Najdi forum

Splash Forum Koronavirus A je MAVRICAAAAA NYCI?

A je MAVRICAAAAA NYCI?

NYCI ni več tu gor. Je spremenila ime? Mavricaaaa podobne ven meče.

Je precej podobnosti.

Ne ni. Nyci je dobila porcijo tega v kar ni verjela. Upam, da je v redu. Ji ne privoščim nič slabega. Mavrica je ena druga, verjetno ex Merklova.

Nyci je morila s fašiti, medtem ko tale Mavrica prodaja neke eksosome namesto virusov in še kup drugih teorij privlečenih za lase.

Odgovor na objavo uporabnika
ne ne, 23.08.2021 ob 08:20

Ne ni. Nyci je dobila porcijo tega v kar ni verjela. Upam, da je v redu. Ji ne privoščim nič slabega. Mavrica je ena druga, verjetno ex Merklova.

Nyci je morila s fašiti, medtem ko tale Mavrica prodaja neke eksosome namesto virusov in še kup drugih teorij privlečenih za lase.

vsi ki ste se cepili in vsi ki razmišljate da bi se cepili preberite spodnji zapis, ki jasno pove kam gremo s tem poslijevnajem za cepljenje…: in ne, nisem jaz nobena merklova.  merklova je predsednica nemčije fašistka in nikoli si ne bi dala njeno ime za nick.::

Potpuno ludilo u Australiji – vijesti postaju sve bizarnije

Kako veš? Ali Nyci osebno poznaš? Ali je kdaj tu omenila, da se je okužila s covidom?

To fašistični debili, ki vsakemu necepljenemu povzročijo smrt ali pa vsaj bolezen.

Odgovor na objavo uporabnika
MAVRICAAAAA, 23.08.2021 ob 09:26

vsi ki ste se cepili in vsi ki razmišljate da bi se cepili preberite spodnji zapis, ki jasno pove kam gremo s tem poslijevnajem za cepljenje…: in ne, nisem jaz nobena merklova.  merklova je predsednica nemčije fašistka in nikoli si ne bi dala njeno ime za nick.::

Potpuno ludilo u Australiji – vijesti postaju sve bizarnije

Kdorkoli že si, tak al tak je vseeno, vsi vemo da si debilen človek ki nima neke zmogljivosti bralnega in splošnega razumevanja, kaj šele debatiranja nekih kompleksnih tem. Nevem meni je že tak vseeno za tvoje mnenje, za tvoje članke, videe in ‘dokaze’, preprosto zguba časa.

Odgovor na objavo uporabnika
Hahaha, 23.08.2021 ob 12:15

Kdorkoli že si, tak al tak je vseeno, vsi vemo da si debilen človek ki nima neke zmogljivosti bralnega in splošnega razumevanja, kaj šele debatiranja nekih kompleksnih tem. Nevem meni je že tak vseeno za tvoje mnenje, za tvoje članke, videe in ‘dokaze’, preprosto zguba časa.

To pišete faisti SDS trilčki, ker sicer ne dobite plače, janša časti…. b u t e l

Odgovor na objavo uporabnika
MAVRICAAAAA, 23.08.2021 ob 12:32

To pišete faisti SDS trilčki, ker sicer ne dobite plače, janša časti…. b u t e l

Ja ok haha. Tak vseeno kar napišeš.. Čist brezveze. Mislim ta fašizem sds pa janšo si obesi nekam.

Ja itak. Ko se mi bo dal, prilepim linke do nje. Mogoce nisi ista, sta po zelo podobne po razmišljanju in podobno pišeta. 😛

Odgovor na objavo uporabnika
saj ne verjamete, 23.08.2021 ob 12:05

Kako veš? Ali Nyci osebno poznaš? Ali je kdaj tu omenila, da se je okužila s covidom?

Zgori je blo za mavrico spodi pa za saj ne verjamete.

To je splošno znano ta une, ki smo dlje na forumu. Ne vem kdo je to povedal. Ampak tako je. Si ne upa povedat.

New Report

Close