Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Cepljenje COVID19 – nujno

Cepljenje COVID19 – nujno

Pozdravljeni!

Za mano je prva doza cepiva proti Covid-19 (Pfizer).

Zdaj bi morala dobiti drugo, a nisem čisto prepričana.

 

Ali kdo ve – če sedaj odpovem termin in si potem premislim.

Moram potem spet prejeti dve dozi, ali se upošteva prva, ki sem jo že dobila, in dobim potem samo drugo?

 

Saj vem … niste pravi naslov, a uradne inštitucije ne deljao več, jaz pa nujno rabim odgovor.

 

Hvala.

 

Kar pojdi po pljučno embolijo, 3 prijateljice so jo dobile po 2.odmerku s Fajzerjem. Ena je komaj komaj preživela, stara 37 let.

Saj niste normalni. Cepite se. Skoda bo manjsa, kot ce zbolite.

Kaj je pa razlog da ne bi šla po drugo dozo? Ne razumem.

Drugače pa za razliko ljudi katerim menda prijatelji in sorodniki kar cepajo kot muhe po cepivu, ne poznam nikogar ki bi imel težave. Nekaj nas je bilo kakšen dan dva bolnih (vročina, krči…), večina pa še to ne. Jih pa poznam kar nekaj ki so bilo orng bolni zadnje leto, nekateri imajo še vedno posledice. Ampak vseeno ne toliko kot ljudje tu gor :). Nimam treh prijateljic na robu smrti, čeprav ogromno ljudi poznam 🙂

Nobenih tezav po obeh odmerkih.Cepi se kot je predpisano,ce si se 1x.Tista,ki ima 3 prijateljice s pljucno embolijo,naklada.Ne poznam nobenega takega primera.

Odgovor na objavo uporabnika
prestrašena899, 28.06.2021 ob 18:35

Pozdravljeni!

Za mano je prva doza cepiva proti Covid-19 (Pfizer).

Zdaj bi morala dobiti drugo, a nisem čisto prepričana.

 

Ali kdo ve – če sedaj odpovem termin in si potem premislim.

Moram potem spet prejeti dve dozi, ali se upošteva prva, ki sem jo že dobila, in dobim potem samo drugo?

 

Saj vem … niste pravi naslov, a uradne inštitucije ne deljao več, jaz pa nujno rabim odgovor.

 

Hvala.

 

Cepljen z drugim 5. maja. Po prvem ni bilo nobene reakcije, če odmislim zelo rahlo bolečo ramo (na pritisk, sicer ne). Po drugem malce reakcije kot da bi se me lotevala gripa, ampak brez vročine. Pri meni se je začelo 24 ur po cepljenju in je tudi trajalo 24 ur.

Ne kompliciraj, cepi se, vse drugo je dosti bolj nevarno.

Odgovor na objavo uporabnika
Amebba, 28.06.2021 ob 19:40

Saj niste normalni. Cepite se. Skoda bo manjsa, kot ce zbolite.

daj ti amemba trol fašistični S D S- ovski, povsod trosiš reklamo za cepljenje, tega pa ne napišeš, da je to POSKUS NAD LJUDMIA, namesto nad podganami. Ker so jim vse podgane pocrkale, zdaj delajo poskuse kar na ljudeh, to napiši- RESNICO GOVORI bandit fašistični!

Nekateri sedaj pravijo da je bolje če se cepi dvakrat, vendar vsakič z dvema različnima cepivoma. Npr enkrat z enim, potem drugič pa z drugim cepivom, da naj bi bil potem bolj odporen za različne različice covida.

Če se človek npr. prvič cepi z Pfizerjem ali Moderno se pa drugič npr. z AstraZeneco, Johsonom, Sputnikom, Sinovac oz. obratno. Pa tudi za druga cepiva naj bi to veljalo.

To tako sedaj pišejo članke ampak po TV sem pa videl, da dr. Beovič je pa rekla, da pri nas uradno še vedno spodbujajo, da se naredita obe dozi z istim odmerkom po smernicah EU.

 

A Beovičeva..joj ne mi omenjat tega Mengeleje fašističnega, ki je vse zasrala kar se je v Sloveniji zasrati dela!!

marš kuzla fašistična, če te srečam kje, ti pljunem v obraz, samo zaradi dotakov, plače nad 30.000 mesečno še danes v bolnici zadržujejo 80 ljudi, celo na respiratorjih so še vedno samo zato, da bolnice pokasirajo 53.000 evrov za vsakega bolnika. Še vedno starčke proglašajo da imajo covid, čeprav že otroci v parku zajebavajo, KAJ JE TO COVID????

 

Odgovor na objavo uporabnika
MAVRICAAAAA, 29.06.2021 ob 13:11

A Beovičeva..joj ne mi omenjat tega Mengeleje fašističnega, ki je vse zasrala kar se je v Sloveniji zasrati dela!!

marš kuzla fašistična, če te srečam kje, ti pljunem v obraz, samo zaradi dotakov, plače nad 30.000 mesečno še danes v bolnici zadržujejo 80 ljudi, celo na respiratorjih so še vedno samo zato, da bolnice pokasirajo 53.000 evrov za vsakega bolnika. Še vedno starčke proglašajo da imajo covid, čeprav že otroci v parku zajebavajo, KAJ JE TO COVID????

 

gospa se vam ne zdi da je vaša retorika malo neprimerna. Tudi jaz kdaj v jezi rečem kakšno kletvico in mi je potem žal, ampak tako javno ali pa v obraz pa nikomur. Ni najbolj kulturno.

Poglejte ta članek: World passes three billion vaccine mark in race to contain Covid (msn.com)

Za časa covida je izgubilo življenje 4 miljone ljudi na svetu in cepljenih je bilo že 3 miljarde ljudi in zaenkrat kaže da se stranski učinki po cepljenju pojavijo zelo zelo redko, za covidom pa ljudje umirajo.

In Covid povzroča poleg pljučnice tudi vnetje srca, strdke, sekundarno pljučnico in tako naprej.

Ja plače so pa res malenkost (pre)visoke za naše razmere.

samo v EU je umrlo za posledicami cepljenja več kot 10.000 ljudi in več kot 400.000 hudih posledic…da ne omanjem, da so to javno priznali, koliko jih pa niso priznali je pa verjetno vsaj 5 krat več.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5873, 29.06.2021 ob 18:55

gospa se vam ne zdi da je vaša retorika malo neprimerna. Tudi jaz kdaj v jezi rečem kakšno kletvico in mi je potem žal, ampak tako javno ali pa v obraz pa nikomur. Ni najbolj kulturno.

Poglejte ta članek: World passes three billion vaccine mark in race to contain Covid (msn.com)

Za časa covida je izgubilo življenje 4 miljone ljudi na svetu in cepljenih je bilo že 3 miljarde ljudi in zaenkrat kaže da se stranski učinki po cepljenju pojavijo zelo zelo redko, za covidom pa ljudje umirajo.

In Covid povzroča poleg pljučnice tudi vnetje srca, strdke, sekundarno pljučnico in tako naprej.

NEkateri pa res ne znate misliti z svojo glavo. Vse kar preberete, vzamete za sveto.

MOZGANE IMATE ZA RAZMISLJANJE. VKLOPITE JIH!

https://www.minds.com/newsfeed/1220693360565231616?referrer=truetoyourvalues

– Ali je cepljenje proti COVID-19 varno? (4:15)

– Kaj zdravniki (Dr.Gold, Dr.Madiej) pravijo o cepivu proti COVID-19? (15:30)

– Primeri hujših reakcij na COVID-19 cepivo (6:10)

Odgovor na objavo uporabnika
Bbbbbn, 29.06.2021 ob 21:24

NEkateri pa res ne znate misliti z svojo glavo. Vse kar preberete, vzamete za sveto.

MOZGANE IMATE ZA RAZMISLJANJE. VKLOPITE JIH!

Taki kot ti, boljše da ne bi razmišljali. Sama škoda se dela.

 

Prosim preberite ta tekst, nujno…..

Ravnateljstvo civilne zaštite priznalo: Cilj mjera je ujednačavanje ljudskog ponašanja

po celem svetu mečejo iz službe vse, ki spregovorijo resnico…preberite..

Povodom napada na slobodnomisleće intelektualce

ZAŠTO SU IGNORIRALI OVU VIJEST!? – Ljudi Nakon Vakcinacije ŠIRE MUTACIJE! – dr. Kešimir Pavelić

https://youtu.be./hnOMpRRisK0

Odgovor na objavo uporabnika
MAVRICAAAAA, 01.07.2021 ob 19:05

Prosim preberite ta tekst, nujno…..

Ravnateljstvo civilne zaštite priznalo: Cilj mjera je ujednačavanje ljudskog ponašanja

A ne razmišljaš ti s svojo glavo? Same traparije bereš. Daj začni s svojo glavo razmišljat no. A so te že čist zmešal.

Odgovor na objavo uporabnika
pa tvoja glava, 02.07.2021 ob 05:43

A ne razmišljaš ti s svojo glavo? Same traparije bereš. Daj začni s svojo glavo razmišljat no. A so te že čist zmešal.

daj trolček SDS spravi se v bunker, iz aviona se ti vidi da si plačanec teh fašistov!

Ko janšistični ritolizniški debil pametuje o razmišljanju s svojo glavo. 😀

Objava čaka odobritev

New Report

Close