Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Počitje po ,2 odmerku pfeizerja

Počitje po ,2 odmerku pfeizerja

Tisti ki ste bili cepljeni s pfeizerjem, lako ste se počutili po 2. Odmerku?

Po prvem odmerku me je en dan rahlo bolela glava in roka mi je zatekla ter me bolela dva dni.Ampak ne tako zelo, da bi vzela protibolečinsko tableto.Pri cepljenju z 2.odmerkom so mi rekli, da bo reakcija še močnejša, pa temu ni bilo tako. Takoj,ko sem prišla domov sem si nekajkrat po 15.minut dajala ledene obkladke na mesto cepljenja, mogoče je to pomagalo.

Po prvem samo boleča roka en dan, po drugem utrujenost en dan. Ampak ne, da bi morala ležati. Ampak opažam, da sem se hitreje utrudila se nekaj dni po 2. Odmerku. Starost 38.

Po prvem odmerku bolela rama samo če sem se ulegel nanjo. Po drugem rama začela boleti takoj. Ponoči nisem mogel spati zaradi bolečin, obkladki…dopoldan je počasi izzvenelo

Odgovor na objavo uporabnika
Jugtfdz, 28.06.2021 ob 16:58

Tisti ki ste bili cepljeni s pfeizerjem, lako ste se počutili po 2. Odmerku?

Jaz sem se cepil v desno ramo, ker spim na levi, tako da s tem ni bilo problema, po prvem odmerku nič, po drugem počutje kot da bi se me lotevala gripa, ampak brez vročine. Začelo se je 24 ur po cepljenju in tudi izzvenelo v tem času. Drugi odmerek 5. maja, star 57.

Moj oče (71)po nobenem odmerku čisto nič. Niti bolečine na roki ne.

Imel je srečo.

Odgovor na objavo uporabnika
moj oče ni, 29.06.2021 ob 08:23

Moj oče (71)po nobenem odmerku čisto nič. Niti bolečine na roki ne.

Imel je srečo.

Tisti brez reakcij so dobili placebo. Ker je ta genski preparat v poskusni fazi, morata po zakonu biti formirani dve skupini poskusnih zajcev: s pravim strupom in s placebom.

 

Odgovor na objavo uporabnika
placebo114, 29.06.2021 ob 08:48

Tisti brez reakcij so dobili placebo. Ker je ta genski preparat v poskusni fazi, morata po zakonu biti formirani dve skupini poskusnih zajcev: s pravim strupom in s placebom.

 

No, potem je imel res srečo.

Mene nenormalno boli pod pazduho na cepljeni roki. Res nenormalno, ni mi za zdržat in ne vem, kaj naj naredim.

Odgovor na objavo uporabnika
moj oče ni, 29.06.2021 ob 08:51

No, potem je imel res srečo.

Srečo je imel, če je bil res placebo.

Poslušam z enim ušesom Odmeve. Kar na enkrat je celo priporočljivo, da se cepiš z dvema različnima cepivoma. Pred par dnevi so rekli, da to pa ne.  Nekdo je izjavil, da ne vem s katerim cepivom ( 2x) je možna doživljenjska imunost. No, to da še raziskujejo 😉 ).

Prvi sus: boleca rama, 1 dan pocutja kot da si pijan sam sintrezen, splosno slabo pocutje priblizno teden, glavobol

 

Drugi sus: enako kot prvic, zeno povsem povozl – oblezala, povsem hin.

New Report

Close