Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Otroke hočejo pocepit

Otroke hočejo pocepit

Zdaj grozijo, če ne bodo otroci cepljeni sploh ne bodo odpirali šol septembra. Pa naj vse zaprejo in naj nam staršem plačajo za delo učiteljev. Banda pokvarjena nesramna.

Moje otroke bodo cepili samo če prej mene  in moža ubijejo. Ni šans, da dam otrokom smrtonosno cepivo. Pa ne govorim na pamet, poznam preveč ljudi s hudimi stranskimi učinki, pljučna embolija, strdki, vrtoglavice in nezavest, arimetrija, neznosne bolečine v roki še 1mesec po 1.cepljenju  med drugim 2 smrtna primera.

Ne bi smela imeti otrok, tako da bosta z možem izbrala najboljšo možno rešitev..

Tako je ne damo otrok cepit!

Odgovor na objavo uporabnika
Debili na oblasti, 07.07.2021 ob 18:47

Zdaj grozijo, če ne bodo otroci cepljeni sploh ne bodo odpirali šol septembra. Pa naj vse zaprejo in naj nam staršem plačajo za delo učiteljev. Banda pokvarjena nesramna.

Moje otroke bodo cepili samo če prej mene  in moža ubijejo. Ni šans, da dam otrokom smrtonosno cepivo. Pa ne govorim na pamet, poznam preveč ljudi s hudimi stranskimi učinki, pljučna embolija, strdki, vrtoglavice in nezavest, arimetrija, neznosne bolečine v roki še 1mesec po 1.cepljenju  med drugim 2 smrtna primera.

Si šla na referendumu za RTV(okoli 15 let nazaj) podpreti RTV, da je ne bi spreminjali? Si šla na referndumu o družinskem zakoniku podpreti istospolno usmerjene?

Odgovor na objavo uporabnika
Anticepilka, 07.07.2021 ob 18:59

Tako je ne damo otrok cepit!

Tebe ANTICEPILKA sprašujem isto, a si šla na referendumu za RTV(okoli 15 let nazaj) podpreti RTV, da je ne bi spreminjali? Si šla na referndumu o družinskem zakoniku podpreti istospolno usmerjene?

Kolko jih misliš z objavljanjem na slovenskih forumih prodaš na teden? Cepiv?

Odgovor na objavo uporabnika
Debila res, 07.07.2021 ob 18:53

Ne bi smela imeti otrok, tako da bosta z možem izbrala najboljšo možno rešitev..

Tole aktivistko mislim

Zapomnite si kdo nam to dela anglosasi, antikristi, masoni, židje, kitajci…..

Takšnim kot si ti bi morala socialna otroke vzet.

Prav bi bilo, da so šole odprte za cepljene, ostali pa se je…bite. Pa tudi v službi naj vam ne dajo nadomestila za šolanje od doma. Znajdite se kot veste in znate. SVOBODA.

Pa brez raznih temeljnih dohodkov za anticepilske muzičare in podobno drhal.

Lahko naredimo referendum.

 

Odgovor na objavo uporabnika
nehajte nas j v glavo, 07.07.2021 ob 21:09

Takšnim kot si ti bi morala socialna otroke vzet.

Prav bi bilo, da so šole odprte za cepljene, ostali pa se je…bite. Pa tudi v službi naj vam ne dajo nadomestila za šolanje od doma. Znajdite se kot veste in znate. SVOBODA.

Pa brez raznih temeljnih dohodkov za anticepilske muzičare in podobno drhal.

Lahko naredimo referendum.

 

Točno tako, se strinjam. Upam, da jih bodo izločili povsod. Nobenih nadomestil več, delodajalci razmislite, ali boste z anticepilci tvegali nove okužbe in raznos virusa po podjetjih, ali želite zdrave ljudi, ki bodo lahko delali in ne bodo zdaj na bolniški, zdaj v karanteni …. Celotno zdravljenje v primeru, da zbolijo za Covidom, pa naj si plačajo sami.

Delodajalci se lahko oglasijo takrat, ko bodo sami financirali cepljenje. Dokler ga plačuje država, oziroma davkoplačevalec, se nimajo kaj oglašati!

Odgovor na objavo uporabnika
kokoši, 07.07.2021 ob 19:01

Tebe ANTICEPILKA sprašujem isto, a si šla na referendumu za RTV(okoli 15 let nazaj) podpreti RTV, da je ne bi spreminjali? Si šla na referndumu o družinskem zakoniku podpreti istospolno usmerjene?

TI CEPILKA, povej, a fejst boli, ce si votla?

Koliko ene zlobe,ni cudno,da gre vse k vra…

Pamet si kupi. Pa ko bo kupljeno, ne pozabi vklopit gumbek Start.

Odgovor na objavo uporabnika
Bbbbbn, 07.07.2021 ob 22:23

Pamet si kupi. Pa ko bo kupljeno, ne pozabi vklopit gumbek Start.

Namenjeno

Ne nas j v glavo

Odgovor na objavo uporabnika
Bbbbbn, 07.07.2021 ob 22:24

Namenjeno

Ne nas j v glavo

Upam, da bo na ravni EU sprejeto, da je cepljenje  obvezno, razen za izjeme, ki imajo zdravstvene zadržke in tiste, ki se s tem odpovedujejo tudi vsakršni zdravstveni oskrbi v primeru, da zbolijo.

Temu je treba narediti konec. Ne bo ves svet žrtev nekih pojočih travic na socialnih omrežjih, ki se niti ne zavedajo kakšno škodo delajo človeštvu.

Danes se greš cepit, pa takoj imaš 2 dni bolniške, kdo to plača. Dajte si sami plačat, ko nekdo, ki ni cepljen dela namesto vas.

Odgovor na objavo uporabnika
ZA obvezno cepljenje, 07.07.2021 ob 23:18

Upam, da bo na ravni EU sprejeto, da je cepljenje  obvezno, razen za izjeme, ki imajo zdravstvene zadržke in tiste, ki se s tem odpovedujejo tudi vsakršni zdravstveni oskrbi v primeru, da zbolijo.

Temu je treba narediti konec. Ne bo ves svet žrtev nekih pojočih travic na socialnih omrežjih, ki se niti ne zavedajo kakšno škodo delajo človeštvu.

Tega še nekaj časa ne bo, ker nihče noče prevzeti odgovornosti (beri izplačila odškodnin) za stranske učinke.

Ne želite si da se gremo tako, ker potem bomo vsi plačevali za vse. Tudi za to ker so bo vaš mulc med igro npr.zlomil roko ali ker boste zboleli zaradi kajenja ali ker ste se leta prehranjevali slabo. Pa tudi za vse poškodbe med športanjem in obrabe sklepov na stara leta. Seznama ne bo konec.

Tega ne moreš narediti, ker tega niso naredili na začetku. Saj zboleli niso tisti, ki se pazimo. Zboleli so večinoma taki, ki se niso pazili in taki, ki se družijo in objemajo za vsako figo. Jaz sem s sodelavcem delal petek, soboto in še skupaj sva se vozila. S ponedeljkom je imel teden dni dopusta. V ponedeljek njegova žena izve, da je sodelavka okužena in da se mora testirati. On in otroci so se testirali v sredo in so bili vsi pozitivni.

Samo jaz, ki sem bil z njim v tesnem stiku 3 delovne dni, v avtu sem imel masko, drugače nrazdalja, razkuževanje rok itd.  sem bil negativen. Pa on ni edini, sem imel še dva sodelavca pozitivna. Njihove družine vse v karanteni. Z enim sem delal 4 dni ko je izvedel, da je žena pozitivna. Spet jaz negativen. itd

In vi bi meni dajali kazni in plačilne naloge, ki kljub temu, da drugi pred menoj ne nosijo maske in ostalega, jaz pa vse to in jaz nimam težav ostali jih pa imajo.

Naj meni dajo denarno odškodnino, ker sem bil v preteklosti pod stresom zaradi ljudi, ki se ne morejo držati nazaj in spoštovati osnove higiene.

New Report

Close