Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Pa kdo je tu nor?

Pa kdo je tu nor?

Pred dnevi me je v nabiralnik pričakalo na pogled res prisrčno vabilo na rojstnodnevno zabavo. Ko pa sem ga odprla me je skoraj na rit vrglo. Vabi me štirnožna kosmata kepa, prijateljičin najboljši prijatelj in otrok ob enem. V vabilu je qr koda in ko jo poskeniraš dobiš povezavo do izdelka, beri darila v dotični pasji trgovini. Vem kakšna je prijateljica in do neke mere razumem to navezanost na žival ampak tole je pa še zanjo malo prehuda. Sem se pozanimala, pridejo gostje na dveh in na štirih nogah. Zakupljeno pa ima celo telovadnico za pse. Če nam ob vstopu povezne na glavo party klobučke, se samo obrnem in grem. Lastnikom psov se taka zabava ne zdi nič nenavadnega. Bog nam pomagaj! Zdaj pa naj mi nekdo pove, a sem nora jaz, ki preko spleta naročam precej drago darilo za njenega psa, al je nora ona, ki organizira zabavo za pasji rojstni dan. Resno no, kdo je tu nor?

 

Men se nihce, ki organizira zabavo in nanjo vabi prijatelje, ne zdi nor.

 

Svet se je res začel vrteti v drugo stran. Če je to dobra ali slabo pa bo moral vsak presoditi zase. Pasje zabava pa se tudi meni zdi skregana z zdravo pametjo.

Svet je šel v kur….

Ta sigurno ni bila cepljena.  Poznam take idiote, in poglej nihce od njih se ni cepil…

Če s tem nikomur ne škodi…

Ljudje si pač zmišljujejo zabave zaradi zabave. Če lahko priredi zabavo za otrokov prvi rojstni dan, ko otrok itak pojma nima, za kaj gre, jo lahko tudi za psa. Pa psi se bodo vsaj družili in uživali, tiste mega zabave za enoletnike, ko več kot pol zabave mali tuli, ker je zmatran in zaspan, pa niso za nikamor.

Odgovor na objavo uporabnika
a ni večiina, 08.07.2021 ob 20:36

Ljudje si pač zmišljujejo zabave zaradi zabave. Če lahko priredi zabavo za otrokov prvi rojstni dan, ko otrok itak pojma nima, za kaj gre, jo lahko tudi za psa. Pa psi se bodo vsaj družili in uživali, tiste mega zabave za enoletnike, ko več kot pol zabave mali tuli, ker je zmatran in zaspan, pa niso za nikamor.

+1

Odgovor na objavo uporabnika
Replika541, 08.07.2021 ob 15:58

Men se nihce, ki organizira zabavo in nanjo vabi prijatelje, ne zdi nor.

 

Mislim enako.

Pri nas v druzbi si tudi izmislimo razne neumnosti in imamo zabave in piknike za ‘kr neki’.

No, pasje rojstne dneve res se nismo praznovali, ampak zakaj pa ne, bistvo je, da se druzimo :)))

Odgovor na objavo uporabnika
zabave so kul, 08.07.2021 ob 21:15

Mislim enako.

Pri nas v druzbi si tudi izmislimo razne neumnosti in imamo zabave in piknike za ‘kr neki’.

No, pasje rojstne dneve res se nismo praznovali, ampak zakaj pa ne, bistvo je, da se druzimo :)))

Zadnje leto in pol sicer ne, ampak prej smo pa imeli zabave “za vse možno” :). Pač nek razlog da se ljudje dobimo in imamo fajn. En iz družbe obožuje tematske zabave. Mene nervirajo. Ampak se vedno godrnjajoče navlečem v kar je že pač tema in se imam fajn. Edin na halloween zabave pa res ne grem. Ker to pa organsko ne prenašam. Na zabavo za pse bi šla pa takoj 🙂

Ženske preveč cajta imate, pa dnarja očitno tud. Me prav zanima kaj take trole v službi počnete? Za pasjo zabavo telovadnco najet, pa darila za psa, vesolni potop.

Jaz ko sem hodil na fakulteto je ena rekla da se ne druži s sošolci, ker so nezanimivi in dolgočasni, v resnici je bila pa ravno ona površinska, dolgočasna in totalno nerazgledana in razen o znamkah se ni znala o ničemer drugem pogovarjat. Večkrat poleti je šla na dopust in si je zato mislila da je nekaj več. Tak svet je danes. Materialističen in egoističen.

To še nisem slišal da ti vabitelj določi kaj kupiš za darilo. To se mi zdi nespoštljivo in snobovsko.

Odgovor na objavo uporabnika
Ta normalna, 08.07.2021 ob 15:56

Pred dnevi me je v nabiralnik pričakalo na pogled res prisrčno vabilo na rojstnodnevno zabavo. Ko pa sem ga odprla me je skoraj na rit vrglo. Vabi me štirnožna kosmata kepa, prijateljičin najboljši prijatelj in otrok ob enem. V vabilu je qr koda in ko jo poskeniraš dobiš povezavo do izdelka, beri darila v dotični pasji trgovini. Vem kakšna je prijateljica in do neke mere razumem to navezanost na žival ampak tole je pa še zanjo malo prehuda. Sem se pozanimala, pridejo gostje na dveh in na štirih nogah. Zakupljeno pa ima celo telovadnico za pse. Če nam ob vstopu povezne na glavo party klobučke, se samo obrnem in grem. Lastnikom psov se taka zabava ne zdi nič nenavadnega. Bog nam pomagaj! Zdaj pa naj mi nekdo pove, a sem nora jaz, ki preko spleta naročam precej drago darilo za njenega psa, al je nora ona, ki organizira zabavo za pasji rojstni dan. Resno no, kdo je tu nor?

 

Nisi ti nora! Ljubitelji cuckov in pobiralci dreka so res zgubili kompas. Losaj se je počas, mene bi bilo sram se družit s takimi pacienti

Legendarno.

Men se zdi cist top. Pa ne it ce ti ne pase pizda zategnjena.

Zakaj mislis d si normalna lol, party je party, kuza bo vesel tvoja kolegica tut, ce si pa pizda ki drugim ne privosci da se majo fajn pa se pac ne prikazi tam in jim na zamori partyja. Simple as that.

 

Moja kužica je bila tudi že na pasji party povabljena. Na tako nori zabavi in poni smeha že dogo nisem bila. Pa da ne boš mislila, da se ni pilo, se je, kužki so imeli svoje pasje pivo in šampanjec, prav užitek jih je bilo gledati.

Ta tema je dokaz, da se svet vrti v napačno smer. Eni za osnovne življenjske potrebščine nimajo. V isti ulici gre en otrok lačen spat in se odvija preseratorska pasja zabava, kjer se darila u qr kodam kupuje.

Odgovor na objavo uporabnika
Narobe svet, 10.07.2021 ob 01:24

Ta tema je dokaz, da se svet vrti v napačno smer. Eni za osnovne življenjske potrebščine nimajo. V isti ulici gre en otrok lačen spat in se odvija preseratorska pasja zabava, kjer se darila u qr kodam kupuje.

+1

Tisti, ki sodeluje in se mu vseeno zdi noro 😉

Imam  pse, noben ne praznuje 🤷‍♀️, ampak če bi bilo po moje, tudi jaz ne bi, mi rd nič ne pomenijo in ne razumem v čem je finta. Sem pa jaz tudi dostikrat vabljena na rd dojenčkov, pa nisem ožji sorodnik, nimam več malih otrok in ne razumem, kaj bi naj delala tam. Pa se odločim glede na preostalo odraslo družbo ali grem ali ne 🤷‍♀️

Smo pa tudi pri nas praznovali že en kup neumnosti samo zato, da praznujemo, recimo otvoritev moževega “man cave” in je folk prinesel darila.

 

    Vse skupaj jemljite malo bolj lahkotno, bodite odkriti do prijateljice, ce vam je neumno kupovati drago darilo ali pa da ne bi šli.

Predvsem se je znašla. Saj vidiš, kako drage so zadeve, ki si jih njen pes želi 😎 Škoda, da moj pes nikogar ne mara, pa moram vse sama kupit 🙈

Odgovor na objavo uporabnika
Kužica, 09.07.2021 ob 23:08

Moja kužica je bila tudi že na pasji party povabljena. Na tako nori zabavi in poni smeha že dogo nisem bila. Pa da ne boš mislila, da se ni pilo, se je, kužki so imeli svoje pasje pivo in šampanjec, prav užitek jih je bilo gledati.

??

Kaj? Hja, res, bolje, da ns evmo, kaj vse kupujete za svoje ljubljenčke – res ste prrcej ‘adijo pamet’, že otrokom traparije, res izrazito pretiravanje, kaj vse naj bi moral imeti, se kupuje, a da nimate meje niti pri domačih živalih, pa je res še težje prebavit…

A kaj, trg potrosnistva vam je nedvomno hvalezen ..;(

Ojoj, spet ena bolnica, ki enači psa in otroka. No, če si ti bila kot otrok za tvoje starše domača žival, prav. Za normalne ljudi sta otrok in domača žival dve različni bitji, ki ju nikakor ne moreš primerjati, pa tudi če imaš obe zelo rad.

 

Avtorica, obe sta malo nori, po drugi strani pa lahko odmisliš tega psa in na to gledaš enostavno kot priložnost za druženje in malce zabave. Ob priliki pa prijateljici potisni v roke darilo, ker tvoja orhideja na oknu praznuje drugi rojstni dan. 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Spet ena, 12.07.2021 ob 09:11

Ojoj, spet ena bolnica, ki enači psa in otroka. No, če si ti bila kot otrok za tvoje starše domača žival, prav. Za normalne ljudi sta otrok in domača žival dve različni bitji, ki ju nikakor ne moreš primerjati, pa tudi če imaš obe zelo rad.

 

Avtorica, obe sta malo nori, po drugi strani pa lahko odmisliš tega psa in na to gledaš enostavno kot priložnost za druženje in malce zabave. Ob priliki pa prijateljici potisni v roke darilo, ker tvoja orhideja na oknu praznuje drugi rojstni dan. 🙂

Za A NI VEČINA

Več vas je 😉

New Report

Close