

a*

Kaj ste naredili s spletno stranjo? Katastrofa!!!

Namesto “išči” piše “traži”

Zdaj pa čisto po pravici: ste kaj trpeli brez, je bil odtegnitveni sindrom hud?

Fino je, ker ne teži več: “tako hitro niste mogli napisati novega sporočila!” 😀

Mah kaj ti veš, kako hiter sem jaz! 😉

Da bo še kakšna pozitivna pripomba.

Pa nicka ni treba več ponovno vpisovat, če hočeš imet istega pri naslednjem postu.

Jaz tudi težko gledam, vse je tako bledo, sploh mi več naslovi ne padejo v oči.

 

A je samo pri meni tako, ampak prilepljeni videi se sploh ne vidijo, samo še linki so.

 

Poleg tega pa ko nekoga citiraš ko mu odgovarjaš ni nič več skrito kot prej, v pravokotniku, ki ga klikneš, da se ti odpre, če želiš pogledati na kaj uporabnik odgovarja. Vse se vidi, tako da strani zgledajo kot celi romani. Težko se je znajti.

Obupno počasi odpira. Preveč ženske barve, kot da sem na kakšnem cosmopolitanu. In vidi se, da je čvek drugotnega pomena, bistvo pa je v reklamah in drugih stvareh ob strani, za teme pa mini mini prostora.

Kdo hoče ob vsakem obisku videt temo o tašči? Jaz sigurno ne. Za zdaj precej neuporabno.

Zgleda, da tole kar sproti na novo malo programirajo in da niso nič vnaprej stestirali. Pa serverje so preselili na bivši domači PC enega od developerjev, vsaj tako počasi dela.

Mogoče je pa iDESI prevzel prenovo portala?

Aha, a potem ga še urejajo.

    A je tudi pri vas tako da več ne morete nobenga citirat v odgovoru?

 

Pa da pod temami več ne vidiš vzdevka tistega, ki je nazadnje odgovoril?

 

Potem pa je bolje, da forum zaprejo, še za ta čas, ko ga urejajo. Ker je tole vse skupi preveč utrujajoče.

 

Sem brez besed od šoka.

Škoda, ta forum mi je bil še pred 4 dnevi TOP …

Prej je bil TOP, sedaj je nepregleden.

Ko je Primož nazadnje prenavljal forum, so na vrhu odprli pripeto temo o tem, kaj bi bilo še treba popraviti po prenovi. Andreja & kompanija, najbrž bi bila to tudi zdaj dobra ideja.

Sem razočarana. Počasen je veliko, veliko bolj, kot prej. Teme ne gredo gor, ; no , na to se bomo navadili.

Ne najdem podteme: koronavirs, politični čvek,;kje so zdravniški forumi?

Mogoče bo počasi.

🤮🤮🤮

Tudi jaz nič ne najdem. In melje in melje in melje, čisto prepočasi. Pa z brskalnikom Brave ga moraš nujno odpirati, drugače je gor na milijone oglasov, buuu.

grozno, počasno, nič se ne najde, ne da se /ali ne znam-napotkov za uporabo nisem zasledila/ direkt replicirat nekomu.  upajm, da ga bodo dodelali. in to pošteno dodelali. škoda, prej je bil bolj tako, sedaj je pa skoraj neuporaben.

Ja, citiranje res (še?) ne deluje.
Črke so predrobne in je težko brati.
Prepočaaaaaaseeeen!

Forum went whistling to the cancer.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Odgovor na objavo uporabnika
Rok-1, 15.05.2021 ob 09:27

Ja, citiranje res (še?) ne deluje.
Črke so predrobne in je težko brati.
Prepočaaaaaaseeeen!

Citiranje je sedaj pod “odgovori”.

Odgovor na objavo uporabnika
ime ali vzdevek ali celo kaj drugega, 15.05.2021 ob 04:33

Zdaj pa čisto po pravici: ste kaj trpeli brez, je bil odtegnitveni sindrom hud?

Meni je kar malo manjkal, priznam. Kadar imam čas, vedno na hitro gor poškilim.

New Report

Close