Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Kaj me najbolj muči pri kovidu

Kaj me najbolj muči pri kovidu

Sem najbolj pameten, najbolj sposben najboljši človek na planetu in ne morem si zamislit, da so drugi prej spregledal to kovid natego kot jaz. Ali po domače, cigana najbolj boli, ko ga cigan nategne.

Točno tako! Mi socialkarji brez šole smo najpametnejši! Kaj ve doktor kar ne vem jaz?!

Odgovor na objavo uporabnika
MAVRICAAAAA, 26.08.2021 ob 21:09

Točno tako! Mi socialkarji brez šole smo najpametnejši! Kaj ve doktor kar ne vem jaz?!

drži. doktor ve glih tok k jaz. za psoriazo ne ve nič, ne ve zakaj ta bolezen nastane, ne ve kaj je vzrok, nima za to zdravila, skratka nič od nič. ves ta nič znam tudi jaz, pa nisem 20 let v šolo hodil za zdravnika

 

Odgovor na objavo uporabnika
drši mavrica, 26.08.2021 ob 21:12

drži. doktor ve glih tok k jaz. za psoriazo ne ve nič, ne ve zakaj ta bolezen nastane, ne ve kaj je vzrok, nima za to zdravila, skratka nič od nič. ves ta nič znam tudi jaz, pa nisem 20 let v šolo hodil za zdravnika

 

Drži! In zato zavračamo tudi vse ostale diagnoze in zdravila! Nam ne bo nihče pametoval, saj smo le najpametnejši!

A ni to dedno? Bolezen imunskega sistema. Pa menda te k dermatologu pošljejo na neko uv luč? Naj bi pomagalo?

Odgovor na objavo uporabnika
Jaojok, 26.08.2021 ob 22:32

A ni to dedno? Bolezen imunskega sistema. Pa menda te k dermatologu pošljejo na neko uv luč? Naj bi pomagalo?

A ni to dedno? Bolezen imunskega sistema. Pa menda te k dermatologu pošljejo na neko uv luč? Naj bi pomagalo?

Odgovarjam tistemu s psoriazo

Aja, drugače sem pa cepljena in vam vsem priporočam cepljenje!

Odgovor na objavo uporabnika
laži same laži, 26.08.2021 ob 21:05

Sem najbolj pameten, najbolj sposben najboljši človek na planetu in ne morem si zamislit, da so drugi prej spregledal to kovid natego kot jaz. Ali po domače, cigana najbolj boli, ko ga cigan nategne.

Hahaha😂😂😂 mene pa muči to da dejansko misliš da je to res. Pač idioti ste pa idioti bote ostali kaj češ

New Report

Close