Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Jih poznate veliko, ki niso cepljeni in niso preboleli covida

Jih poznate veliko, ki niso cepljeni in niso preboleli covida

Koliko jih poznate, ki niso cepljeni in niso prebolevniki? Jaz v naši vasi vem za zelo malo ljudi, ki bi se dalo cepit. Večina nas je necepljenih in neprebolelih. V službi pa večina cepljenih, ostali pa preboleli. Poznam jih tudi kar nekaj, ki so imeli vse simpote covida, pa so bili negativni na PCR.

Jaz nisem nič, pa se nisem tok pazu in bil v visoko tveganem stiku več ur! Sicer pa ja, večina jih je cepljenih par pa prebolelih. Dejansko poznam kar nekaj starejših, ki niso cepljeni, mladi pa bolj so.

To sem jaz.🙂

V moji službi jih je zbolelo 3/4. In so preboleli. Ti isti so zdaj tudi že vsi cepljeni z dvema odmerkoma. Imamo enega, ki kar naprej lazi po žurkah in pijankah, ta je prvi zbolel, nič čudnega, povsod ga je bilo polno! No, cepil se je pa zato, da bo lahko vsepovsod “varno” norel in žuriral naprej! Tip je sinonim za neodgovorno obnašanje in samo čakam, da bo Covid fasal ponovno, čeprav je cepljen.

V moji širši družini sicer nekako pol pol situacija. Pol je cepljenih (predvsem starejši), pol nas ni. Noben od nas pa ni zbolel za Covidom.

Odgovor na objavo uporabnika
Odgovor zate, 07.09.2021 ob 19:06

Jaz nisem nič, pa se nisem tok pazu in bil v visoko tveganem stiku več ur! Sicer pa ja, večina jih je cepljenih par pa prebolelih. Dejansko poznam kar nekaj starejših, ki niso cepljeni, mladi pa bolj so.

cepljeni so cepci, ki so zaradi 10 morja zavihali rokav, zdaj pa jim je žal in se ne mislijo več nastavljat. Sicer pa je več necepljenih, kar je ok, ker tole je en velik nateg o katerem se bo še zelo veliko govorilo predvsem na sodišču.

Več kot pol, ki jih poznam je necepljenih in neprebolelih. Tako privat kot v službi. Otroka sta bila tudi že z razredom v karanteni. Vedno negativna.

Govorim o službi, kjer nas je zaposlenih 250 + zunanji izvajalci.

Prvi je zbolel največji packon in okužil par sodelavcev, ki so se malo preveč sproščeno vedli na sestanku. ( brez mask ) To je bilo pred cepivom.

Eden je imel težji potek bolezni. 3 so bili v H in so kar okrevali. Packon jo je najbolje odnesel.

Zdaj smo vsi ali cepljeni ali pa preboleli.

Edino sodelavec ni prebolel in ni cepljen. Dela od doma in ko pride na firmo se drži RES vseh ukrepov. Od nošenja maske, razkuževanja rok in pred vstopon se tudi testira. Ne vem zakaj se ne cepi. Lahko se pa ne sme. Mu je pa delodajalec omogočil delo od doma in če res ni nujno ne prihaja.

Jaz vem samo za enega, ki se ni pelcoval in ni prebolel covida.

Eni so/ste naravno imuni

Zelo veliko pouznam necepljenih. Prebolevnikov praktično ne. Nekaj je imelo podobne simptome, a je bil test negativen.

Eni imamo sindro pa se nas Kovid-19 izogiba.

Poznam sebe in še tričetrt je takšnih ljudi.

No, jaz sem ziher prebolela januarja 2020 ko je haral NEZNAN virus. Čez mesec dni pa panika zaradi neznanega virusa korone. Mi je zanimivo(logično da se gre za isto zadevo, čeprav se temu dejstvu izmikajo) kako jih januarja nek neznan virus ni prav nič ganil, čeprav je ogromno otrok manjkalo po šolah, bilo veliko bolnišk itd, a februarja je kao nek drug neznan virus povzročil totalni preplah, ki še kar traja.. zanimivo da “prvi” ni bil vreden pozornosti, “drugi” pa..(seveda se gre za isto stvar ane). Tako da uradno sem neprebolevnik, čeprav neuradno že v začetku prebolela. Pa še ene par v familiji podobno. V službi skoraj vsi cepljeni, mi najedajo naj se grem tudi jaz. Jok brate odpade.

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 07.09.2021 ob 22:52

No, jaz sem ziher prebolela januarja 2020 ko je haral NEZNAN virus. Čez mesec dni pa panika zaradi neznanega virusa korone. Mi je zanimivo(logično da se gre za isto zadevo, čeprav se temu dejstvu izmikajo) kako jih januarja nek neznan virus ni prav nič ganil, čeprav je ogromno otrok manjkalo po šolah, bilo veliko bolnišk itd, a februarja je kao nek drug neznan virus povzročil totalni preplah, ki še kar traja.. zanimivo da “prvi” ni bil vreden pozornosti, “drugi” pa..(seveda se gre za isto stvar ane). Tako da uradno sem neprebolevnik, čeprav neuradno že v začetku prebolela. Pa še ene par v familiji podobno. V službi skoraj vsi cepljeni, mi najedajo naj se grem tudi jaz. Jok brate odpade.

 

Jep, velikanska vecina meni poznanih. Pa so ce vseno pospikali. Bogpomagajljudskapamet.

Pa je tole kar velik plac.

Vsi ki ste cepljeni pozor- IZOGIBAJTE SE BAZNIM POSTAJAM TELEKOMA! Janša točne ve, da je v cepivih G R A F E N OKSID V NANO DELCIH , ki je v bistvu ČIP (ja,ja smejte se) in ko je v telesu človeka in ko je tak človek v bližini bazne postaje, kjer je signal močan, se ta grafen “naježi” kot če bi z magnetom iz tal pobiral železne opilke- torej se ta grafen postavi pokonci in v arteriji se kri zaletava v te ježke in kri se zgošča in spremeni v mikro strdke, ki zamašijo ali veno, ali arterijo- posledično kap,infarkt, ali pljučna embolija!! Seveda veliko ljudi s sireno peljejo v bolnico, nekaj jih rešeijo, veliko jih umre. Niti ne pomislijo njihobi sorodniki da je umrl zaradi cepljenja, saj zdravniki rečejo, kap, embolija, infarkt……………

Po moje ne gre za isto stvar, ker pri tem virusu otroci množično ne zbolevajo.

Odgovor na objavo uporabnika
Jojno, 07.09.2021 ob 22:57

 

Če si nisi dala pregledati protiteles, ne moreš trditi, da si prebolela covid. Je kar prav, da uradno veljaš za neprebolelo.

Odgovor na objavo uporabnika
vsak lahko trdi, 09.09.2021 ob 07:06

Če si nisi dala pregledati protiteles, ne moreš trditi, da si prebolela covid. Je kar prav, da uradno veljaš za neprebolelo.

 

Nimam uradnega negativnega testa. Imam pa protitelesa v krvi. Sem pred dvema mesecema zbolela;rečeno je bilo, naj bom doma, če ne bo hujšega. Prejšnji teden sem si dala pregledat kri in imam protitelesa – Uradno sem pa, seveda, med neprebolevniki;)))

 

Odgovor na objavo uporabnika
jaz sem uradno neprebolela, 11.09.2021 ob 13:07

 

Nimam uradnega negativnega testa. Imam pa protitelesa v krvi. Sem pred dvema mesecema zbolela;rečeno je bilo, naj bom doma, če ne bo hujšega. Prejšnji teden sem si dala pregledat kri in imam protitelesa – Uradno sem pa, seveda, med neprebolevniki;)))

 

Bi morala sama poskrbeti, da bi se testirala in tako bi imela potrdilo. Škoda, da tega nisi naredila.

Vprašanje koliko jih je prebolelo, ko se za covid ni vedlo… Jaz poznam veliko ljudi ki so imeli “pljučnice” par mesecov pred covidom…

Sem med tistimi, ki nismo zboleli in nismo cepljeni.

Trjcetrt poznam necepljenih in četrt cepljenih.

Lahko potrdim, da so vsi cepljeni z razlogom, hrvacke in luksuza.

Sedaj se jih je res nekaj šlo cepiti zaradi kaosa zaradi službe in kot je dejal Prerok Štefan banke so v tuji lasti in kredite je potrebno vračati in odvisni so od pritiskov v službi.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Pozdrav soncu, 16.09.2021 ob 19:20

Sem med tistimi, ki nismo zboleli in nismo cepljeni.

Trjcetrt poznam necepljenih in četrt cepljenih.

Lahko potrdim, da so vsi cepljeni z razlogom, hrvacke in luksuza.

Sedaj se jih je res nekaj šlo cepiti zaradi kaosa zaradi službe in kot je dejal Prerok Štefan banke so v tuji lasti in kredite je potrebno vračati in odvisni so od pritiskov v službi.

 

So pa vsaj cepljeni. 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2272, 16.09.2021 ob 19:24

So pa vsaj cepljeni. 🙂

🤣😄🤣

Res je. A zato zelo nesrečni.

 

New Report

Close