Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Preverjena info

Preverjena info

Nekateri zdravniki se ne mislijo cepit. Nekateri dajejo pocasi odpoved, spet drugi odhajajo na svoje. Imajo dosti teh prevar, pretiravanj in presingov. Zanesljiva info.

Če jo ti deliš, je sigurno “zanesljiva”,..

Nikoli ne delim laznih, nezanesljivih info.

Te so direkt od zaposlenih, pa tudi “kadrovske sluzbe”…

Vsak v svoji okolici naj pogleda dogajanje v zd, zasebnih amb., eni prej eni kasneje gredo stran. Taposteni mislim ki jim je do zdravja ljudi, ne omejevanja in zapiranja vrat bolnim.

Pritiski so veliki in eni upraviceno ne zdrzijo.

Take zdravnike podpiram, ki ne zelijo da jih pokvarjenci vodijo in delajo racunico in biznis iz medicine.

Odgovor na objavo uporabnika
Šnelca_783, 13.09.2021 ob 21:38

Nikoli ne delim laznih, nezanesljivih info.

Te so direkt od zaposlenih, pa tudi “kadrovske sluzbe”…

Vsak v svoji okolici naj pogleda dogajanje v zd, zasebnih amb., eni prej eni kasneje gredo stran. Taposteni mislim ki jim je do zdravja ljudi, ne omejevanja in zapiranja vrat bolnim.

Pritiski so veliki in eni upraviceno ne zdrzijo.

Take zdravnike podpiram, ki ne zelijo da jih pokvarjenci vodijo in delajo racunico in biznis iz medicine.

Šnelca, sem mislil da se še vedno ukvarjaš s nočnim smradom v okolici tvojega domovanja….ha, ha, ha

Tole ne drži.

Zdravniki, razen redkih izjem, so cepljeni.  Še več, že pozimi so dilali za svoje sorodnike in jim omogočali cepljenje, čeprav glede na starost in zdravstveno stanje niso bili na seznamih za cepljenje.

Situacija je bila podobna kot pred leti, ko so zdravniki zase in sorodnike pobrali celotno zalogo Tamifluja iz lekarn.

Odgovor na objavo uporabnika
to NI res, 13.09.2021 ob 22:02

Tole ne drži.

Zdravniki, razen redkih izjem, so cepljeni.  Še več, že pozimi so dilali za svoje sorodnike in jim omogočali cepljenje, čeprav glede na starost in zdravstveno stanje niso bili na seznamih za cepljenje.

Situacija je bila podobna kot pred leti, ko so zdravniki zase in sorodnike pobrali celotno zalogo Tamifluja iz lekarn.

Na nasem koncu ne.

Kje imas dokaze da so “tvoji dr” cepljenji, si bil-a poleg ko so jih cepili??

Odgovor na objavo uporabnika
dare338, 13.09.2021 ob 21:42

Šnelca, sem mislil da se še vedno ukvarjaš s nočnim smradom v okolici tvojega domovanja….ha, ha, ha

Se vedno.

Danes po sprehodu, sem se domov peljala z avtom mimo Planeta Tus, Zd Bonifika in tik poleg PP. To je butnil tak smrad v avto, okna sem imela zaprta. Da mi je v min ratalo spet slabo za bruhat.

Pred zd in pp zaposleni zunaj. V takem smradu??

Ne morem verjet, da smrad buta v zd in pp zagotovo, oni pa mirno nic.

Grozljivo, kam smo prisli.

 

Se še komu zdi, da če bi naredili hitri antigenski test, kakšnega izmed gorečih zagovornikov cepljenja (iz zdravniških vrst) bi pravzaprav dobili analni bris politika… Kaj mislite, kateri bi to bil?

Mislim, da se bo ta teden marsikaj dogajalo po ZD in bolnišnicah. Če ta teden ne spremenijo to s ptc za zdravnika, bo nekje počilo slej ko prej. Folku se že meša od vsega sranja. Verjamem, da te dni medicinsko osebje prestaja veliko žaljenja in groženj od pacientov in bo marsikdo od sester in doktorjev pustil k vragu vse skup.

Pri nas

Zd x – 2 zdravnika cepljena

Zd y – 3 dr cepljeni

( skoraj nic glede na zaposlene dr v zd, niti se ne mislijo in ne zelijo cepit, ce bo cepljenje pogoj dajo takoj odpoved)

Odgovor na objavo uporabnika
Marko skače, 13.09.2021 ob 22:17

Mislim, da se bo ta teden marsikaj dogajalo po ZD in bolnišnicah. Če ta teden ne spremenijo to s ptc za zdravnika, bo nekje počilo slej ko prej. Folku se že meša od vsega sranja. Verjamem, da te dni medicinsko osebje prestaja veliko žaljenja in groženj od pacientov in bo marsikdo od sester in doktorjev pustil k vragu vse skup.

Ja danes so ljudje kot srseni dobesedno. Pokajo.

Ponavadi se na sprehodu bolj pozdravimo, me ne motijo pri hoji. Recemo kako ob avtu. Ma danes se je vsak ustavil in se spihal. Vsak povedal za soseda, sodelavca da bodo od srede dalje ponoreli eni za dr, drugi lekarne, bencinske…

Ene sem za bencinsko uspela umirit, da grejo tankat, sploh niso vedeli, da ima npr Petrol da tankas in placas,( ena crpalka) ne rabi notri it. S kartico placas.

Vsak mi je sam rekel ” ej narocal/i smo po spletu tehniko in oblacila…ma zdaj ne bomo nic kupovali, naj se trgovci za nas potegnejo ko ne bo prodaje”

Tako da ko vlada zaostruje, bodo pa ljudje.

Na ulice bi treba it in protestirat!!!

Ne pa molcat ali jamrat. To ni nic.

Dodatno zdr.zavarovanje tudi ne mislijo placevat.

No danes so bili kot srseni, razdrazeni. So se spihali na sprehodu. 🤣

Odgovor na objavo uporabnika
Šnelca_783, 13.09.2021 ob 22:27

Pri nas

Zd x – 2 zdravnika cepljena

Zd y – 3 dr cepljeni

( skoraj nic glede na zaposlene dr v zd, niti se ne mislijo in ne zelijo cepit, ce bo cepljenje pogoj dajo takoj odpoved)

Pod zdravnike v zd mislim: dr.spl.medicine, ginekologe, pediatre, psihiatre,…( vse skupaj, ne samo splosna medicina)

šnelca a dns pa ne lepiš slik pokojnih oseb in se pretvarjaš da so tvoji “prjatli”? kolk ste moderatorji bolni. na sreč mate totaln osip obiska da se more čist v vsaki modi pretvarjate za 3 0sebke. kolk mora bolet da še spamarje ne brišete k drgač nimate klikov. he he

Ja kar pol dr in sester bo dalo odpoved. In potem kaj na socialni viseli? Aja ne, bodo šli na svoje :). Kaj to točno pomeni? Bodo v garažah slepiče ven dajal?

Odgovor na objavo uporabnika
ja ok, 13.09.2021 ob 23:12

Ja kar pol dr in sester bo dalo odpoved. In potem kaj na socialni viseli? Aja ne, bodo šli na svoje :). Kaj to točno pomeni? Bodo v garažah slepiče ven dajal?

pr šnelc v garaž bojo pršl na prakso. to zihk spet kk kahlar odpira take teme. bo jim on pokazal kk se zagre. he he

Odgovor na objavo uporabnika
Šnelca_783, 13.09.2021 ob 22:09

Na nasem koncu ne.

Kje imas dokaze da so “tvoji dr” cepljenji, si bil-a poleg ko so jih cepili??

Dovolj blizu, da vem, da so cepljeni.  Ne vem za katero vukojebino pišeš, ko naštevaš le 5 zdravnikov, mislim da takšen ZD na obstaja, zato predvidevam, da za ostale zdravnike nimaš informacij (v kolikor sploh te z dotičnimi petimi  držijo).

V glavnem – velika večina zdravnikov po bolnišnicah in ZD je cepljena.  Se pa najdejo tudi TZ med zdravniki, ja.  Sicer pa poznam tudi zdravnike, ki redno hodijo vsakih 14 dni k šlogarici.  In celo verjamejo v njeno nakladanje.  Ja, tudi taki so.

tako da me nič ne preseneča.

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 13.09.2021 ob 23:11

šnelca a dns pa ne lepiš slik pokojnih oseb in se pretvarjaš da so tvoji “prjatli”? kolk ste moderatorji bolni. na sreč mate totaln osip obiska da se more čist v vsaki modi pretvarjate za 3 0sebke. kolk mora bolet da še spamarje ne brišete k drgač nimate klikov. he he

O čem ti to?  Tema?

Odgovor na objavo uporabnika
julij926, 13.09.2021 ob 23:25

O čem ti to?  Tema?

prastara tema. sj je limalo slike ene uboge pokojne ženske.

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 13.09.2021 ob 23:28

prastara tema. sj je limalo slike ene uboge pokojne ženske.

Ajaaaa.  Se spomnim tiste teme.

Hahahahaha, imaš prav!

 

Polni krajec je!  Meče jih 🙂

New Report

Close