Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Anticepilci jamrajo, da ne morejo nikamor več!

Anticepilci jamrajo, da ne morejo nikamor več!

Ko je bila epidemija, so se pritoževali, da nas zapirajo. Letos lahko gremo kamorkoli, le PCT je treba izpolnjevati, pa se anticepilci spet pritožujejo, da ne morejo nikamor. Pa kaj bi še radi? Lahko greste kamorkoli. Imate izbiro, lahko se cepite ali pa se testirate, če niste preboleli covida. Zdaj bi pa radi sedeli doma in vlekli subvencije.

Odgovor na objavo uporabnika
PCT pogoj, 07.09.2021 ob 06:29

Ko je bila epidemija, so se pritoževali, da nas zapirajo. Letos lahko gremo kamorkoli, le PCT je treba izpolnjevati, pa se anticepilci spet pritožujejo, da ne morejo nikamor. Pa kaj bi še radi? Lahko greste kamorkoli. Imate izbiro, lahko se cepite ali pa se testirate, če niste preboleli covida. Zdaj bi pa radi sedeli doma in vlekli subvencije.

kaj naj rečem na to…komaj čakam, da se kdo v moji bližini okuži. Da bom končno dobila P.

Nisem cepljena. Nič se ne pritožujem. Zakaj bi se? Ravno tako kot lani…se bo dalo it. Pravzaprav lani je bilo večino zaprto. Letos se pa gre s pct praktično povsod. Mi kdo razloži, zakaj bi se morala pritoževat?

Meni pa je veliko bolj mučno kot lani. Ta občutek da si drugorazrednen in zatiran državljan. Vse za to, ker se nisi “prostovoljno” cepil s cepivom, ki ima zelo borne rezultate.

Odgovor na objavo uporabnika
Arty, 07.09.2021 ob 23:18

Meni pa je veliko bolj mučno kot lani. Ta občutek da si drugorazrednen in zatiran državljan. Vse za to, ker se nisi “prostovoljno” cepil s cepivom, ki ima zelo borne rezultate.

 

Cepljenje ima dobre rezultate, če je velika precepljenost, saj je sicer zaščita le 80%. Pa še od teh 20% so najbrž v veliki meri zboleli tisti, ki imajo lažna potrdila o cepljenju, ki so jih za 50 evrov dobili od narkomanov.

 

Odgovor na objavo uporabnika
za Arti, 08.09.2021 ob 09:25

 

Cepljenje ima dobre rezultate, če je velika precepljenost, saj je sicer zaščita le 80%. Pa še od teh 20% so najbrž v veliki meri zboleli tisti, ki imajo lažna potrdila o cepljenju, ki so jih za 50 evrov dobili od narkomanov.

 

 

Po novem je spet zaščita 65%. Poznam veliko cepljenih, ki so zboleli. Eni rahlo, drugi močno. Jaz (še) nisem.

Če pa bom, bom vsaj imela dobro zaščito. Najboljšo zaščito imajo prebolevniki.

 

Odgovor na objavo uporabnika
ne bo čisto držalo, 08.09.2021 ob 11:06

 

Po novem je spet zaščita 65%. Poznam veliko cepljenih, ki so zboleli. Eni rahlo, drugi močno. Jaz (še) nisem.

Če pa bom, bom vsaj imela dobro zaščito. Najboljšo zaščito imajo prebolevniki.

 

 

Pri nas je ena sorodnica prebolela. Ne prav zelo hudo. Po treh mesecih si je šla pregledat antitelesa. Ima jih veliko. To je res veliko boljše od cepiva.

 

To ni nobeno cepivo, ampak strupen zvarek. Niti ni registrirano kot cepivo. Kdaj boste že dojeli ?

Odgovor na objavo uporabnika
ne govori, 07.09.2021 ob 10:56

Nisem cepljena. Nič se ne pritožujem. Zakaj bi se? Ravno tako kot lani…se bo dalo it. Pravzaprav lani je bilo večino zaprto. Letos se pa gre s pct praktično povsod. Mi kdo razloži, zakaj bi se morala pritoževat?

Nisem antivakser, niti nisem cepljen. In nevem zakaj bi jamral. Cisto nic ne jamram, avtor mal provovira ampak nam dol maha za privokacijo.

Tretji odmerek si bo avtor vakciniral v center zvezdice, ane? Baje tm prime za skoz.

New Report

Close