Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Kdo bo odgovarjal za mrtvo 20 letnico?

Kdo bo odgovarjal za mrtvo 20 letnico?

Dejansko so politiki krivi, saj so prisilili ljudi k cepljenu. Tako kot grejo morilci sedet, bi sedaj morali iti politiki, ki so sprejeli novo fašistično pct metodo.

Morilci so. Dobro plačani morilci. Vsa mafija se skrije pred njimi.

Zdaj bodo JaJa, Koritnik, Počivauček, Poklukar, Hojs…in vojska piarovcev tesno staknila glave in servirala oblikovani odgovor javnega konsenza s katerimi se jih bo opralo odgovornosti kljub siljenju v fašistični režim PC. Pri tem bodo tiho upali, da ne bo folku močno zavrelo v glavah…

Tudi jaz se sprašujem kdo bo odgovarjal za vse te packarije. Zadosti je!!! Če nisi polno cepljen tudi čevljev ne moreš kupit. KDO BO ZA VSE TO ODGOVARJAL??!!! Ubogi starši in vsi svojci umrlih zaradi cepiva. DOVOLJ!!

Odgovor na objavo uporabnika
Bobu bob, 28.09.2021 ob 20:42

Zdaj bodo JaJa, Koritnik, Počivauček, Poklukar, Hojs…in vojska piarovcev tesno staknila glave in servirala oblikovani odgovor javnega konsenza s katerimi se jih bo opralo odgovornosti kljub siljenju v fašistični režim PC. Pri tem bodo tiho upali, da ne bo folku močno zavrelo v glavah…

Nisem kaj preveč za provokacije in manipuliranje, ampak včasih je treba dodati gas, da prebiješ led. Demonstracije so še vedno šibke. Ko bodo morilci bežali stran, takrat bom res verjel, da so bile.

Ma ne paničarit. Najprej treba vedet kakšne težave je imela punca pred tem.

Dovoljeno je umret tud brez covida

Revolucija je pred vrati.

Ko sem pisala da so morilci, ste me nekateri napadli da sem bolna, shizofrenik.

Nekateri ne spremljamo vsega, oz zelo malo( zaradi vrtoglavice vseeno cim manj tv in mobi ekranov). Ma na daljavo v srcu cutim njihovo zlo, hudobijo, morilstvo.

Normalen clovek ne more to pocet kar oni delajo.

Da je vlada bolna se razumem, ma da zdravniki to podpirajo ne morem razumet.

Ocitno sovrazijo ljudi, svoj poklic.

Kaj mislijo zrešetkat celo Slo?

In njih 10 000 zivet, na pokopaliscu te drzave.

Molim da jih mrtvi ponoci strasijo in davijo.🤣 Da se zbujajo potni z morami.

Moramo se zavzemat da ostanejo brez sluzbe. Dajte vse napore v enem mesecu.

Ljudje se bomo mogli med sabo zdravit.

Kaj ko bi razni  šnelce in robiji prevzeli del krivde nase, ker se niso cepili. Zaradi njih so se morali mladi, ki so precej manj ogroženi. Ker so eni starci preveč egoistični.

Bogovi v belem si marsikaj privoščijo potrebno jim je odrezati krila!

Odgovor na objavo uporabnika
Ignoranti, 28.09.2021 ob 21:29

Kaj ko bi razni  šnelce in robiji prevzeli del krivde nase, ker se niso cepili. Zaradi njih so se morali mladi, ki so precej manj ogroženi. Ker so eni starci preveč egoistični.

Odgovor na objavo uporabnika
Šnelca_783, 28.09.2021 ob 21:24

Ko sem pisala da so morilci, ste me nekateri napadli da sem bolna, shizofrenik.

Nekateri ne spremljamo vsega, oz zelo malo( zaradi vrtoglavice vseeno cim manj tv in mobi ekranov). Ma na daljavo v srcu cutim njihovo zlo, hudobijo, morilstvo.

Normalen clovek ne more to pocet kar oni delajo.

Da je vlada bolna se razumem, ma da zdravniki to podpirajo ne morem razumet.

Ocitno sovrazijo ljudi, svoj poklic.

Kaj mislijo zrešetkat celo Slo?

In njih 10 000 zivet, na pokopaliscu te drzave.

Molim da jih mrtvi ponoci strasijo in davijo.🤣 Da se zbujajo potni z morami.

Moramo se zavzemat da ostanejo brez sluzbe. Dajte vse napore v enem mesecu.

Ljudje se bomo mogli med sabo zdravit.

In ko boš boln/a išči pomoč na FB in ne v ZD.

Podpišeš?

razumljivo da so odgovorni tisti, ki so ljudi prisilili v cepljenje.

 

Kdo bi pa odgovarjal, če bi se ta ženska okužila po naravni poti in bi ravno tako umrla? Namreč ob okužbi po naravni poti se strdki pojavljajo mnogo pogosteje kot po cepljenju. Smrtnost pri naravni okužbi je v skupini od 20-29 let je 0,2%, torej na 10 tisoč okuženih umre 20 ljudi, ki so stari 20 let…

Na miljon cepljenih pa mogoče 2 umreta ali pa še to ne.

Na miljon okuženih jih umre 2.000, na miljon cepljenih pa 1 ali 2.

2.000 mrtvih je 50 avtobusev po 40 ljudi.

Odgovor na objavo uporabnika
Plavi, 28.09.2021 ob 21:46

Bogovi v belem si marsikaj privoščijo potrebno jim je odrezati krila!

Tudi vladnim bogovom!

Aja čaki-ne verjamem v bogove!

Torej so samo eni prpci ki se izživljajo nad ljudmi.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4281, 28.09.2021 ob 21:49

Kdo bi pa odgovarjal, če bi se ta ženska okužila po naravni poti in bi ravno tako umrla? Namreč ob okužbi po naravni poti se strdki pojavljajo mnogo pogosteje kot po cepljenju. Smrtnost pri naravni okužbi je v skupini od 20-29 let je 0,2%, torej na 10 tisoč okuženih umre 20 ljudi, ki so stari 20 let…

Na miljon cepljenih pa mogoče 2 umreta ali pa še to ne.

Na miljon okuženih jih umre 2.000, na miljon cepljenih pa 1 ali 2.

2.000 mrtvih je 50 avtobusev po 40 ljudi.

ČE ČE ČE ČE ČE.. kdo bi pa odgovarjal ČE bi jo položil kak drug respiratorni virus? Pipač kruha, ki je z umazano roko jemal tople sočne žemljice, mladenka pa nič hudega sluteča vzela za njim, ki je že odšel z kraja zločina

Odgovor na objavo uporabnika
Urc, 28.09.2021 ob 21:48

In ko boš boln/a išči pomoč na FB in ne v ZD.

Podpišeš?

Ti pa podpiš da te lahko za vrat zagrabm pol pa Šnelci še tež če upaš skret hudičev

In če jih tako malo po cepljenju umre-kaj za vraga vas je tako strah? Da vas doleti podobna zgodba?

Misliš, da bodo še vseeno forsirali PC v državni upravi, al se lh pričakuje zatišje?

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 28.09.2021 ob 21:57

Misliš, da bodo še vseeno forsirali PC v državni upravi, al se lh pričakuje zatišje?

Namenjeno bobu bob.

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 28.09.2021 ob 21:49

razumljivo da so odgovorni tisti, ki so ljudi prisilili v cepljenje.

 

Moraš biti ponosna, da zaradi tebe, egoistične starke umirajo po nepotrebnem mladi?

Javna uprava bo šla še vedno na PC. Ta vlada je tako polna sama sebe, da ne vidi da med ljudstvom vre.

Odgovor na objavo uporabnika
egoisti, 28.09.2021 ob 22:01

Moraš biti ponosna, da zaradi tebe, egoistične starke umirajo po nepotrebnem mladi?

Eni so prekleto pazili, da nebi kje kaj staknili, upoštevali vsa navodila vlade, se testirali, nosili maske, držali razdaljo…In takim se ti drzneš reči, da so egoisti?

Kaj ti ni jasno? Mladi umirajo ker jim je vlada zagrenila življenje do take mere da se morajo cepit.

Odgovarjal ne bo nihce. Na zalost. Tajijo marsikaj. Jaz sem danes napisala, da je tega veliko (resnih stranskih ucinkov, tudi smrti so ) pa takoj zacnejo z reptili in podobnimi neumnostmi, ker ne zelijo slisat da se dogaja in da obstaja, da ni vse tako krasno  kot se govori po tv.  Kar je v tujini bo prislo slej ko prej k nam. Nekdo v moji zlahti dela v bolnici v tujini, pa da ne bo kdo, da se gre za nizko izobrazenega cloveka, doktoriral je na priznani ameriski univerzi – podrocje genetika, marsikaj pove, kar ostane v krogu familije ( upam napisat ker ni iz slo), tega je ogromno ljudje, mene zelo skrbi kaj bo nastalo v prihodnosti.  Sem prav zalostna. Tako mi je zal te punce.

New Report

Close