Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Moja mama in fantov oče imata razmerje

Moja mama in fantov oče imata razmerje

S fantom sva skupaj tri leta. V teh letih sva spremljala ločitvi najinih staršev. Pred korona časom smo imeli družinsko spoznavanje, ki sem ga organizirala za svoj rojstni dan. Od najinih staršev sta prišla moja mama in njegov oče. S fantom se nama je zdelo fino, da sta se takoj ujela. Zaključili smo druženje in to je bilo vse, do zadnje sobote, ko smo imeli družinsko druženje. Najina starša sta prišla skupaj, kot par. S fantom naju je od šoka skoraj sezulo. Očitno se to vleče že skoraj leto in pol, pa nihče ni vedel.
Fantov oče je hud šarmer, ki je baje od nekdaj rad za drugimi kiklami letal. Moja mama je bolj vase zaprta in sta šla z mojim očetom narazen, ker dejansko nista bila za skupaj. Lepo in sporazumno sta se razšla. V družbi njegovega očeta moja mama žari kot še nikoli, njegov oče pa se tudi obnaša kot zaljubljeni najstnik. V njuni družbi kar cvrči od hormonov. Poljubljata se vpričo vseh in roke stegujeta eden po drugem. Plešeta neke pohujšljive plese, samo da se dotikata. Mi je kar nerodno gledati ju. Po eno strani sem res vesela za oba, po drugi strani pa, halo, to sta najina starša. Njiju skupaj gledam zelo težko, tudi toleriram težko, nekako se mi zdi izpirjeno. Fant čuti enako. Kaj se plete po glavah najinih staršev si ne upam ugibati, moti pa me, da sta svojo vezo skrivala pred domačimi. Iz tega bi si upala sklepati, da je njuna veza čudna tudi njima samima.
Skrbi me, če se razideta, kako bo to vplivalo na naju s fantom. Razmišljam, če se razideva midva kako bodo izgledala naša družinska srečanja. Toliko vprašanj se mi poraja in tale veza se mi res ne zdi posrečena. In resnično si ne želim, da bi bila mama še ena igračka v rokah njegovega očeta. Kako naj ju s fantom spraviva narazen?

 

Daj bodi vendar pametna. Mama je odrasla ženska z izkušnjami. Naj uživa, tudi če se bo opekla, to ni tvoj problem. Ne smeš se vtikati v njeno življenje, četudi se ti zdi, da to kar počne ni prav.

če boš nehala pisati z partnerjem morda ne bomo takoj opazili, da gre za tvojo izmišljeno temo.

Jaz bi bila res vesela, če bi si moja mama našla moškega, pa magari če bi bil to možev oče. Tako jo imam pa jaz na grbi. Včasih se mi zdi, da hoče živeti skozi neme.

Ste pač malo posebni! Meni bi sicer bilo malo nerodno pred ljudmi v taki situaciji ampak kaj hočeš, nimaš vpliva na dejanja in obnašanje drugih ljudi.

pusti vse pri miru. to ni tvoja stvar. s fantom bosta ostala pat, ce se imata rada

Odgovor na objavo uporabnika
mijav mijav, 26.05.2021 ob 07:19

če boš nehala pisati z partnerjem morda ne bomo takoj opazili, da gre za tvojo izmišljeno temo.

Hehehe, bo pa  s možkim…

Prav zanimiva familja. Imata še kakšne sorodnike, da se poparčkajo med sabo. Za vs očitno velja rek, da vse v familji ostane.

Tvoja mama je odrasla, če ne ve kaj dela je to njen problem. Kakorkoli, sama bo morala nositi posledice. Vidva s fantom pa se sprostita in se distancirajta od vsega skupaj.

Tale avtorica je razlog, da je  forum izgubil namen. Prepoznaš jo po stilu pisanja in slovničnih napakah. Če se forum preimenuje v izmišljene zgodbice,  bomo vsaj vedeli, kaj lahko preberemo. Ali je psihopatka ali pa del ekipe, ki drži forum v kondiciji. Ker eni na vse njene neumnosti odgovarjajo z nasveti. Ali pa tudi ne, mogoče to počne njena ekipa ali kar sama sebi odgovarja.

 

A veš da nismo vsi enaki, da nimamo vsi enakih življenj? Ne vem eni kar naprej odgovarjate na razne tema ob enem pa špekulirate o tem, da so izmišljene? What is the point?

 če boš nehala pisati z partnerjem morda ne bomo takoj opazili, da gre za tvojo izmišljeno temo.—pa žal ne najdem.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Zaskrbljena hčera in sin, 25.05.2021 ob 20:51

S fantom sva skupaj tri leta. V teh letih sva spremljala ločitvi najinih staršev. Pred korona časom smo imeli družinsko spoznavanje, ki sem ga organizirala za svoj rojstni dan. Od najinih staršev sta prišla moja mama in njegov oče. S fantom se nama je zdelo fino, da sta se takoj ujela. Zaključili smo druženje in to je bilo vse, do zadnje sobote, ko smo imeli družinsko druženje. Najina starša sta prišla skupaj, kot par. S fantom naju je od šoka skoraj sezulo. Očitno se to vleče že skoraj leto in pol, pa nihče ni vedel.
Fantov oče je hud šarmer, ki je baje od nekdaj rad za drugimi kiklami letal. Moja mama je bolj vase zaprta in sta šla z mojim očetom narazen, ker dejansko nista bila za skupaj. Lepo in sporazumno sta se razšla. V družbi njegovega očeta moja mama žari kot še nikoli, njegov oče pa se tudi obnaša kot zaljubljeni najstnik. V njuni družbi kar cvrči od hormonov. Poljubljata se vpričo vseh in roke stegujeta eden po drugem. Plešeta neke pohujšljive plese, samo da se dotikata. Mi je kar nerodno gledati ju. Po eno strani sem res vesela za oba, po drugi strani pa, halo, to sta najina starša. Njiju skupaj gledam zelo težko, tudi toleriram težko, nekako se mi zdi izpirjeno. Fant čuti enako. Kaj se plete po glavah najinih staršev si ne upam ugibati, moti pa me, da sta svojo vezo skrivala pred domačimi. Iz tega bi si upala sklepati, da je njuna veza čudna tudi njima samima.
Skrbi me, če se razideta, kako bo to vplivalo na naju s fantom. Razmišljam, če se razideva midva kako bodo izgledala naša družinska srečanja. Toliko vprašanj se mi poraja in tale veza se mi res ne zdi posrečena. In resnično si ne želim, da bi bila mama še ena igračka v rokah njegovega očeta. Kako naj ju s fantom spraviva narazen?

 

Pustite jih skupaj in se ne vmesavajte sploh če sta zaljubljena…

 

zgodba je  sposojena iz  nadaljevanke LZN-lud zbunjen normalan-pa naj reče kdo kar hoče…berem te izmišljene zgodbe…včasih ne veš  čemu sploh služijo… pač kr neki…

Odgovor na objavo uporabnika
Zanimivi ste, 26.05.2021 ob 23:03

Prav zanimiva familja. Imata še kakšne sorodnike, da se poparčkajo med sabo. Za vs očitno velja rek, da vse v familji ostane.

Kakšni sorodniki ?

 

Bodi srečna da ni ves ta čas tvoj fant tvoje mamice šravfal, pa bi se sedaj raje odločil zanjo kot zate, tudi ta primer smo že videli.

Spravita narazen? Halo? Od kdaj pa morata STARŠA svojim otrokom polagat račune, s kom seksata? A bi morala prosit za dovoljenje? Vaju sta spravila do kruha in to je to. Kolikokrat je bilo staršem nerodno zaradi nas, pa nismo niti pomislili v kakšno zadrego smo jih spravili. Samo zato ker je vama nerodno, ker ne seksata toliko kot ona dva, pa res ni fer, da morata it narazen, da bosta vidva srečnejša … pod svojim pragom pometita. Kot da vidva nista bila nikoli zaljubljena.

Svoji mami privošči srečo, tudi fant naj očetu privošči srečo. To da sta se našla ona dva je pač splet naključij. Naj uživata dokler bo trajalo. Če ne bo, se boste takrat s tem ukvarjali. Človek se ne more na zalogo sekirati.

meni se pa zdi, da si ti mami fouš, ker je v bolj strastnem razmerju kot vidva ta mlada dva.

Moja mami se je pred davnimi leti zapletla s sosedom. Mi je bilo res nerodno, ker sta se obnašala tako grozno, da je cela soseska njiju opravljala. Meni je še danes, če srečam kakšnega staroselca iz naših krajev, nerodno, zato razumem tvojo dilemo A tukaj nimaš kaj. Pusti in živi svoje življenje.

Vsak naj živi po svojih prepričanjih in načelih s komu hoče, samo da se škoda ne dela. Pustimo si dihati. Odrasli smo, vsak s svojim življenje. Ne moreš vplivati na mamino življenje. Kaj ni čar življenje tudi v tem, da ne veš kaj se bo dogajalo v prihodnosti.

Smo imeli doma natanko tak primer. Čez čas se je nehalo, brez drame. To “za drugimi kiklami gleda” je šlo pač naprej.

zelo preprosto…

SE NE VTIKAŠ V NJUNO VEZO, IN BRIGAJ SE ZASE IN ZA SVOJO VEZO… pa bodita oba s fantom vesela za svoja starša, sploh ti za tvojo mamo če tako žari. A bi jo raje videla žalovati in samo še 10 let? Dej strezni se malo in brigaj se zase!

Vsakršno umešavanje iz vajine strani bo imelo dosti večje negativne posledice na vajino vezo, kot si predstavljaš.

 

 

Fantov oče ni hud šarmer kot pišeš ampak hud kurbir… Poleg mamice te naj dobro nabriše, takemu kurbirju to paše verjemi, ti pa to lepo posnami in pokaži mamici pa ju boš spravila narazen, fantu pa povej da je to bilo potrebno za višji interes. Ne skrbi fantov oče ni kaj prida v postelji ker po 40 letu ni več isto…

vidva držita skupaj in držita se svojega življenja, oni pa naj kakor hočejo….

hm komentar na starše, pa včasih so otroci zrelejši in nič ne moreš pomagati, sprejeti kot je, jih tkao gledati in iti svojo pot. Seveda so duženja…raje se nasmej, kot ocenjuj….

ok, imata izkušnje, obnašanje pa ni zrelo.

pa kaj hočeš, sprejmi in ne kopirati…drži se svojega prav in ljubezni, spoštovanja in izgradita lepo trajno družino…

Sprejmi, da imata nezrele sstarše in se nasmejta in dobro se držita skupaj, kar že bo….

 

Odgovor na objavo uporabnika
bodi srečna, 28.05.2021 ob 07:00

Bodi srečna da ni ves ta čas tvoj fant tvoje mamice šravfal, pa bi se sedaj raje odločil zanjo kot zate, tudi ta primer smo že videli.

 

 

A tudi tako pokvarjene komentarje in ljudi se dopušča tu

New Report

Close