Najdi forum

Splash Forum Koronavirus delta na hrvaškem

delta na hrvaškem

Spodnja tema je spet onemogočena. Spet se en pacient izživlja.   Moderatorji!!

 

Kakorkoli, nam se / po mnenju, izjavi Pokljukarja/ bliža 4. val. Kar kmalu. Ni rekel nič natančnega, a bilo je razumeti, da še pred jesenjo.

Na Hrvaškem se je treba pazit. Sami   domačini vse zelo zlahka jemljejo / ukrepe sploh/. Vsi tujci so obnašajo, kot da ni nič.  Res se bo treba pazit /razdalja, maske na zaprtem, razkuževanje/.

Potrjeno: za okužbo z delta varianto zadostuje 10-15 sekundni kontakt s pozitivnim.

Debili mislite večno podpirati fašizem in fašistično lažnivo golazen ?

 

Nikoli se ne ve, kaj in koliko je res. Vse sigurno ne. Mogoče je vse to (poročanje o indijskem sevu na Hr) samo propaganda za cepljenje ? Precej verjetno.Ni pa nujno. Pri nas je  cepljenih slabih 30%. Radi bi dosegli vsaj 60%, če ne več. Če bo ljudi strah, se bodo (morda) bolj množično cepili.

Odgovor na objavo uporabnika
človek nikoli ne ve, 29.06.2021 ob 10:49

Nikoli se ne ve, kaj in koliko je res. Vse sigurno ne. Mogoče je vse to (poročanje o indijskem sevu na Hr) samo propaganda za cepljenje ? Precej verjetno.Ni pa nujno. Pri nas je  cepljenih slabih 30%. Radi bi dosegli vsaj 60%, če ne več. Če bo ljudi strah, se bodo (morda) bolj množično cepili.

jaaa, dajmo širiti strah, ko jebe počitnice, pomemben je JANŠISTIČNI -FAŠISTIČNI STRAH!!!

Kje si Poklukar, daj še kaj napiši o SEVIH!!

Še prej pa nam predstavi dokaz, da osnovni virus SARA-COV-2 sploh obstaja, do danes kljub 1,5 milijona evrov tega dokaza še ni nihče prinesel….kaj šele da bi prinesel dokazaz o 25 sevih, ki zagotovo ne obstajajo.

Ljudje pojdite na dopust kamor koli že, čaka vas tzežka jesen in zima, predvsem bodo umirali cepljeni, ki jih bodo prdstavili da so umrli zaradi sevov, na katere pa cepiva nimajo vpliva, tako bo trobil Poklukar in Janša v bistvu pa bodo umirali zaradi UMORA, KER TA CEPIVA SO NAMENJANA UMOROM, samo vi tega še ne veste, banda fašistična pa naj se pripravi tudi na nas, ki bomo jeseni dobro organizirani zjebali to bando fašistično!

Dokaj se strinjam z zgornjim. Meni se tudi zdi, da delajo vse, da bi se čim več ljudi cepilo.

Cepljenje? Hja.

V Izraelu kljub visoki precepljenosti naraščajo okužbe. Slaba novica je ta, da je 40% vseh okuženih prejelo 2 odmerka Pfizerja….

Odgovor na objavo uporabnika
To bi rada vedela, 29.06.2021 ob 11:46

Cepljenje? Hja.

V Izraelu kljub visoki precepljenosti naraščajo okužbe. Slaba novica je ta, da je 40% vseh okuženih prejelo 2 odmerka Pfizerja….

Saj pred časom so povedali, da cepljenje deluje le 50%, kasneje (par dni!!) je bilo rečeno, da 80%. Kaj je prav?  Kdo bi vedel?!  V parih dneh ista oseba pove dve različni stvari. Najbrž še sami ne vedo točno, ali pa enostavno naj bi tako govorili.  Naveličana sem vsak dan tudi do 20 min poslušat pri osrenjih poročilih samo o cepljenju, cepivih itd. Dejstvo je, da če si cepljen, si malo bolj zaščiten. Koliko pa..?? Bolj problem je, da cepljeni lahko okužujejo naprej.

Odgovor na objavo uporabnika
ponovno odpiram, 29.06.2021 ob 08:46

Spodnja tema je spet onemogočena. Spet se en pacient izživlja.   Moderatorji!!

 

Kakorkoli, nam se / po mnenju, izjavi Pokljukarja/ bliža 4. val. Kar kmalu. Ni rekel nič natančnega, a bilo je razumeti, da še pred jesenjo.

Na Hrvaškem se je treba pazit. Sami   domačini vse zelo zlahka jemljejo / ukrepe sploh/. Vsi tujci so obnašajo, kot da ni nič.  Res se bo treba pazit /razdalja, maske na zaprtem, razkuževanje/.

to ni res. Sem bila za vikend v Istri, domačini se pazijo, ker so že ugotovili, da jih cepljenje ne reši pred novo okužbo. Je zbolelo kar precej cepljenih.

Najmanj se pazijo cepljeni Čehi in cepljeni Slovenčki. Ker mislijo da če so cepljeni, je pa vse prosto po Prešernu.

Kar se Hrvaške tiče je najbolj rizično to, da nočejo testirat. Ljudje, ki bi se radi testirali, se ne morejo (razen če si tujec in plačaš).

Pokljukar ima pa to srečo, da v Sloveniji še ni visoke precepljenosti in bo 4.val podtaknil necepljenim. Cepljenim bo pa zaukazal še en odmerek. Boste videli, da bo tako.

Odgovor na objavo uporabnika
vročina819, 29.06.2021 ob 12:12

to ni res. Sem bila za vikend v Istri, domačini se pazijo, ker so že ugotovili, da jih cepljenje ne reši pred novo okužbo. Je zbolelo kar precej cepljenih.

Najmanj se pazijo cepljeni Čehi in cepljeni Slovenčki. Ker mislijo da če so cepljeni, je pa vse prosto po Prešernu.

Kar se Hrvaške tiče je najbolj rizično to, da nočejo testirat. Ljudje, ki bi se radi testirali, se ne morejo (razen če si tujec in plačaš).

Pokljukar ima pa to srečo, da v Sloveniji še ni visoke precepljenosti in bo 4.val podtaknil necepljenim. Cepljenim bo pa zaukazal še en odmerek. Boste videli, da bo tako.

Tudi jaz sem bila pred kakim tednom v Istri. Domačini se pazijo tak-tako. Trgovke v trgovinah imajo skoraj vse maske pod nosom ( je enako brez), tudi po kafičih se natakarje vidi več, ali manj, z maskami pod nosom.  Tujci po trgovinah nekateri hodijo celo brez mask. Kar nas je bilo Slovencev, smo imeli vsi pravilno nameščene maske po trgovinah. Kaj se privat ( po hišah) dogaja, ne vem.  Po vsem tem se mi Hrvaška zdi precej manj varna kot Slovenija.

S cepljenjem nas bodo “prepričevali” tako in drugače. Vsak naj se sam odloči.

Odgovor na objavo uporabnika
tudi jaz sem bila, 29.06.2021 ob 12:48

Tudi jaz sem bila pred kakim tednom v Istri. Domačini se pazijo tak-tako. Trgovke v trgovinah imajo skoraj vse maske pod nosom ( je enako brez), tudi po kafičih se natakarje vidi več, ali manj, z maskami pod nosom.  Tujci po trgovinah nekateri hodijo celo brez mask. Kar nas je bilo Slovencev, smo imeli vsi pravilno nameščene maske po trgovinah. Kaj se privat ( po hišah) dogaja, ne vem.  Po vsem tem se mi Hrvaška zdi precej manj varna kot Slovenija.

S cepljenjem nas bodo “prepričevali” tako in drugače. Vsak naj se sam odloči.

Tudi v slo so trgovke z masko pod nosom,ravno tako natakarji in natakarice.Kupci pa tudi brez mask

nobenih mask ne rabimo, sploh pa ne v tej vročini, to je samo Poklukarjeva in Janševa fašistična propaganda, samo poglejte kako vas Poklukar fašist straši z novimi in novimi vali, pa vi delajte kar hočete, se cepite, terstirate, nosite maske…..nič ne pomaga, Poklukar in janša hočeta na vsak način hlapčevsko dokazati EU da je Slovbenija najboljša, zato bosta pomorila največ ljudi v EU če boste le mogla…no žal jima ne bo uspelo, ker fašista še ne vesta kaj se jima pripravla!

smrt fašizmu- svoboda narodu!

Leta 1941 so šli naši predniki po svobodo v partizane in so zmagali, pokončali so veliko ta belih in zmagali, danes hodimo slovenčki po svobodo na cepljenje samo zato, da lahko gremo na dopust…ampak tudi tokrat bomo BELČKE premagali in vse strpali v zapor!

Odgovor na objavo uporabnika
ADajnooo, 29.06.2021 ob 13:58

Tudi v slo so trgovke z masko pod nosom,ravno tako natakarji in natakarice.Kupci pa tudi brez mask

Tam, kamor hodim v trgovino imajo vse prodajalke maske in ne pod nosom. V gostilne malo zahajam, v dva kafiča  največ- vsi imajo maske. Tudi kupci v trgovinah so v maskah. Govorim o Sloveniji, konkretno o Ljubljani in še enam manjšem kraju v bližini. Na Hrvaškem pravijo, da je bolj po domače. Ne vem, grem v ponedeljek.

 

Odgovor na objavo uporabnika
realno vzeto, 29.06.2021 ob 11:33

Dokaj se strinjam z zgornjim. Meni se tudi zdi, da delajo vse, da bi se čim več ljudi cepilo.

Dela se na tem, da bi dvignili precepljenost. Več kot 50%  bo težko. Pa naj strašijo z delto, omego….

Jaz sem vesel, ko vidim človeka brez nagobčnika.

Večina ima že poln kufer fašističnega nasilja, le premalo poguma, da bi se uprli.

 

New Report

Close