Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Iščem službo medicinske sestre v Pomurju

Iščem službo medicinske sestre v Pomurju

Ker se bom kmalu preselila v Prekmurje k fantu, me zanima, če kdo od vas ve, kje bi se najhitreje zaposlila kot medicinska sestra. Končala sem 4 letno srednjo zdravstveno šolo v Ljubljani, uspešno opravila pripraviški izpit in zdaj se čez cca 2 meseca že selim, zato nisem oziroma ne iščem zaposlitve v Ljubljani.

Za vsak nasvet bom hvaležna, oziromapomagal mi bo že vsak najmanjši namig, kje začeti

Kolikor vem v bolnici v murski soboti krvavo potrebujejo kader, posebej medicinske sestre

    GXFGFCHF a si prepričana, ker mi je pa glih ena rekla, da ni razpisa in da tud ona kao tam ne dobi.

Bolje ti bo došlo s prostitucijo. Tu je puno gasterbajtera sa penezi.

 

Si dobra mačka?

Ma imaš poklic, ki je deficitaren tudi v času, ko ni korona stanja. Torej, tja kamor se boš preselila, oceniš radius, dosega peš, s kolesom – pa če je to zdravstveni dom, bolnišnica, ali pa dom upokojencev. In pošlješ prošnjo direkt. Saj jih rabijo, brez skrbi. Take brez otrok pa sploh, ker si na voljo lahko takrat, ko tiste, ki otroke imajo, ne morejo ( boniška odsotnost zaradi bolezni otrok, šolske počitnice, ipd.)

 

Preseliš se in pošiljaš prošnje. Simple as that. Tudi če ni razpisov. Ali pa na Zavod za zaposlovanje se prijaviš – boš takoj dobila s tem svojim poklicem. Vse se da, če se hoče. Tudi z ne preveč truda.

New Report

Close