Najdi forum

Splash Forum Koronavirus A prav razumem, necepljeni bi radi, da jih cepljeni ščitijo?

A prav razumem, necepljeni bi radi, da jih cepljeni ščitijo?

Necepljeni se pritožujejo, da se cepljenim ni treba testirati, a da so lahko asimptomatsko okuženi in okužijo necepljene. To ravno pomeni, da cepivo deluje. Nihče necepljenim ne brani, da se cepijo in se zaščitijo in v najslabšem primeru prebolijo covid kot prehlad.

 

Popolnoma napačno razumeš, oz. kot večina obrneš po svoje in to so tvoje misli in mnenje. Moje, ki se ne bom cepila je, da ne rabim nikakršne zaščite, ker imam dober imunski sistem, ki me ščiti 1000x bolje kot bi me neko cepivo. Sploh se pa niti minimalno ne bojim tega prehlada…

Ne rabim nobenih ukrepov, ne mask, ne razkužila, ne komolčkanja, ne socialne distance… v stik z virusom bom enkrat tako ali tako prišla ni edini, ne prvi, ne zadnji.

Odgovor na objavo uporabnika
Mene ni, 02.09.2021 ob 12:29

Popolnoma napačno razumeš, oz. kot večina obrneš po svoje in to so tvoje misli in mnenje. Moje, ki se ne bom cepila je, da ne rabim nikakršne zaščite, ker imam dober imunski sistem, ki me ščiti 1000x bolje kot bi me neko cepivo. Sploh se pa niti minimalno ne bojim tega prehlada…

Ne rabim nobenih ukrepov, ne mask, ne razkužila, ne komolčkanja, ne socialne distance… v stik z virusom bom enkrat tako ali tako prišla ni edini, ne prvi, ne zadnji.

Oprosti ampak to je tak beden izgovor oz. ‘mnenje’ da je za bruhat no haha. “Imam dober imunski sistem, ki me ščiti bolj kot vsako cepivo”

Glede na napisano nimaš niti pojma kak imunski sistem sploh deluje. Lahko imaš nevem kak dober imunski sistem pa lahko vseeno ful zboliš. Lej super za tebe da si zdrava ampak tvoje razmišljanje je na ravni petletnika.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10046, 02.09.2021 ob 12:37

Oprosti ampak to je tak beden izgovor oz. ‘mnenje’ da je za bruhat no haha. “Imam dober imunski sistem, ki me ščiti bolj kot vsako cepivo”

Glede na napisano nimaš niti pojma kak imunski sistem sploh deluje. Lahko imaš nevem kak dober imunski sistem pa lahko vseeno ful zboliš. Lej super za tebe da si zdrava ampak tvoje razmišljanje je na ravni petletnika.

Ja seveda lahko zbolim za nekaj dni, vseeno se pa imunski sistem v tem času bori in tudi premaga… kaj pa je tako hudega par dni visoke vročine in slabega počutja… pride in mine. Obstaja ogromno bolezni, ki pridejo in ne minejo sploh… Čemu bi se bala prehodne viroze?

Odgovor na objavo uporabnika
Mene ni, 02.09.2021 ob 12:43

Ja seveda lahko zbolim za nekaj dni, vseeno se pa imunski sistem v tem času bori in tudi premaga… kaj pa je tako hudega par dni visoke vročine in slabega počutja… pride in mine. Obstaja ogromno bolezni, ki pridejo in ne minejo sploh… Čemu bi se bala prehodne viroze?

To ni prehodna viroza. Virus potrjeno napade krvožilni sistem. Kam se ti vsede in kaj ti zjebe, je pa odvisno od posameznika. Seveda ga nekateri prebolijo tudi kot navaden prehlad.

Kako to veš kako se tvoj imunski sistem bori in obnaša? Ja lahko je rečt imam dober imunski sistem, druga stvar je pa dejansko delovanje le tega. Te stvari niso tak preproste. Ja itak ga lahko preboliš enostavno, so pa tu velika tveganja, tu se ne gre za neko obično virozo ali gripo… Takoj se stvari lahko zakomplicirajo od tega da se ti nabira tekočina v pljučih, nizka vsebnost kisika v telesu, dihalna stiska,.. Pa ne glede na to kolko si star, maš dober imunski sistem ali pa pridružene bolezni..Vpliva ja ampak ne tako kot si ti misliš. Kar se pa cepiv tiče, če bi ljudje malo bolj vedeli kako sploh delujejo in kaj dejansko nardijo za telo bi bli že ven iz tega.. Ampak je kar je.

Zadnje čase poslušam samo jaz, pa jaz, jaz, jaz… Moja kolegica tudi pravi, mene zase ne skrbi… Druga je pa dala otroka cepit pod nadzorom ker ima imunske težave in ima zdaj vsaj neko zaščito da sploh lahko kam gre, pri tretji doma se sprašujejo kdo je prinesel virus domov in je posledično umrla mama, ki je skrbela za svojega otroka (sicer že v letih) s posebnimi potrebami. Ampak, svet je pač tak, samo jaz, jaz, jaz sem pomembna, drugi me brigajo, naj se zaščitijo če jih je strah. Eh…

Odgovor na objavo uporabnika
Eh Konekt, 02.09.2021 ob 16:46

Zadnje čase poslušam samo jaz, pa jaz, jaz, jaz… Moja kolegica tudi pravi, mene zase ne skrbi… Druga je pa dala otroka cepit pod nadzorom ker ima imunske težave in ima zdaj vsaj neko zaščito da sploh lahko kam gre, pri tretji doma se sprašujejo kdo je prinesel virus domov in je posledično umrla mama, ki je skrbela za svojega otroka (sicer že v letih) s posebnimi potrebami. Ampak, svet je pač tak, samo jaz, jaz, jaz sem pomembna, drugi me brigajo, naj se zaščitijo če jih je strah. Eh…

pa saj s cepivom ščitiš res samo sebe. Upam, da ne razmišljaš v smeri, da če se cepiš, se virus odbije od tebe in ti ne moreš biti več prenašalec?

še vedno si lahko okužena (tudi zboliš lahko, menda sicer z manjšo verjetnostjo) in kužiš vse okoli sebe. Zato naj bi se ljudje cepili -za zaščito sebe.

madona, obnašate se, kot da gre za kugo – a smrtnost je 2%. Se pravi, velika večina normalno preboli. zato mi je res neverjetno, kako vsiljujete to cepljenje, po katerem pa ima res veliko ljudi težave. A prav moramo vsi zdravi zbolet – če ne od virusa pa od cepiva??

Odgovor na objavo uporabnika
viroza my ass, 02.09.2021 ob 13:14

To ni prehodna viroza. Virus potrjeno napade krvožilni sistem. Kam se ti vsede in kaj ti zjebe, je pa odvisno od posameznika. Seveda ga nekateri prebolijo tudi kot navaden prehlad.

Debilno fašistično, za debilnost ni cepiva.

Vse je laž, vse je splanirano že davnega leta 2012.

PLANDEMIJA je scenarij, ki so ga napisali mafijaši iz vrst farmacije, bank, politike, svetovne vlade v senci (beri bogataši- lastniki- tajkuni), ki so ugotovili, da je 7,8 milijarde ljudi preveč in da je treba narediti depopulacijo. Resnica je, da bi vse prebivalce tega sveta, torej 7,8 miljr. Ljudi lahko spravili v eno od 50 držav ZDA – VSE PREBIVALCE TEGA SVETA. Torej predstavljajte si da bi bil ostali del našega planeta prazen- OGROMNO PROSTORA. Kako so načrtovali to PLANDEMIJO? Vprašanje je bilo kako z lažnim virusom dobiti lažne paciente v bolnice, kako dobiti takšne pacienta »okužene« z lažnim virusom, da bodo tudi umrli, ker za STRAH potrebujejo mrtve ljudi, veliko mrtvih ljudi!!  Idejo je dal Christian Drosten nemški goljuf, ki je ukradel PCR test dr. Karlu Mullisu, še prej je bilo treba Karla Mullisa spraviti iz tega sveta, kar so storili 3 meseca pred lažnim »izbruhom« covid19. Dr. Karel Mullis je sam izjavil pred smrtjo, da ti testi niso primerni za diagnostiko, ampak samo za forenziko, zato so se ga tudi znebili- ga ubili (za vzrok smrti so navedli pljučnico- seveda to ni res). Ko so dobili v roke orožje PCR test za novačenje potencialno zaraženih- okuženih ljudi, so se dogovorili, da bodo za okužene najprej opredelili starčke iz DSO, predvsem take slabotne, kronične bolnike z demenco, rakom, take v zadnjem stadiju na kemoterapijah, pa takšne s srčno žilnimi boleznimi, pljučnimi boleznimi, take ki bi kmalu itak umrli. Ko so te starčke pripeljali v na novo vzpostavljene covid bolnice, so jih dajali v umetno komo in na respiratorje, toliko na dan kot so imeli respiratorjev. 9 od 10 je umrlo zelo hitro, saj takšnega protokola niso bili sposobni prenesti zaradi oslabelosti, torej kroničnih bolezni. Tako so vse te starčke razglasili da so umrli za covid- OBDUKCIJE SO BILE PREPOVEDANE, saj bi sicer imeli dokaz, da temu ni tako. Za centre največ smrti so v naprej določili kraje, kjer živi veliko starih ljudi, kjer je povprečna starost zelo visoka in kjer je izredno veliko kroničnih bolezni zaradi slabega ozračja že zadnjih 10 let. To so bili severna Italija in Wuhan na Kitajskem in še drugi seveda. To so bili bazeni z izredno veliko kroničnih starih bolnikov. Zato je bila smrtnost v teh bazenih izredno velika. Plan je bil da v prvem valu pridobijo čim več teh starčkov, torej čim več smrti s katerimi bodo strašili ljudi in prepričali svetovno javnost in določene inštitucije kot so WHO in vse politike, da je ZADEVA RESNA, da je potrebno države zapreti in uvesti strog režim in na koncu cepljenje. Cepivo je bilo seveda že v naprej pripravljeno leta 2018.  V drugem in tretjem valu, pa je načrt vseboval nov način pridobivanja pacientov za covid oddelke. Scenarij je predvidel da bodo iz klinik za posamezne bolezni (srce, pljuča, krvno-žilni sistem, dementne itd…) testirali te paciente, jih opredelili za kužne, ter jih prepeljali na covid oddelke, kjer so jih zopet dajali v komo, na respirator in smrt. Predvideno je bilo, da bo to zadostovalo za MOČAN STRAH- PRESTRAŠENOST, s katerim bodo dosegli množično cepljenje, kar jim je dokaj dobro uspelo, vendar ne v celoti, saj so predvidevali, da se bo prestrašilo večina ljudi, pa se niso. Plan je predvideval tudi vsaki mesec nov sev, ki bo še hujši in še bolj kužen (seveda to ni res). Izvajanje pritiska na ljudi da se cepijo z zapiranjem ljudi in onemogočanjem normalnega življenja kar se seveda ves čas zadnji 2 leti dogaja. V naprej je seveda predvideno vsakoletno cepljenje na koncu obvezno cepljenje, ker baje da se virusa ne da uničiti. VSE JE ENA VELIKA LAŽ LJUDJE- vsi ki to berete se morate zavedati, da brez vaše pomoči in upora proti tem nategu ne bo šlo, zato se bo treba močno upreti tej mafiji!

New Report

Close