Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Cepljenje mladoletnikov proti covidu

Cepljenje mladoletnikov proti covidu

Zanima me, če lahko starš prepreči cepljenje 15 letnega otroka proti covidu? Mož se s cepljenjem strinja, sama sem pa absolutno proti.

Kaj lahko naredim?

Jaz ne bi cepila mladoletnih otrok z poskusnim cepivom.

Smo doma preboleli virus, je že minilo 6 mesecev in se ne mislimo cepiti. Veliko člankov sem že brala, da se pri prebolevnikih še dolgo ustvarjajo protitelesa v kostnem mozgu ( lahko 11 mesecev, let, morda večno, to še ugotavljajo). Zakaj bi zdrave otroke cepili s cepivom, ki je v fazi preizkušanja in otroci ne zbolijo s težjo obliko virusa.

Ne bom pozabila kaj je rekel dr.Štrukelj. Da, če bodo cepili najprej z enim cepivom AZ in drugo dozo s Pfeizerjem, da čez DVA, TRI LETA ne bo sledljivosti po katerem cepivu bodo stranski učinki ……čez dve, tri leta??!!!

Ne pol jamrat, ko bo spet zaprta sola.  Vsi bi se morali cepit. Pa nobene placane bolniske na racun korone.

Odgovor na objavo uporabnika
Abrakadabra955, 02.07.2021 ob 07:26

Zanima me, če lahko starš prepreči cepljenje 15 letnega otroka proti covidu? Mož se s cepljenjem strinja, sama sem pa absolutno proti.

Kaj lahko naredim?

Očitno je mož debil in če imaš kaj pameti, ne boš živela z debilom.

Debilka si ti in tisti, ki trmoglavijo in se nocejo cepit. Spet bodo zaj…celo drzavo.   Take bi bilo treba kaznovat, ne pa, da se jim tala turisticne bone.

Tudi jaz absolutno proti cepljenju otrok.. Naj se magari  obvezno pocepi ljudi 70 plus in naj pustijo mladino na miru.

Tocno to, kar je ena napisala, pri kombinaciji cepljenj jih skrbi sledljivost dolgorocnih stranskih ucinkov cepiv cez 5 in vec let..

Pa cepi svojega otroka ( in sebe) ce upas????

Še nekaj informacij:

Ustavite cepljenje otrok in mladostnikov s COVID-19 cepivi

Če je to moževa ideja, potem se seveda temeljito pogovorite, zakaj ja in zakaj ne. Oz. povedano po domače, udari po mizi 🙂 NA splošno sem mnenja, da morata biti za nek dogodek, akcijo, odločitev glede otrok oba starša ZA. V praksi to seveda nikoli ni 100% res, po pravici povedano ženske večkrat povozimo mnenje naših partnerjev. Ampak, v idealnem svetu …

Po drugi strani, če je željo po cepljenju izrazil tvoj sin, potem mora tudi njegova želja nekaj veljati. Ima vendarle že 15 let. Razne fanatike kot je Robi pa ignoriraj.

Cepljenje otrok ZAKAJ*

Morda zaradi tega, ker za ta izmišljen covid zboli 0.0000000003% otrok, pravzaprav niso zboleli, ampak so bili pozitivni in kaj to pomeni 0,0000000003%???

Zdaj v Izraelu umira 200% več cepljenih od necepljenih, toliko za info!

Banda fašistična pa bo lagala vse dokler ne bo prišlo do masakra med ljudmi in potem bo padala še po politikih in zdravnikih!

Gre za otroka starega nad 15 let. Tako da je debata jaz ne bi ali bi brezpredmetna. On se lahko cepi pa če se ti na glavo postaviš. Glede na zakon sploh ne moreš več dostopat do njegovih medicinskih podatkov.

Tako da je vsako pisarjenje zagovornikov za in proti brez pomena. Jaz bi na tvojem mestu posedla družino in naj se predstavijo argumenti za in proti. Potem pa upaš na najboljše.

Odgovor na objavo uporabnika
obla1234, 02.07.2021 ob 08:35

Če je to moževa ideja, potem se seveda temeljito pogovorite, zakaj ja in zakaj ne. Oz. povedano po domače, udari po mizi 🙂 NA splošno sem mnenja, da morata biti za nek dogodek, akcijo, odločitev glede otrok oba starša ZA. V praksi to seveda nikoli ni 100% res, po pravici povedano ženske večkrat povozimo mnenje naših partnerjev. Ampak, v idealnem svetu …

Po drugi strani, če je željo po cepljenju izrazil tvoj sin, potem mora tudi njegova želja nekaj veljati. Ima vendarle že 15 let. Razne fanatike kot je Robi pa ignoriraj.

Debili kar ignorirajte dejstva in zdravo kmečko pamet, da vam bo še pošteno žal.

Odgovor na objavo uporabnika
Amebba, 02.07.2021 ob 07:54

Ne pol jamrat, ko bo spet zaprta sola.  Vsi bi se morali cepit. Pa nobene placane bolniske na racun korone.

Če se spomniš zaprtih šol. Koliko je trajalo? 5-6 mesecev. V tem času je virus haral kot zmešan, okužbe so rastle kot gobe. Poskusi sedaj z logiko: šole zaptrte, okužbe naraščajo.  So šole in otroci “krivi” za okužbe. Neee! Torej, ne pisat bedarij, da bodo šole zaprli, ker se otroci ne bodo cepili. Šole bodo zaprli zato, da bi na nek način prisilili ljudi, da se v čim večjem številu cepijo.

Ti lahko podarim kaj, da ne boš tako VOTLA.

Odgovor na objavo uporabnika
Amariliss, 02.07.2021 ob 08:06

Debilka si ti in tisti, ki trmoglavijo in se nocejo cepit. Spet bodo zaj…celo drzavo.   Take bi bilo treba kaznovat, ne pa, da se jim tala turisticne bone.

Ti lahko podarim kaj, da ne boš tako VOTLA!

Odgovor na objavo uporabnika
Robi nep., 02.07.2021 ob 08:57

Debili kar ignorirajte dejstva in zdravo kmečko pamet, da vam bo še pošteno žal.

Revše ignorantsko …

Odgovor na objavo uporabnika
dolgo zaprte šole, 02.07.2021 ob 09:05

Če se spomniš zaprtih šol. Koliko je trajalo? 5-6 mesecev. V tem času je virus haral kot zmešan, okužbe so rastle kot gobe. Poskusi sedaj z logiko: šole zaptrte, okužbe naraščajo.  So šole in otroci “krivi” za okužbe. Neee! Torej, ne pisat bedarij, da bodo šole zaprli, ker se otroci ne bodo cepili. Šole bodo zaprli zato, da bi na nek način prisilili ljudi, da se v čim večjem številu cepijo.

Točno to je vse res kar je napisano in malo logike ne škodi nikomur. Točno to, šole so bile zaprte najdalj v SLO v celi Evropi niso bili otroci toliko zaprti in kakšen je bil rezultat? NIKAKRKŠEN!

Ta mafija Janša, Poklukar, beovička, logarca…..in ostala banda fašistična, ki bi si radi pokorila celo SLO je tako butasta, da so po eni strani zaprli šole, po drugi strani pa namesto da bi s PCR testi goljufali v nasprotno smer, torej zmanjšanje ciklov laboratorijske preiskave PCR brisov, so le te še povečali na 45 ciklov, kar je pomenilo da bodo našli zelo veliko pozitivnih (ne okuženih- POZITIVNIH kar nič ne pomeni) in na ta način so SRALI V SVOJO SKLEDO, saj so ob zapiranju države, šol, življenja na sploh IMELI NAJVEČ POZITIVNIH, tako da ta mafija ni imela ne enega ne drugega argumenta. Ti fašisti so res totalno butasti, da niso goljufali v svoj prid, ampak v naš prid, samo malo je treba razmisliti.

Odgovor na objavo uporabnika
Neprijavljena, 02.07.2021 ob 08:44

Gre za otroka starega nad 15 let. Tako da je debata jaz ne bi ali bi brezpredmetna. On se lahko cepi pa če se ti na glavo postaviš. Glede na zakon sploh ne moreš več dostopat do njegovih medicinskih podatkov.

Tako da je vsako pisarjenje zagovornikov za in proti brez pomena. Jaz bi na tvojem mestu posedla družino in naj se predstavijo argumenti za in proti. Potem pa upaš na najboljše.

A je to res? Sem iskala po internetu pa nisem tega podatka nikjer našla.

Ti mu predstavi argumente proti, oče pa za. Odloči naj se sam in nosi posledice, kakršnekoli že.

Odgovor na objavo uporabnika
Abrakadabra955, 02.07.2021 ob 10:39

A je to res? Sem iskala po internetu pa nisem tega podatka nikjer našla.

Seveda je res. Tudi na Zvem ne moreš dostopati do podatkov. Potrdila o testih in cepljenih izpišejo le z lastnim potrdilom.

Točno tako je.

Isto je bilo prej s testiranji, pa sedaj s fašističnim PCT, pa z lažmi okrog Indije, pa laži okrog umrlih….Vse temelji na lažeh z namenom izsiljevanja in prisiljevanja k cepljenju.

Na vsak način hočejo čim več ljudi zastrupiti.

Moj odgovor je bil namenjen “dolgo zaprte šole”. Samo to sranje od foruma spet ni citiralo.

Kdor bo dovolil cepljenje svojega otroka je kreten. Gre za cepiva, dana v uporabo pod nujnimi protokoli, ekspirimentalna cepiva, za katere VSI strokovnjaki trdijo, da so “varna in učinkovita” vendar hkrati priznavajo, da ne poznajo dolgoročnih posledic teh cepiv na cepljene. To ljudje kar preslišijo, štrukelj na rtv reče:”seveda dolgoročnih stranskih učinkov, kaj bo čez 3 do 5 let ne poznamo” in voditeljica prikima, kao ok nič hudga in sprašuje naprej kot, da je to nepomembno. Nekateri strokovnjaki pa so še bistveno bolj kritični do teh cepiv. Sami strokovnjaki po svetu so proti temu, da se cepi mladostnike, poglejte v UK so sami rekli, da tega ne bo. Gre za ekspirementalna cepiva, ki se trenutno še testirajo na populaciji.

Sedaj pa darwin vprašanje, zakaj bi reskiral in dal cepiti svoje potomstvo s takimi cepivi, proti bolezni, ki je za mladostnike kvečjemu prehlad? A je to v korist otroka? Zasledujemo samo korist otroka, ker je to naš otrok. Tak star, ki to naredi, ni primeren za starša. Tudi če je otrok star 19 let moraš uporabiti svojo starševsko avtoriteto in mu vbit pamet v glavo, čeprav, če mu do te starosti nisi odprl oči, potem bo težka.

Osebno svojih otrok ne bom nikoli cepil proti koroni, tudi če bo cepivo dokazano 100 % varno! Zakaj? Ker tega NE rabijo. Pripravljen sem marsikaj žrtvovati za to, da jim zagotovim, da tega ne bodo deležni. Dejstvo je, da je lažje zamižat in zavihat rokav, ampak, kot je že dolgo znano, prava pot je vedno težja in daljša….

 

Butci pa kar cepite svoje otroke, če bo kaj narobe pa boste rekli kaj? To sem naredil za 80 letnega soseda, ki se noče cepiti, da ga bomo zaščitili, ali pa, to sem naredil za 77 letno mamo, ker je kronično bolna in se noče cepiti. Pri tem ne pozabimo, da sta oba že starejša od povprečne starosti, ki jo doživi Slovenec. Moja lastna mama pri 78 letih, ki ima srčni spodbujevalnik mi je rekla, da ne dovoli, da se s tem sranjem cepi njene vnuke, dame tisti trenutek razdedini. Vnuki so največ kar ima in tukaj ni zajebancije.

Skratka za korono umrejo ljudje, ki so starejši od povprečne življenjske dobe v naši državi.

Lockdawni pa ne pomagajo in cepljenje ne more preprečiti zapiranja, zapira politika , ker hoče zapirati, butci pa to trpijo. Politiki rabijo izredno stanje, ker jim to daje moč za omejevanje svoboščin.

Malo si preberite o ivermectinu o katerem noben v EU noče govoriti, v indiji pa so z njim rešili situacijo. Ko so štruklja vprašali je samo na hitro potrdil, da je obetavno in zamenjal temo. Pri WHO so naredili študije in potrdili učinkovitost ampak pri tem je ostalo…

Mediji ne sprašujejo, ne delajo kar bi morali in zato ste ovce neobveščene in hočete oziroma dovoljujete, da vam bedaki, ki pojma nimajo (krek, beovička, logarjeva, jerala), lažejo in vas prepričujejo, da cepite svoje otroke.

V Guardianu lepo piše, da smrtnost v UK zaradi korone ni več problem, ker imajo učinkovita zdravila in starejši so bolezen že prebolela ali pa so cepljeni.

Otroke je treba obvezno cepiti ravno zato, ker se okuzijo, a ne zbolijo, ampak trosijo ogromne kolicine virusa okrog, tudi sovrstnikom starejsim in bolehnim, njim pa seveda, ni nic. Tudi otroci naj bodo solidarni s skupnostjo, ce zelimo ustaviti nepotrebne smrti.

 otroci menda z lahkoto prenesejo cepljenje.!!S tem, da so cepljeni, pa zmanjsajo kolicino virusa, ki ga v primeru da so okuzeni, trosijo v svojo okolico in tako bistveno pripomorejo k zmanjsanju mrtvih zaradi covid!!

Otroci so  super prenasalci, ne zbolijo, ne testira se jih, ampak oni v primeru kuzenosti, v okolico trosijo enormne kolicine virusa(prebrano na zdravniskem portalu), tako, da bi moralo biti cepljenje za otroke obvezno, pa bi se zmanjsala prisotnost Covida v druzbi!!

Čestitke “Bik-u” za realen komentar.

 

New Report

Close