Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Švedska, ki ste jo antivaxerji hvalili, rahlja ukrepe

Švedska, ki ste jo antivaxerji hvalili, rahlja ukrepe

Ker imajo visoko precepljenost. Cepljenje priporočajo še ostalim.

Švedska že prej ni imela hudih ukrepov. Imajo pač drugačno strategijo. In plod zaupanja v politiko in znanost je višji procent cepljenih. Ne pa kot pri nas, ko ne cepljene izločijo iz družbe in jih naredijo za drugorazredne državljane. In potem odpor samo še narašča.

Ma solit se pejt s svojo precepljenostjo. Nobeden, ampak res nobeden nima realnega dokaza koliko je pospikanih…

Kava s smetano mi bo pasala…

Odgovor na objavo uporabnika
Genix295, 07.09.2021 ob 23:03

Švedska že prej ni imela hudih ukrepov. Imajo pač drugačno strategijo. In plod zaupanja v politiko in znanost je višji procent cepljenih. Ne pa kot pri nas, ko ne cepljene izločijo iz družbe in jih naredijo za drugorazredne državljane. In potem odpor samo še narašča.

Zakaj se pa ne cepiš? Drugi naj se cepijo, da zaustavijo širjenje virusa, ti bi pa uživala samo pravice, za preprečitev epidemije in zloma bolnišnic ter za lastno zdravje pa ne bi naredila nič.

Razvajeni otroci!

 

zakaj drugorazredni,

takole: zakaj zelis kaznovati ljudi, ki se ukvarjajo z zdravjem, svojim zdravjem, in ne le zdravljenjem?

Mi naredimo vse za zdravje, …. delamo, hodimo, dihamo globoko, celo soncno sezono nabiramo vitamin D za zimski pocitek, dvigujemo lasno imuniteto. In ti temu reces…nic?

Hehe… celo Laboratorija Zvuka so dvnega dne djali… a ugljeni hidrati…to ti snagu smlati…i stvara salo do kog ti nije stalo. No ja, dodal so tum malce o zelenjavi. 🙂

Mislim… a ti tam med usesi res vse stima? V starih cajtih smo rekli, da je kaksna ovca usla.

V dokaz: v Izraelu so znamstveniki prisli do spoznanja, da je naravna imunost 13krat mocnejsa kot cepljenje.

Fakmi… za tole rabim pivcezazivce

Odgovor na objavo uporabnika
fakmi…, 08.09.2021 ob 13:25

zakaj drugorazredni,

takole: zakaj zelis kaznovati ljudi, ki se ukvarjajo z zdravjem, svojim zdravjem, in ne le zdravljenjem?

Mi naredimo vse za zdravje, …. delamo, hodimo, dihamo globoko, celo soncno sezono nabiramo vitamin D za zimski pocitek, dvigujemo lasno imuniteto. In ti temu reces…nic?

Hehe… celo Laboratorija Zvuka so dvnega dne djali… a ugljeni hidrati…to ti snagu smlati…i stvara salo do kog ti nije stalo. No ja, dodal so tum malce o zelenjavi. 🙂

Mislim… a ti tam med usesi res vse stima? V starih cajtih smo rekli, da je kaksna ovca usla.

V dokaz: v Izraelu so znamstveniki prisli do spoznanja, da je naravna imunost 13krat mocnejsa kot cepljenje.

Fakmi… za tole rabim pivcezazivce

Tale Izrael je pa postal ikona. Švedska ni več aktualna, kako pa kaj druge evropske države?

Ne vem tigrcek… ne vem kako druge evropske drzave.

Lej, ti lahko bluzis sem in tja in ne dokazes nic. Taksen si.

Izrael sem pa omenil zato, ker so oni naredili raziskavo. Kapis? In raziskava se potrjujeje tudi na Svedskem. Simpl-es-det!

Ja, cist vsaka drzava je aktualna. Cist vsaka novica je aktualna. Le videt jih je treba

Zdej pa spat.

New Report

Close