Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Brutalen odgovor Roka-1

Brutalen odgovor Roka-1

Najbrž bom. Razmišljam tako, da če mi ni škodilo prvič (oz. prva dva odmerka), zakaj bi mi tretjič?

Bom pa prej vprašal svojega osebnega zdravnika in še ostale zdravniške prijatelje in znance in upošteval večinsko mnenje.

 

Bravo Rok-1, tako se govori! Rada te mam.

Aha… ena sama brutalnost, kajne?

Odgovor na objavo uporabnika
to je to205, 04.10.2021 ob 12:11

Najbrž bom. Razmišljam tako, da če mi ni škodilo prvič (oz. prva dva odmerka), zakaj bi mi tretjič?

Bom pa prej vprašal svojega osebnega zdravnika in še ostale zdravniške prijatelje in znance in upošteval večinsko mnenje.

 

Bravo Rok-1, tako se govori! Rada te mam.

ne vedo, da človek ve, da idiokrat ne upošteva lastnega mnenja, ga nima. V tem zapisu, je idiokratova resnica. Sem to, kar mi drugi rečejo, da sem. Mislim to, kar drugi mislijo. Storil bom tako, kot mi rečejo. Bravo!

 

 

Kaj je v Rokovem odgovoru brutalnega?! ;)).  Ne poznaš pomena besede? Uporabljaj navadne besede, da ne boš vedno izpadla…no, recimo nerazgledana :)).

 

Odgovor na objavo uporabnika
idiokrati, 04.10.2021 ob 12:22

ne vedo, da človek ve, da idiokrat ne upošteva lastnega mnenja, ga nima. V tem zapisu, je idiokratova resnica. Sem to, kar mi drugi rečejo, da sem. Mislim to, kar drugi mislijo. Storil bom tako, kot mi rečejo. Bravo!

In takšen človek ponovo okliče ljudi za idokrate. Čeprav gre za povsem subjektivno resnico. Tega se zaveda, a ignorira. Na vse načine se trudi zaustaviti in utišati ljudi, da bi on lahko prosto okoli sejal njegovo lažno resnico, katera okorišča zgolj njega. Pa vendar mu ne uspeva. Ljudje so ga spregledali. Njegovo sejanje laži in strahu postaja brezpomensko. Zato postaja vedno bolj agresiven, saj se boji, da ga ne bo poslušal nihče več. Njegove besede so podle, lažne in prazne.

Hahaha! Rok-1 važno, da te ima rada (brutalno rada-brutalno resno)

“ne vedo, da človek ve, da idiokrat ne upošteva lastnega mnenja, ga nima. V tem zapisu, je idiokratova resnica. Sem to, kar mi drugi rečejo, da sem. Mislim to, kar drugi mislijo. Storil bom tako, kot mi rečejo. Bravo!”

 

In na drugi strani – kaj me briga mnenje ljudi, ki so za dosego svojega znanja študirali desetletje in se z tem strokovno ukvarjajo naslednja desetletja.

Jaz sem tako “naravno inteligenten” da poznam resnico, oz. mi pravo resnico posreduje kolega z facebook-a, ki mu resnično zaupam.

Večje ovce od Roka pa še nisem videl tu gor.

Odgovor na objavo uporabnika
mentalna sirota, 04.10.2021 ob 12:30

“ne vedo, da človek ve, da idiokrat ne upošteva lastnega mnenja, ga nima. V tem zapisu, je idiokratova resnica. Sem to, kar mi drugi rečejo, da sem. Mislim to, kar drugi mislijo. Storil bom tako, kot mi rečejo. Bravo!”

 

In na drugi strani – kaj me briga mnenje ljudi, ki so za dosego svojega znanja študirali desetletje in se z tem strokovno ukvarjajo naslednja desetletja.

Jaz sem tako “naravno inteligenten” da poznam resnico, oz. mi pravo resnico posreduje kolega z facebook-a, ki mu resnično zaupam.

Strenirali so me, da lahko zaupam samo samemu sebi in nobenemu drugemu.

Odgovor na objavo uporabnika
robi445, 04.10.2021 ob 12:30

Večje ovce od Roka pa še nisem videl tu gor.

Ne bit tk brutaln😉

Iskreno, robi – največja ovca si ti, ki tako zavzeto pljuvaš, da nimaš časa za razmislek.

Podpisano: necepljen po lastni presoji, ki ne sodi drugim in ne napada ljudi glede na status cepljenja, samo zato, da bi umiril svoje notranje strahove.

Razmišljanje na nivoju ovce: Če prva doza na poskusno podgano ni imela trenutnega vidnega učinka, je treba poskusni podgani dati še drugo dozo. Če druga doza ne deluje, je treba tretjo dozo…Ena doza bo sigurno prej ali slej ubila poskusno podgano. Saj zato pa imamo poskusne podgane.

Odgovor na objavo uporabnika
, 04.10.2021 ob 12:29

In takšen človek ponovo okliče ljudi za idokrate. Čeprav gre za povsem subjektivno resnico. Tega se zaveda, a ignorira. Na vse načine se trudi zaustaviti in utišati ljudi, da bi on lahko prosto okoli sejal njegovo lažno resnico, katera okorišča zgolj njega. Pa vendar mu ne uspeva. Ljudje so ga spregledali. Njegovo sejanje laži in strahu postaja brezpomensko. Zato postaja vedno bolj agresiven, saj se boji, da ga ne bo poslušal nihče več. Njegove besede so podle, lažne in prazne.

ne vedo, da človek ve, da človekove besede pričajo o človeku, Idiokratove pa idokratu. Tudi to, kot človek vem, da vi delate. Vendar ne za svojo korist, pač pa v prid in za korist drugemu. Ko človek ozavesti drugega človeka. Ta prvi človek nima nobene koristi. Pač pa samo ta, drugi se je okoristil. S spoznanjem vseh resnic in laži. Predvsem idiokratovih. Človek ve, da vas bo še več. Človek je pripravljen. Saj bom z vami preko vas, vašimi dejanji, besedami. Vedno znova dokazal, de ste idiokrati. Jaz, človek.

Ker nimaš ogledala?

Pa žal se sejatev lažnega preroka v nekaterih pozna. Kot pravi prerok, je tudi on vzgojil svoje apostole. Razlika pa je očitna. Njegovi apostoli delujejo na principu žaljenja in poniževanja. Tako kot on sam. Tako kot on sam želi utišati ljudi, ko izrazijo lastno mišlenje, isto želijo tudi njegovi somišljenaki. Človeku bodo odvzeli osnovno dostojanstvo. Naziv človeka. Oklicali jih bodo za idiokrate. Oklicali jih bodo za ovce. Za slabše. Med tem, ko se mi on ne smili, se mi smilijo njegovi somišljenaki. Ker se ne zavedajo, da se on okorišča, se bo okoristil, njim pa ne bo preostalo nič. Sedaj jih kliče za človeke, ko bo svoj cilj dosegel, jim bo odvzel tudi ta najosnivnejši naziv. Saj se namreč sam zaveda, da tudi on ni to. Drugače kot z poniževanjem ostalih pa se ne more povzpeti.

Odgovor na objavo uporabnika
xrobe, 04.10.2021 ob 12:47

Strenirali so me, da lahko zaupam samo samemu sebi in nobenemu drugemu.

ne vedo, da je človek šel skozi njihov šolski sistem izobrazbe. Z vsako naslednjo stopnjo izobrazbe, je postajal idiokrat. Človek je spoznal. Odločil se je biti človek.

naj vedo, da je človeko odgovoril mentalni siroti, saj manj kot sirota, si lahko samo mentalna. Človek se opravičuje uprabniku Xrobe in tudi strinjam z zapisom, je človeški.

Odgovor na objavo uporabnika
idiokrati, 04.10.2021 ob 13:29

naj vedo, da je človeko odgovoril mentalni siroti, saj manj kot sirota, si lahko samo mentalna. Človek se opravičuje uprabniku Xrobe in tudi strinjam z zapisom, je človeški.

Dost je! Pojdi vzagajt tvoj kult osebnosti kam drugam. Ti si res nevaren. Tvoje “filozofiranje” spominja na naciste. Vsi vemo kako so oni kategoriziral ljudi, ti bi jih po razmišljanju. Ljudi, ki so drugačnega mišlenja bi najraje oklical za untermenschen, če bi jih le lahko. Ker jih ne moreš, si našu besedo “idiokrat”. Zate bi ostal untermenschen dokler ne bi razmišljali enako kot ti. Odjebi.

Učimo se, ves čas se učimo.

Robi, človek, ki razmišlja z lastno glavo, ni ovca. In Rok-1 vedno razmišlja z lastno glavo.

aja?

a zato, ker zaupa medicini, ki mu je že rešila življenje, v nasprotju s tabo, ki bi verjetno bil že na britofu, če bi se držal načel, ki jih tu gor oznanjaš, če bi ti res šlo kdaj za nohte????

 

Odgovor na objavo uporabnika
, 04.10.2021 ob 12:59

Pa žal se sejatev lažnega preroka v nekaterih pozna. Kot pravi prerok, je tudi on vzgojil svoje apostole. Razlika pa je očitna. Njegovi apostoli delujejo na principu žaljenja in poniževanja. Tako kot on sam. Tako kot on sam želi utišati ljudi, ko izrazijo lastno mišlenje, isto želijo tudi njegovi somišljenaki. Človeku bodo odvzeli osnovno dostojanstvo. Naziv človeka. Oklicali jih bodo za idiokrate. Oklicali jih bodo za ovce. Za slabše. Med tem, ko se mi on ne smili, se mi smilijo njegovi somišljenaki. Ker se ne zavedajo, da se on okorišča, se bo okoristil, njim pa ne bo preostalo nič. Sedaj jih kliče za človeke, ko bo svoj cilj dosegel, jim bo odvzel tudi ta najosnivnejši naziv. Saj se namreč sam zaveda, da tudi on ni to. Drugače kot z poniževanjem ostalih pa se ne more povzpeti.

ne vedo, da človek ve, prerok je prerok, človek je lahko prerok. Vendar ta ima misijo, nalogo da ljudem prerokuje. Resnici na ljubo in z olajšanjem v srcu, jaz kot človek te sposobnosti nimam. Sem samo človek. Z vsako lastnostjo človeka. Z vsakim poizkusom, obračanja človekovih besed, se odpirajo znova in znova vrata, za vse vrste misli. Samo iztočnico je potrebno poiskati. Kdor človeka ne razume, mu ta pravi, da mu je cilj ukazat na pogubnost idiokracije, nikogar drugega. Tako kot nekdo deluje znotraj idiokracije, za njo. Tako človek dela za ljudi, med ljudmi.  Vsakdo se bo našel v zapisu, mojem tvojem, njenim, njegovim. Na to pa nihče ne more vplivat. Kot vidiš, nič preroškega ni ne v meni, ne na meni.

Odgovor na objavo uporabnika
čekdisout, 04.10.2021 ob 13:44

aja?

a zato, ker zaupa medicini, ki mu je že rešila življenje, v nasprotju s tabo, ki bi verjetno bil že na britofu, če bi se držal načel, ki jih tu gor oznanjaš, če bi ti res šlo kdaj za nohte????

 

Sicer ne vem,komu ste repliciral ampak naj po otroško malo povem zakaj je vaše razmišljanje površno slepo.

Partnerstvo med žensko in moškim.

Moški nosi ženski cvetje, jo poljublja , ljubkuje,kupuje druga darila, postavi hišo, dom in ji pove, da jo ima rad. Na vsake toliko časa pa jo pretepe, do nerazpoznavnosti. Nekoč morda celo ubije.

Vaša medicina, ki jo zagovarjate z odločnostjo.

Medicina zna pomagati ljudem v marsičem in rešiti mnogo tegob ampak to še ne pomeni, da ne zna in ne počne tudi obratno od tega.

Zelo NE UMNI so argumenti ljudi, ki pravijo ja moraš zaupati medicini, saj ko si nogo zlomiš ali potrebuješ, da ti nekdo rano zašije tudi greš tja, da ti medicina to stori, se pravi zašije, naravna kost itd.

Seveda, da zna to storiti in več, kot zna, več tegob, kot zna odpraviti bolj ji lahko ljudje zaupajo. AMPAK več, kot zna več tudi škode lahko povzroči.

Medicina, farmacija niso neki ljudje z bradami, ki bi bili svetniki. To je branža, je del gospodarstva, del profitabilnih organizacij in združenj ter korporacij.

Za te pa vemo, da niso niti blizu svetosti za človeka.

Tudi vojska ob naravnih katastrofah lahko narodu zelo pomaga, priskoči na pomoč in sanira nastalo škodo.

AMPAK kajne, kaj lahko vojska stori, če drugo svojo stran pokaže in sama škodo povzroči?.

Odgovor na objavo uporabnika
, 04.10.2021 ob 13:37

Dost je! Pojdi vzagajt tvoj kult osebnosti kam drugam. Ti si res nevaren. Tvoje “filozofiranje” spominja na naciste. Vsi vemo kako so oni kategoriziral ljudi, ti bi jih po razmišljanju. Ljudi, ki so drugačnega mišlenja bi najraje oklical za untermenschen, če bi jih le lahko. Ker jih ne moreš, si našu besedo “idiokrat”. Zate bi ostal untermenschen dokler ne bi razmišljali enako kot ti. Odjebi.

ne vedo, da človek ve, da je kult, nekaj kar je prikrito, skrito. Saj prihaja iz besede occult in vse, kar te beseda nosi v sebi. Kot vidiš, pišem na javnem forumu, ki ni skrit. Človek ve, da so idiokrati ti, ki so skriti, da se poslužujejo tovrstnih praks, da lahko preko svojih oprod izvajajo javno svoje ideje, agende, potrebe ki te nisoso zgolj pohlep po vsemu idiokratskemu. Ravno slednja se trenutno izvaja na globalni ravni. Posledice že čuti celoten planet. Sprašujem te, s kakšno pravico ti meni ukazuješ, da je dosti. Kdo te je postavil v vlogo izvršitelja, da ti odločaš kaj, česa in koliko je nečesa dovolj. Kdo je tukaj agresiven, jaz kot človek, ali ti kot idiokrat. Ker so moje besede resnica in se jih bojite kot pravi okultneži, da se vas ne razkrinka in pokaže kdo, kaj resnično so. Mar si toliko razčlovečen, brez jaza, inteligence, intelekta, da se bojiš človeka in njegovih besed, ki so tako enostavne, preproste, da jih vsakdo razume. Človek meni, da bo dovolj, dosti, ko boste uvideli, kolikšno škode ste storili. Poti nazaj ne bo.

Kaj pa je Rok tako brutalnega povedal, sem prav razočarana, da sem spet padla na finto Rokove pokončne drže, ki je ni in ni.

Povedal je samo to in nič brutalnega, ker ima težave z zdravjem, da potrebuje nasvet svojih doktorjev. In to je seveda pravilno.

To je tako kot s tabletami, ko telo navadiš na kemijo, telo kemijo zahteva.

 

New Report

Close