Najdi forum

Splash Forum Koronavirus KORONAVIRUS

KORONAVIRUS

Da ali pač ne!?

Izgleda, da se ljudje prav flegmatično in brezskrno obnašajo, kot, da jih zaprtje ni nič izučilo.

Ne razumem, da se kar meni nič, tebi nič organizira dogodke v masovni obliki, brez mask, brez ustrezne razdalje med ljudmi. To bi bilo treba vzdrževat. In tudi klopi, stole, mize za silo razdeliti po prostoru, na pa na odru džingajo glasbeniki, pod odrom mize, polne ljudi, nezaščitenih in prepričana sem, da niso vsi cepljeni.

Tisti, ki so poskušali narediti vse, da bi covid 19 zaustavili s pravili NIJZ-ja ne razumejo teh, ki se sprenevedajo.

Mar somo koronavirus res premagali ? Meni je pustil hudo depresijo in nikomur tega ne privoščim.

Odgovor na objavo uporabnika
SMO PREMAGALI, 25.08.2021 ob 05:47

Da ali pač ne!?

Izgleda, da se ljudje prav flegmatično in brezskrno obnašajo, kot, da jih zaprtje ni nič izučilo.

Ne razumem, da se kar meni nič, tebi nič organizira dogodke v masovni obliki, brez mask, brez ustrezne razdalje med ljudmi. To bi bilo treba vzdrževat. In tudi klopi, stole, mize za silo razdeliti po prostoru, na pa na odru džingajo glasbeniki, pod odrom mize, polne ljudi, nezaščitenih in prepričana sem, da niso vsi cepljeni.

Tisti, ki so poskušali narediti vse, da bi covid 19 zaustavili s pravili NIJZ-ja ne razumejo teh, ki se sprenevedajo.

Mar somo koronavirus res premagali ? Meni je pustil hudo depresijo in nikomur tega ne privoščim.

depresijo ti je pustil terba babja?prej nisi bila depresivna po prehladu pa totalno v depri?ne ga srat no hehe….delat se spravi baba lena pa ne bo depresije

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 25.08.2021 ob 07:04

depresijo ti je pustil terba babja?prej nisi bila depresivna po prehladu pa totalno v depri?ne ga srat no hehe….delat se spravi baba lena pa ne bo depresije

Saj to je tisto, da  v podjetju nisem imel kaj delati, ker je bil totalni lockdown in ne želim si in ne privoščim nikomur tega, kar sem doživljal sam in moji sodelavci v času zaprtja.

Zaradi korone sem po 20 letih propadel in zaprl firmo.  Zato mi gredo  anticepilci se toliko bolj na kurac.   Eni so si lepo opomogli in obogateli zaradi korone- tem ta situacija zelo ustreza.    Tisti, ki smo se nasli na Zavodu, bi uvedli obvezno cepljenje.

Odgovor na objavo uporabnika
dolenjski Janez, 25.08.2021 ob 07:21

Saj to je tisto, da  v podjetju nisem imel kaj delati, ker je bil totalni lockdown in ne želim si in ne privoščim nikomur tega, kar sem doživljal sam in moji sodelavci v času zaprtja.

ce med zaprtjem nisu imel kaj delat pol se tudi pred zaprtjem nisi ravno pretegnil….vecina vas hodi le v sluzbo ne pa delat….se tocno vidi kako zdravniki lenuharijo obicajno zdaj pa vpitje kok je dela….delaven clovek si vedno najde zaposlitev….ostali pa…padete v depresijo

Fašist jajo in ostali fašisti pravijo, da bitka še ni končana. Zato se zapri v bunker in pridi ven čez 20 let spet vprašat isto, če smo koronavirus premagali.

 

3. doza ne deluje. V Izraelu okužbe tudi pri trikrat cepljenih. Ko bi morali imeti spet polno zaščito. V Izraelu je kljub večinski precepljenosti populacije 4. val že dosegel 3 po okužbah. Tudi hospitalizacije ne zaostajajo veliko.

No, lockdowna kljub temu nimajo, silijo pa starše, da rinejo palčke otrokom v nos od 3. leta dalje za obisk vseh javnih krajev. Velja pa 24 ur. Čakanje po eni uri v vrsti z majhnimi otroci za na bazen. Pa recite, če je to normalno.

“It’s hard,” said Shira Elkin, who winced when she had to pin down her frightened and crying four-year-old to allow the medic to take a swab sample from inside her nose. “But I understand that it’s important and I’m ready to make the effort.”

The results of the fast tests come in 15 minutes, but they are only good for 24 hours and some parents have found themselves waiting in line for more than an hour and doing so for consecutive days since the requirement went into effect.

 

More than 1.3 million Israelis out of a population of 9.3 million have received three doses of Pfizer so far, but there have been “breakthroughs”: some people have become infected with coronavirus despite having received three shots.

Odgovor na objavo uporabnika
Zukky, 25.08.2021 ob 07:26

Zaradi korone sem po 20 letih propadel in zaprl firmo.  Zato mi gredo  anticepilci se toliko bolj na kurac.   Eni so si lepo opomogli in obogateli zaradi korone- tem ta situacija zelo ustreza.    Tisti, ki smo se nasli na Zavodu, bi uvedli obvezno cepljenje.

A so mogoče anticepilci uvedli korono in fašizem ?

Mogoče anticepilci hočejo uničiti malo gospodarstvo, pa javno zdravstvo…Ali kdo hoče to uničiti ?

 

zdaj prehajamo v naslednjo fazo lova na necepljene…necepeljeni bomo krivi za cakalne vrste v zdravstvu,kot da jih leta 2019 ni bilo,za slabo delo zdravnikov,za rast okuzb crprav cepljeni v vecini raznadajo virus,za smrtne ztrve ceprav umirajo tisti ki so ze z eno nogo v grobu itd…stroka in vlada si pilatovsko umivajo roke….v bistvu se ne bo zgodilo nic drasticnega….kot se ni lani…

Nase juzne sosede, brate hrvate si poglej. Ne jebejo korone razen v steklenicah. Plaze pokajo po sivih. Koncerti se izvajajo na dnevni bazi. Cepilo se jib se polovica ni.

 

Necepljeni so bistveni del vsega cirkusa! Ovčke lahko zgolj s soobstojem njih beketajo eno in isto lajno v stilu spečega uma! Še malo pa bodo necepljeni dobili obvezn dodatek, da bo srd še vedno sfaljeno uperjen nanje in bodo ovčke še dalje veselo jedle ponujeno govno!

Zato mi gredo  anticepilci se toliko bolj na kurac.

Po moje ti je podjetje propadlo ker ti inteligenca ni ravno na nivoju. Velika večina je že zdavnaj spregledala, da so cepilski zvarki nevaren nateg, ki v najboljšem primeru ne deluje, v najslabšem (kot ugotavlja vedno več zdravnikov po celem svetu) pa je nevaren.

Zarad mene si nabij ta strupeni zvarek 5x na dan, ne pa zaradi tvojega zafuranega pufkredit podjetja ostalim uničevat zdravja!!!

Še za ostale cepilske deb…le, poglejte po svetu, najbolj precepljene države po težavah krepko prehitevajo manj precepljene. In vi bi nam vsiljevali ta zvarek? Pejte v ….. Tam je en ravnatelj hotel dokaz o obstoju virusa in učinkovitosti zvarka, za ta dva grozna vprašanja si je namesto odgovora na glavo nakopal pregon z vseh strani. Kaj še rabite, da spregledate kaj se dogaja? ‘Imamo bacil, ker ni dokaza nam verjemite na besedo, potem pa imamo rešitev, zvarek, dejstva kažejo na neučinkovitost in škodljivost, ampak vi nam kar verjemite da je dober, pejte se cepit. Če boš kaj preveč spraševal, te bomo pa preganjali.’ Enim vam res ni pomoči.

Odgovor na objavo uporabnika
Reporter Milan, 25.08.2021 ob 07:50

Nase juzne sosede, brate hrvate si poglej. Ne jebejo korone razen v steklenicah. Plaze pokajo po sivih. Koncerti se izvajajo na dnevni bazi. Cepilo se jib se polovica ni.

 

Pri vsem tem pa precej ljudi pride okuženih nazaj (z morja). Tudi taki, ki se niso valjali po natrpanih plažah, niso hodili na koncerte, druženja. Nalezli so se v kafičih (zunaj), v trgovinah .

 

Ne odobravam odločitve ljudi, ki hodijo na Hrvaško, Grčijo, Španijo in tam vehementno žurajo. Potem pa prinesejo virus.

Top velja tudi za mladino.

 

Anticepilci te niso zaprli, zaprli so te politiki!

Kje so bili anticepilci marca 2020 in oktobra 2020?

Dej,nehi ga srackat!

Ves kako je, ce smo v prvem valu bili presrani in jaz priznam, da sem bila in to zelo, razkuzevala sem vse zivo, v drugem valu me je tudi precej zadelo, sicer manj kot v prvem, a me je, zdaj, ko sem ze dozivela vse to, me ne gane vec, pac nic novega, ze videno, crni, rdeci, zeleni, ma, briga me, nimam nobenega vpliva na to, kaj si zmislijo uni tam gor in zivim, kot lahko,kot mi dovolijo in kakor lahko najdem kako luknjo in luknjico vmes, da zaobidem nebuloze in sebi olajsam zivljenje.

 

Mislim, da je zdaj vecini ljudi jasno, da tu ne gre za virus, ampak za masovno ropanje.

v tej temi neumnih trolov, ki podpihujejo cepljenje. Alo, goveda, da ne boste razočarani, ko vas bodo ti isti, ki vas plačujejo, po vaših beticah začeli tepsti. Sami sebi zanko zategujete! Mi, smo se v štartu postavilo na stran zoper tiranov, diktatorjev, morilcev, lažnivih plačancev, vas, vsega kar je nečloveškega.

Res je, da pridejo okuzeni nazaj v Slovenijo. In to od alkohola. Po njihovih zilah se pretaka alkohol in ne kri.

Ma kaksni anticepilci neki, a ne vidite pri zdravih oceh, da tud cepivo ne pomaga.? A ste coravi.? To nekdo nacrtno sunta ljudi ,da se kregajo in delijo na cepilce in anticepilce.

Odgovor na objavo uporabnika
koliko je, 25.08.2021 ob 09:46

v tej temi neumnih trolov, ki podpihujejo cepljenje. Alo, goveda, da ne boste razočarani, ko vas bodo ti isti, ki vas plačujejo, po vaših beticah začeli tepsti. Sami sebi zanko zategujete! Mi, smo se v štartu postavilo na stran zoper tiranov, diktatorjev, morilcev, lažnivih plačancev, vas, vsega kar je nečloveškega.

Saj tisti, ki plačujejo te trole, niso edini zlobni. Zlobneži drug drugemu štango držijo in upajo, da bo njihov teror in diktatura zmagala.

 

V Nemčiji: več kot tretjina starejših, zbolelih za covidom in hospitaliziranih, je dvakrat cepljenih.

https://de.rt.com/meinung/123011-mehr-als-drittel-alteren-covid/

 

Saj vidimo kako je z to naso mladino. V Splitu na protestih so bili samo starejsi ljudje. Mislim “starejsi” . Mladi so se rajsi zaprli doma med stiri stene.

Jasno da, cel kup znanstevnikov in zdravnikov opozarja, da zvarek dolgoročno škoduje imunskemu sistemu, posledično cepljeni zbolevajo še bolj in huje. To kljub cenzuri in stalnemu posiljevanju s cepljenjem vedno bolj  videvamo tudi v praksi. Na povsem upravičene pomisleke in vprašanja v zvezi s tem se cepilska mafija odziva zgolj s cenzuro in terorjem.

 

Odgovor na objavo uporabnika
ja pa ja de, 25.08.2021 ob 09:59

V Nemčiji: več kot tretjina starejših, zbolelih za covidom in hospitaliziranih, je dvakrat cepljenih.

https://de.rt.com/meinung/123011-mehr-als-drittel-alteren-covid/

 

Število obolelih cepljenih raste hitreje, kot število cepljenih nasploh.

Zelo učinkovito cepivo. Ni kaj dodat, razen tega, da cepljeni predstavljajo vedno večjo grožnjo. Tako sebi, kot ostalim necepljenim, ker zaradi svoje bolezni širijo virus. Za fašiste je to sicer dobro, ker se ustvarja večja paranoja in panika.

 

Odgovor na objavo uporabnika
ze doziveto, 25.08.2021 ob 09:30

Ves kako je, ce smo v prvem valu bili presrani in jaz priznam, da sem bila in to zelo, razkuzevala sem vse zivo, v drugem valu me je tudi precej zadelo, sicer manj kot v prvem, a me je, zdaj, ko sem ze dozivela vse to, me ne gane vec, pac nic novega, ze videno, crni, rdeci, zeleni, ma, briga me, nimam nobenega vpliva na to, kaj si zmislijo uni tam gor in zivim, kot lahko,kot mi dovolijo in kakor lahko najdem kako luknjo in luknjico vmes, da zaobidem nebuloze in sebi olajsam zivljenje.

 

Mislim, da je zdaj vecini ljudi jasno, da tu ne gre za virus, ampak za masovno ropanje.

Kdo sploh še verjame v ta virus, saj na eni strani dopuščajo proslave in srečanja, kjer jim kaže pa lučujejo ljudi in zapirajo ustanove.

New Report

Close