Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Protestniki, danes vam damo 2 uri, da se malo razgibate, potem pa takoj domov!

Protestniki, danes vam damo 2 uri, da se malo razgibate, potem pa takoj domov!

Včeraj sem bila poživitveno cepljena in se počutim krasno. Uživam vso blaginjo naše države. Danes grem lepo na kavico v shopping center brez nobenih zadržkov! Tako je, če zaupaš stroki in podpiraš krasne ljudi na oblasti, ki se trudijo za vse nas.

Stremimo k boljši prihodnosti, moj SDS in moj Pfizer.

Vi protestniki, danes se malo razgibajte in pofotkajte, potem pa takoj domov se jezit na internet 🙂 A buci buci buc. A buci buci buc.

 

Za dve uri vas bomo vn spustil, da se malo pretečete, polulate, potem pa nazaj v kletko in kastrirat k veterinarju. A je zmenjeno?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10697, 05.10.2021 ob 15:32

Za dve uri vas bomo vn spustil, da se malo pretečete, polulate, potem pa nazaj v kletko in kastrirat k veterinarju. A je zmenjeno?

 

Bravo, tako se govori. Potem bodo itak razpustili protest naši izjemni policaji, v službi domovine.

 

Vlado je treba odnesti iz parlamenta ali jo izgnati.  Naj ne hodijo po obvoznicah,  pred vrati parlamenta je treba stati dan in noč in pred Trstenjakovo.

 

Pahor ni predsednik, to je samo lutka.  Ne postavi za ljudi, hodi po njih, kot vlada.

New Report

Close