Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek visoke, majhne punce – vprašanje za moške

visoke, majhne punce – vprašanje za moške

Živijo,

moški, zanima me naslednje. Če bi mogli zbirati, ali bi raje imeli punco, visoko med 175-185cm, ali drobno punco med 150-160cm?

Gledam sanjskega moškega in sem ugotovila, da je npr Nina Radi visoka 154, pa sploh ne deluje tako majhna. Hkrati so nekatere druge punce not, kot npr Tjaša ali Pia precej bolj visoke.

Kaj vam je bolj všeč?

Pomembno je zgolj da je punca lepa.

Višina ni pomembna.

 

Majhne ženske ste glasne. Sem blizu 2m in majhnih punc niti ne opazim. Vas pa slišim.

Majhne punce, 100%

v visokih petkah mora biti 3 cm nižja od mene v čevljih … da jo lahko primem okoli pasu in dam roko na njeno ramo ☺ … ona pa lahko neopazno drmari po mojih jajcih ☺

Odgovor na objavo uporabnika
123pik123, 13.06.2021 ob 17:06

Živijo,

moški, zanima me naslednje. Če bi mogli zbirati, ali bi raje imeli punco, visoko med 175-185cm, ali drobno punco med 150-160cm?

Gledam sanjskega moškega in sem ugotovila, da je npr Nina Radi visoka 154, pa sploh ne deluje tako majhna. Hkrati so nekatere druge punce not, kot npr Tjaša ali Pia precej bolj visoke.

Kaj vam je bolj všeč?

Nobeno od teh, ampak 165 -173cm, to je idealna, normalna višina za lepo žensko!

najboljše je tam nekje od 165 do 175 centov. Tud za mis je spodnja meja 165, da se sploh prijavi za tekmovanje. Dobro je, ko par hodi skupaj, da ni razlika med parom za celo glavo. Ta iz sanjskega moškega je res majhna, je pa v faco tu nekje med najboljšimi.

 

Glede na to, da je povprecna visina moskih 180, je tudi idealna visina zensk 160 do 170.

Sama sem med visjimi, okoli mene so tudi sami visoki ljudje, tako da meni osebno je vsec, ce je zenska visoka in seveda tudi moski.

Jaz sem 1.90, všeč so mi okoli 160. Bivša je bila 175, pa ne bi več imel take “kobile”, enostavno mi ni sexy

165-178, čist kratke nogice, me spominja na punčko.

Odgovor na objavo uporabnika
majhna definitivno, 14.06.2021 ob 09:14

Jaz sem 1.90, všeč so mi okoli 160. Bivša je bila 175, pa ne bi več imel take “kobile”, enostavno mi ni sexy

 

Koga briga neko mnenje enega “velikana”, ki ima fetiš na pritlikavke? Govorimo o ženskih lepotnih standardih, ki so večini ok.

TV kamera vse poveča , poviša in doda nekaj kg, kot jih ima oseba v reali.

Tako velika višinska razlika, kot si dala za primerjavo – res nizkorasla Nina R in Gregor  kot partnerska izbria je malo hecna.  Mora bit tip res fetišist na bolj na “otrok” žensko…….OK, pride v poštev primeru, če ne želiš imet “gigantskih” potomcev, če si sam okoli 2m, pa si zbereš potem eno meter zwanzig, da se pogliha, da nimajo otroc potem 2m+, če je tudi partnerka nekje 180cm.

 

Za v posteljo , če ima tip v hlačah pitona je pa bolje višja ženska – ker ima več manevrirnega prostora v trebušni votlini, ponavadi tudi dosti daljši trup od 20 cm nižjeraslih žensk.( nožnica in okoliška tkiva se odrivajo gor v votlino med seksom, pa ne nujno samo med nabijanjem, in je seks bolj spontan, prijetej – bolj sproščene v seksu so viđjerasle, kot nižjerasle). Ni pa pravilo, da ima višjerasla ženska tudi širšo, bolj večjo, daljšo nožnico od nižjerasle.  So nekatere višjerasle celobolj “ozke” od nižjeraslih med nogami.

vse

Če imamo za izbiro med tema dvema dimenzijama, absolutno 175-185, kaj mi bodo pritlikavke? Mogoče kot tretja žena.

Visoka naj bo, raje bi visoko, nikakor pa ne trlasto, kot zobotrebec.

se naprej glej sanjskega moskega si glih na tem nivoju

 

Pravo vprašanje je velikost Jožic…

Odgovor na objavo uporabnika
Hehe, 14.06.2021 ob 09:35

 

Koga briga neko mnenje enega “velikana”, ki ima fetiš na pritlikavke? Govorimo o ženskih lepotnih standardih, ki so večini ok.

Nekoga je pa zabolelo

Odgovor na objavo uporabnika
Črna roźa, 15.06.2021 ob 15:25

Pravo vprašanje je velikost Jožic…

…?

New Report

Close