Najdi forum

Splash Forum Koronavirus PCT za nakupe v trgovinah

PCT za nakupe v trgovinah

razen zivilskih…to obljublja pijanka Logarjeva…ste za ali proti?

Meni je vseeno, testiranje me ne moti. Drugace so pa pozabili, da obstaja nekaj cemur recemo spletna trgovina. Jaz se bom jutri testirala ker moram v firmo, itak bo test neg. ker sem se ze danes testirala doma.

Sem proti takim ukrepom.

Si ne morejo več privoščit zapiranja ne-živilskih štacun, pa so dali raje pct. Me zanima, če bodo ob tem ukrepu v Šparu oblačila spet pokrita s polivinilom. 😂

    Za vse bi moral veljati PCT pogoj, brez izjem. Tako je tudi drugod po svetu, zakaj bi morali biti mi izjema. Skrajni čas je, da se naredi red, kajti cepiva je dovolj, vsak ima možnost cepljenja, če se pa ne želijo, je pa to njihov problem.

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 26.08.2021 ob 21:01

razen zivilskih…to obljublja pijanka Logarjeva…ste za ali proti?

meni je to vseeno, edino kar sem glede tega proti je, da ne bodo uvedli psc na strunjanski divji plaži vsaj še mesec dni, dokler so tam lepe mlade punce, da ga bom lahko drkal  na njih. avstrijke so najboljše pa tudi kakšna godna slovenska se najde

 

Ljudje-večina-tega ne bodo dovolili! To je bilo samo vprašanje časa. Dobro potencirajo tole izsiljevanje. Ko bo nekomu film počil, potem pa se bodo mogoče zamislili. Ali ne.

Odgovor na objavo uporabnika
wrongpuppy, 26.08.2021 ob 21:11

Sem proti takim ukrepom.

Si ne morejo več privoščit zapiranja ne-živilskih štacun, pa so dali raje pct. Me zanima, če bodo ob tem ukrepu v Šparu oblačila spet pokrita s polivinilom. 😂

Hofer je bil polovico v polovinilu. Res za bruhat vse skupaj.

Odgovor na objavo uporabnika
Pravilno, 26.08.2021 ob 21:12
    Za vse bi moral veljati PCT pogoj, brez izjem. Tako je tudi drugod po svetu, zakaj bi morali biti mi izjema. Skrajni čas je, da se naredi red, kajti cepiva je dovolj, vsak ima možnost cepljenja, če se pa ne želijo, je pa to njihov problem.

najlazje je resljivo ce se uvede ibvezno cepljenje za vse….takoj ko to uvedejo se grem cepit plus ko dobi cepivo trajno dovoljenje kot ga je dobil Pfizer v zda….enostavno ne….je pa skrajno primitivno in zaljivo to pritlehno siljenje …se pravi  prostovoljna prisila ki jo izvaja drzava…seveda potem narocnik cepljenja to je drzava prevzame odgovornost za posledice ce se pojavijo…to je zame edina prava pot…logarjeva ki tako rada otresa svoj gobec…ali je pripravljena prevzeti odgovornost ? to je vse…naj ss zacne opica pijana obnasat odgovorno

Odgovor na objavo uporabnika
Ne bodo mogli dolgo ukazovati, 26.08.2021 ob 21:21

Ljudje-večina-tega ne bodo dovolili! To je bilo samo vprašanje časa. Dobro potencirajo tole izsiljevanje. Ko bo nekomu film počil, potem pa se bodo mogoče zamislili. Ali ne.

Pa kaj skozi grozite, da bo nekomu počil film. Po celi evropi se zapira, celo v Nemčiji in Franciji so strožji ukrepi kot pri nas..

Upoštevajte pogoj PCT ali pa ostanite zaprti v svoji štali!!

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 26.08.2021 ob 21:23

najlazje je resljivo ce se uvede ibvezno cepljenje za vse….takoj ko to uvedejo se grem cepit plus ko dobi cepivo trajno dovoljenje kot ga je dobil Pfizer v zda….enostavno ne….je pa skrajno primitivno in zaljivo to pritlehno siljenje …se pravi  prostovoljna prisila ki jo izvaja drzava…seveda potem narocnik cepljenja to je drzava prevzame odgovornost za posledice ce se pojavijo…to je zame edina prava pot…logarjeva ki tako rada otresa svoj gobec…ali je pripravljena prevzeti odgovornost ? to je vse…naj ss zacne opica pijana obnasat odgovorno

Kako pa veš da je pijana? :)))))

Lahko si misliš, da mnogo tega kako naj bi se ljudje odzvali oni že vedo. To se je vedelo preden so začeli s tem.

Tako, da po planu so verjetno veliko dlje, kot ljudje mislijo da so.

Tudi, da bo ljudem pokal film so vedeli pa tudi za to imajo oni svoje ukrepe. Saj idiotov,ki delajo za njih ne primanjkuje.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Darwin733, 26.08.2021 ob 21:27

Lahko si misliš, da mnogo tega kako naj bi se ljudje odzvali oni že vedo. To se je vedelo preden so začeli s tem.

Tako, da po planu so verjetno veliko dlje, kot ljudje mislijo da so.

Tudi, da bo ljudem pokal film so vedeli pa tudi za to imajo oni svoje ukrepe. Saj idiotov,ki delajo za njih ne primanjkuje.

 

Namenjeno @Ne bodo mogli dolgo ukazovati

Odgovor na objavo uporabnika
bedaki na delu, 26.08.2021 ob 21:27

Pa kaj skozi grozite, da bo nekomu počil film. Po celi evropi se zapira, celo v Nemčiji in Franciji so strožji ukrepi kot pri nas..

Upoštevajte pogoj PCT ali pa ostanite zaprti v svoji štali!!

Noben nobenemu ne grozi. Ti ukrepi niso življenjski in ustavni. Mnogo ljudi bo imelo zaradi tega težave, če ne bo imelo potrdila. Ne gre za prostovoljna cepljenja ampak kot je že nekdo napisal, kdo bo prevzel odgovornost, če bo nekomu cepivo škodilo in slučajno umre? Dajte nehat obtoževat, če ne veste kakšne vse težave imajo posamezniki.

Odgovor na objavo uporabnika
Darwin733, 26.08.2021 ob 21:28

Namenjeno @Ne bodo mogli dolgo ukazovati

Ja res, vse po planu. Nisem proti nečemu, če je res za skupno dobro. Tole pa vedno bolj stopnjujejo in navijajo. Bliža se dan, ko bodo vse to uzakonili.

 

In film poka…

 

Resnicno upam, da vs ta farsa s tem kovid virusom ni uvod v vojno v Evropi!

Ker ce se bodo sli tole se naprej, bodo sprovocirali vojno.

In kaj bomo dosegli s PCT v trgovinah? Daj prosim razsvetli me.

S prejšnjimi ukrepe za zaprtje trgovin z oblačili, modnimi dodatki, elektrniko, …. so dosegli le to, da se je več kot polovica naučila kupovat v spletnih trgovinah. Predvsem tujih. Ko se pogovarjamo s prijateljicami večina ne gre več v trgovino s cunjami. Naj se zavedajo da nižja potrošnja pomeni manj denarja v proračunu.

Če bo PCT potreben tudi za živilske trgovine, bomo robo nakupovali po spletu 2x mesečno. Zelenjavo in sadje, mlečne izdelke,… pa od lokalcev na tak način kot smo jo lani spomladi.

PCT ne reši veliko, ker je cepivo samo 66% učinkovito proti Delti. Kok neumen moraš bit da tega ne razumeš.

Odgovor na objavo uporabnika
Ne bodo mogli dolgo ukazovati, 26.08.2021 ob 21:36

Ja res, vse po planu. Nisem proti nečemu, če je res za skupno dobro. Tole pa vedno bolj stopnjujejo in navijajo. Bliža se dan, ko bodo vse to uzakonili.

Ljudje bi se lahko zavedali da ljudski zakoni niso nad ljudmi. So zato, da se ljudje pokorijo drugemu človeku. Tisti pravi zakoni, ki veljajo za vse jim nihče ne uide in v njih ni hierarhije pri človeku. V teh ljudskih, pa so nekateri iznad teh zakonov, nekatere pa se sili pojesti vsak “drek”.

In kaj, če bo komu počil film? Ljudje bodo poklicali policijo in bodo počenega odpeljali. Kaj pa drugega?

V bistvu me ne gane, nisem bila v trgovinah že leta. Sploh pa zdaj zadnje leto in pol. Še hrano večinoma po spletu naročam. Obleke, čevlje, stvari za dom, kozmetiko …. pa itak.

Je pa butast ukrep. Tako butasto kot je bilo pred parimi meseci ko sem lahko šetala ure in ure po šparu, prešlatala vse možno,…copat pa nisem smela kupit :). Sem jih pa naročila prek spleta v šparu in so mi jih dostavil 🙂

Pa ljudje a vi ne vidite, da so to cisti amaterji. Test iz sline ni ok, ker v slini ni virusa.  Se oni zavedajo kaj so izjavili, torej ce gremo nazaj v cas so vsi, ki so bili kdajkoli testirani s testom na slino lazno pozitivni oz lahko obrnemo, okuzen je mirno delal z neokuzenimi in jih okuzil, saj test virusa ni mogel zaznati. Otvori se zemljo… in njim so dali miljarde in verjeli, da bojo amaterji pravocasno precepili 90% populacije v slo, pazi s cepivi, ki jim zdaj pada moc zascite haha

lahko noc

Točno tako!

Zaupajte stroki! Kaj se vi spoznate na znanost!

Odgovor na objavo uporabnika
Ne bodo mogli dolgo ukazovati, 26.08.2021 ob 21:33

Noben nobenemu ne grozi. Ti ukrepi niso življenjski in ustavni. Mnogo ljudi bo imelo zaradi tega težave, če ne bo imelo potrdila. Ne gre za prostovoljna cepljenja ampak kot je že nekdo napisal, kdo bo prevzel odgovornost, če bo nekomu cepivo škodilo in slučajno umre? Dajte nehat obtoževat, če ne veste kakšne vse težave imajo posamezniki.

Seveda, za celi svet je cepivo ok, samo pri nas, je vse neživljenjsko in proti ustavno. Sami ste se odločili, da se ne cepite in sami nosite posledice.

Odgovor na objavo uporabnika
Ne bluzi, 26.08.2021 ob 22:12

Seveda, za celi svet je cepivo ok, samo pri nas, je vse neživljenjsko in proti ustavno. Sami ste se odločili, da se ne cepite in sami nosite posledice.

seveda sam nosim posledice…ampak posledica nrceplhenja je lahko zgolj in samo bolezen…vse ostali je zgolj izsiljevanje…kot sem zspisal nisem proti cepljenu samo naj drzava ze koncno uvede obvezno cepljenje in s tem tudi odgovornost…to je vse…ce se jaz obnasam odgovorno se naj tudi drzava in stroka

New Report

Close