Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek WTF je s tipi in z njihovimi polo majicami???

WTF je s tipi in z njihovimi polo majicami???

Gledam razne ostarele frajerčke, ki pri polo majici OBVEZNO dvignejo ovratnik in taki hodijo okrog. A je to nek nenapisan kodeks ali kaj, da če oblečeš polo majico, da moraš dvigniti ovratnik???

Kdo je uvedel to modo oz. ali ni bila to moda v 60-ih letih prejšnjega stoletja?

Nekaterim to zelo paše – moje mnenje. Mojemu možu tudi, ampak noče tega tako nosit- niti na mojo željo 🙁

Zgoraj polo majica z dvignjenim ovratnikom spodaj pa adidas ali nike trenirka z adidas ali nike šlapami?

Pa daj no, večina tistih, ki polo majico nosijo na ta način, je dejansko nekih ostarelih plejbojev, kot da so zgrešili stoletje! :)))

Ravno videvam nekega starčka, vsak dan v hotelu pri zajtrku. Sam ima okrog 75 do 80 let, njegova žena okrog 55 do 60. Vsako jutro pride v novi polo majici in pri vsaki zaviha oz. dvigne ovratnik (ali pa ga mu žena? :)))

Na nogah športni natikači, taki, za na plažo.

In kako tip pazi pri hrani!! Samo košček črnega kruha, črna kava, eno trdo kuhano jajce, voda. Zelo špartansko. Nič pregreh kot so pomarančni sok, mleko, maslo, nutela, sadni jogurti, jajca s slanino ali bognedaj, rogljički:)))

Odgovor na objavo uporabnika
One question, 17.08.2021 ob 11:34

Ravno videvam nekega starčka, vsak dan v hotelu pri zajtrku. Sam ima okrog 75 do 80 let, njegova žena okrog 55 do 60. Vsako jutro pride v novi polo majici in pri vsaki zaviha oz. dvigne ovratnik (ali pa ga mu žena? :)))

Na nogah športni natikači, taki, za na plažo.

In kako tip pazi pri hrani!! Samo košček črnega kruha, črna kava, eno trdo kuhano jajce, voda. Zelo špartansko. Nič pregreh kot so pomarančni sok, mleko, maslo, nutela, sadni jogurti, jajca s slanino ali bognedaj, rogljički:)))

Zato mu pa stoji… ovratnik mislim 🙂

Jaz sem znanca vprašala zakaj viha ovratnik- zato, da ga po vratu ne opeče sonce:)

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10237, 17.08.2021 ob 12:36

Jaz sem znanca vprašala zakaj viha ovratnik- zato, da ga po vratu ne opeče sonce:)

Ja, sploh v jedilnici hotela je res velika nevarnost, da te opeče sonce!  :)))

 

A ni čisto vseeno? Sam ovratnik pustim kakor se postavi sam. Včasih je gor, drugič dol, včasih pa malo mešano.

Je pa res lahko koristen za sonce na vratu.

Prvič, kaj so polo majice xD

Drugič, to niso tipi, ampak starco

 

Če ti ne znaš nositi polo majic, še ne pomeni, da so iz mode.
Nije žvaka za seljaka!

Odgovor na objavo uporabnika
One question, 17.08.2021 ob 11:27

Pa daj no, večina tistih, ki polo majico nosijo na ta način, je dejansko nekih ostarelih plejbojev, kot da so zgrešili stoletje! :)))

Moda je itak vsakih 20-30 let enaka tako, da niso nič ostareli….spet so bele nogavice v modi kot pred 30 leti, tiste šlape samo včasih so bile Borovo, danes je Nike pa tike…brez zveze se z modo obremenjevat

Ga ni čez polo majčko in na črto zlikane hlače… to je brezčasno, moderno v vsakem obdobju.

Odgovor na objavo uporabnika
One question, 17.08.2021 ob 11:17

Gledam razne ostarele frajerčke, ki pri polo majici OBVEZNO dvignejo ovratnik in taki hodijo okrog. A je to nek nenapisan kodeks ali kaj, da če oblečeš polo majico, da moraš dvigniti ovratnik???

Kdo je uvedel to modo oz. ali ni bila to moda v 60-ih letih prejšnjega stoletja?

To je ego fora  ostarelih kurbirjev 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
tihomir436, 18.08.2021 ob 04:31

Prvič, kaj so polo majice xD

Drugič, to niso tipi, ampak starco

 

One, iz vica: ” krokodilćić i ćamćić a Lacoste”:

lacoste-tipped-polo-shirt-red-navy-p12317-71536_image.jpg

 

Gre za majice iz posebno tkane bolj kvadrataste strukture. Debelejše so od navadnih T majic.

Polo se jim reče pa zato, ker jih nosijo od nekdaj  igralci pola 🙂

polo-ralph-lauren-red-big-logo-embroidered-polo-shirt-product-1-24511456-0-388166967-normal.jpeg

Odgovor na objavo uporabnika
zaščitni znak kurbirčkov, 18.08.2021 ob 20:46

To je ego fora  ostarelih kurbirjev 🙂

Si pa humorist… 😅

V Italiji nosijo vsi z dvignjenimi ovratniki. Stari in mladi. Prav tezko vidis koga s spuscenim. Razen kaksnega starca

Zakaj bi mu stal le ovratnik?

Odgovor na objavo uporabnika
donporleone, 18.08.2021 ob 20:55

Si pa humorist… 😅

 

Nisem humoristka, samo realistka na podlagi lastih izkušenj – že 20 let, ko se tudi ostareli kurbirji  v takih polo majčkah z dvignjenim ovratnikom limajo name. Frc, frc , frc dol z ramen… 🙂

 

Odgovor na objavo uporabnika
zaščitni znak kurbirčkov, 19.08.2021 ob 10:17

 

Nisem humoristka, samo realistka na podlagi lastih izkušenj – že 20 let, ko se tudi ostareli kurbirji  v takih polo majčkah z dvignjenim ovratnikom limajo name. Frc, frc , frc dol z ramen… 🙂

 

Oh draga moja, povej še, da morajo biti tisti trije gumbi oziroma dva obvezno odpeti. Podobno kot pri srajcah, po možnosti z rožastimi vzorci ali pa vsaj v bordo rdeči barvi. Zraven sodijo po možnosti snežno bele ali pa vsaj bež “na črto” zlikane hlače. Vse skupaj pa zaokrožijo še skrbno nazaj počesani lasje. Samo kaj ko tega ne počno le ostareli…

Odgovor na objavo uporabnika
donporleone, 19.08.2021 ob 10:35

Oh draga moja, povej še, da morajo biti tisti trije gumbi oziroma dva obvezno odpeti. Podobno kot pri srajcah, po možnosti z rožastimi vzorci ali pa vsaj v bordo rdeči barvi. Zraven sodijo po možnosti snežno bele ali pa vsaj bež “na črto” zlikane hlače. Vse skupaj pa zaokrožijo še skrbno nazaj počesani lasje. Samo kaj ko tega ne počno le ostareli…

nisem nobena draga tvoja, ker tudi nisva “črede skupaj nikoli pasla” – da si ne boš kaj preveč domišljal.

 

Kot opisuješ v dodatku in nadaljevanju pa so oblečeni staroklani mafijaši z juga Italije, tudi taki so se slinili po meni :).  Pa po možnosti z vonjem Pitralona na sebi, oziroma
Echt Kölnisch Wasser 4771 🙂
http://www.amazon.com/4711-echt-kolnisch-wasser/s?k=4711+echt+kolnisch+wasser

 

 

 

To modo so prinesli, azzurri italijanska nogometna reprezentanca.

New Report

Close