Najdi forum

Splash Forum Koronavirus covidni bolniki

covidni bolniki

Slučajno sem si naredila to vodo in vonj se mi je čez noč vrnil skoraj na normalo po preboleli bolezni!

 

problem zakisanega telesa je tudi, da v takem okolju zdrave in koristne celice umirajo.

Kako narediti alkalno vodo?

Sestavine:

    1 čajna žlička himalajske ali morske soli
    1 bio limona
    2 litra čiste, filtrirane vode

Priprava:

Limono narežite na kolobarje. V posodo dajte limono (nikar je ne stiskajte) in sol (morska sol ima več kot 40 mineralnih snovi), šele nato pa čezenj prilijte vodo. Posodo dobro zaprite in jo za čez noč postavite na temno in hladno mesto.

Pomembno je, da tako pripravljeno vodo čez dan vso popijete, pred zajtrkom pa vsekakor popijte vsaj en kozarec. pH alkalne vode je 9 in hitro nevtralizira telo. Ta dieta vam pomaga tudi, da popijete dovolj vode čez dan. Ne pozabit, da 90 % vode gre skozi možgane, zato so ljudje z zakisanim telesom pogosto utrujeni, slabe volje, s pogostimi glavoboli in bolečinami v trebuhu.

Zna biti res kaj na tem. Sama sem že v letih, pa kar zdrava. Vsako jutro na tešče spijem topel limonin sok (sicer iz DM, ne iz limon), včasih z medom in cimetom. Bom začela dodajati še malo soli. Poznam tudi nekoga, ki sicer živi precej nezdravo, a redno pije sodo bikarbono. Je zdrav kot riba.

res, pravo čudo. Mesec dni brez vonja, po tem napitku dobila vonj nazaj v roku par ur!

New Report

Close