Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kako začiniti zakon?

Kako začiniti zakon?

Ujela sva se v past! Pri treh otrokih sva ves čas posvečala samo njim, za naju nikoli ni bilo časa. Evo, mularija se osamosvaja, ne potrebujejo naju več, midva pa se brez njih ne znajdeva. Sva letos kar nekaj časa prebila sama in to ni to. Nimava si kaj dosti povedati, obnašava so kot da sva ob malo v zadregi. Velikokrat se nama zgodi neprijetna tišina. Zdi se mi, da čustva še imava eden do drugega, samo nerodno nama jih je pokazati. O sexu sploh ne bom izgubljala besed. Je samo za telesno potešitev, čeprav mislim, da če bi malo popustile zavoro, bi lahko bilo vse skupaj precej drugače, saj sva sicer oba strastna in energična človeka. Sem večkrat pomislila, da bi možu kar malo alkohola kam podtaknila, ker je popoln abstinent, pa nimam vesti. Da bi v najino spolno življenje vključevala tretjo osebo, ali pa da bi si kdo od naju omislil ljubimca mi ni treba predlagati. Nisva za take hece. Samo rada bi začinila najin zakon in potem v takem duhu čakala starost.

 

Druzbo si poiscita med svingerji.

Malo soli, da ne boli,

Malo ulja, da ne žulja,

Malo…

😉

 

Preseneti ga. 4 urni poljubi so top.

Ja a se nic ne pogovarjata?

Kaj a kr nerodno vama je o tem.. Ja s kom pa bos ce ne z zeno oz z mozem… A vama je v drugih stvareh tudi neugodno? Zanimivo… Parom ni neugodno se zalit itd to pa je…

Kaj naj ti recem… Obnasaj se ko qurba… Sej ti je moz. On pa tudi… Naj ne spara ne jezika ne domisljije ne orodja(enako ti). Sej pise nekako. Svojim zenama prilazite ko njivama… Pac kakorkoli… Poze, nacini, dotiki, govori, fetisi… itd… Kakor ti pase se lahko “udarta, borita”… Sam v rit ne smes.

 

Zajeban brak ja. Siroka tema. Mogoc zato lahko vec zen…

čist preprosto. Ljubimca si najta. Oba.

Ma pust te bludnicarje. Svi razvaljeni.

Koje fore. Najd ljubimca. Pol se loci. Zakaj sploh ostat porocen? Aha na dva stola bi… I ja bi. Cemu se porocat ce pol itak ljubimca najdes za salo? Tko se sploh ne vezes ko ti dopizdi se predas i noga… Najdes drugega… Tko mas pa samo postopke poroke, svadbe, dokumentacije…

Mal se naguzi pa levo desno pomigaj z ritjo… Pa ga zapeljivo glej v smislu da se mu nudis. Lasje so tudi pomembna vloga…

Bem vam… Ja tu bez skole napola pismen da vama pametnima govorim sta i kako… Mislim… Telad.

Uporabi domisljijo. Nima ti kaj bit nerodno. Pa nisi petnes.

Priložnost zamujena. Sploh me ne preseneča, da je avtor članka ženskega spola. Neštetokrat videna zgodba, po rojstvu otrok je mož samo še bankomat in vreča za boksanje. Še dolgo sta zdržala skupaj, če mož ne bi bil papučar, bi že zdavnaj spokal. Tako pa je tudi on taval v comfort zone in se sprijaznil z mizerijo, najprej svojo in sedaj še vaju obeh.

Odgovor na objavo uporabnika
Jack, 08.10.2021 ob 18:33

Priložnost zamujena. Sploh me ne preseneča, da je avtor članka ženskega spola. Neštetokrat videna zgodba, po rojstvu otrok je mož samo še bankomat in vreča za boksanje. Še dolgo sta zdržala skupaj, če mož ne bi bil papučar, bi že zdavnaj spokal. Tako pa je tudi on taval v comfort zone in se sprijaznil z mizerijo, najprej svojo in sedaj še vaju obeh.

In po rojstvu je ženska samo še kuharica, varuška in čistilka…

Druga plat medalje je lahko tudi taka…

 

Ja stari… Sem že prej hotel napisat.

Ušta ste gledali?

Odgovor na objavo uporabnika
Janez759, 08.10.2021 ob 15:26

Ja a se nic ne pogovarjata?

Kaj a kr nerodno vama je o tem.. Ja s kom pa bos ce ne z zeno oz z mozem… A vama je v drugih stvareh tudi neugodno? Zanimivo… Parom ni neugodno se zalit itd to pa je…

Kaj naj ti recem… Obnasaj se ko qurba… Sej ti je moz. On pa tudi… Naj ne spara ne jezika ne domisljije ne orodja(enako ti). Sej pise nekako. Svojim zenama prilazite ko njivama… Pac kakorkoli… Poze, nacini, dotiki, govori, fetisi… itd… Kakor ti pase se lahko “udarta, borita”… Sam v rit ne smes.

 

Zajeban brak ja. Siroka tema. Mogoc zato lahko vec zen…

Da bi moj mož pričakoval, da se obnašam v postelji kot kurba, se takoj ločim.In da bi mi govoril v postelji prostaške besede, oooo fuuuuuj!

Nežnost, nežne in lepe besede, o ja, to pa pali.

In avtorica, pojdita vsak dan na sprehod.Ko se ne bosta gledala v obraz, ne bo zadrege s pogovarjanjem.Veliko laže je.Tudi na večerni sprehod lahko gresta in ga primeš za roke…

Pojdita na hrib, povej mu kakšno šalo.Potrudi se.

Pa kaj mu kupi.Tisto, kar ima rad.Hrano, pijačo, ti že veš kaj je to.

Male stvari vsakogar razveselijo in pobožajo srce.

In čestitam za tri odraščajoče srčke!

 

Odgovor na objavo uporabnika
Nelika901, 08.10.2021 ob 18:37

In po rojstvu je ženska samo še kuharica, varuška in čistilka…

Druga plat medalje je lahko tudi taka…

 

 

Seveda, ona je na koncu še žrtev.  Kakšna toksična manipulacija.

Odgovor na objavo uporabnika
Judy698, 07.10.2021 ob 21:29

Druzbo si poiscita med svingerji.

Butast nasvet!

Odgovor na objavo uporabnika
Srečna sem, 08.10.2021 ob 15:19

Preseneti ga. 4 urni poljubi so top.

Ma dej, štiriurni poljubi, ja.

Boš ti tačas skuhala kosilo za 5-člansko družino?

Avtorica ni stara petnajst let.

Jaaaaa. Predlagal sem. Ne vidim ne njej ne njemu v glavo. Niti sla ne poznam… pogovarjat se bo treba zacet…

Seveda tudi nezno… vodit ljubav…

A bome i 😏

Ja, slabo se ti piše, če je pri vas doma tako…Očitno pišeš iz svoje glave in iz prve roke.

Ja. Nimam propadlega zakona. To je lahko.

Odgovor na objavo uporabnika
o my god, 08.10.2021 ob 19:22

Ja, slabo se ti piše, če je pri vas doma tako…Očitno pišeš iz svoje glave in iz prve roke.

To zgoraj velja za Jacka…

Odgovor na objavo uporabnika
o my god ti janez, 08.10.2021 ob 19:17

Da bi moj mož pričakoval, da se obnašam v postelji kot kurba, se takoj ločim.In da bi mi govoril v postelji prostaške besede, oooo fuuuuuj!

Nežnost, nežne in lepe besede, o ja, to pa pali.

In avtorica, pojdita vsak dan na sprehod.Ko se ne bosta gledala v obraz, ne bo zadrege s pogovarjanjem.Veliko laže je.Tudi na večerni sprehod lahko gresta in ga primeš za roke…

Pojdita na hrib, povej mu kakšno šalo.Potrudi se.

Pa kaj mu kupi.Tisto, kar ima rad.Hrano, pijačo, ti že veš kaj je to.

Male stvari vsakogar razveselijo in pobožajo srce.

In čestitam za tri odraščajoče srčke!

 

 

Jaz bi se ločil prej. In vsak moški, ki ga je vsaj malo v hlačah.

Odgovor na objavo uporabnika
Zakonska svetovalnica, 07.10.2021 ob 21:22

Ujela sva se v past! Pri treh otrokih sva ves čas posvečala samo njim, za naju nikoli ni bilo časa. Evo, mularija se osamosvaja, ne potrebujejo naju več, midva pa se brez njih ne znajdeva. Sva letos kar nekaj časa prebila sama in to ni to. Nimava si kaj dosti povedati, obnašava so kot da sva ob malo v zadregi. Velikokrat se nama zgodi neprijetna tišina. Zdi se mi, da čustva še imava eden do drugega, samo nerodno nama jih je pokazati. O sexu sploh ne bom izgubljala besed. Je samo za telesno potešitev, čeprav mislim, da če bi malo popustile zavoro, bi lahko bilo vse skupaj precej drugače, saj sva sicer oba strastna in energična človeka. Sem večkrat pomislila, da bi možu kar malo alkohola kam podtaknila, ker je popoln abstinent, pa nimam vesti. Da bi v najino spolno življenje vključevala tretjo osebo, ali pa da bi si kdo od naju omislil ljubimca mi ni treba predlagati. Nisva za take hece. Samo rada bi začinila najin zakon in potem v takem duhu čakala starost.

 

 

Kaj po 20 letih skupnega  živl. in po treh otrocih vama je nerodno en pred drugim????? Ne verjamem, spet je enmu dolgčas.

Tebi avtorica lahko jaz zacinim zivljenje, ce zelis.

Odgovor na objavo uporabnika
Momcilo, 08.10.2021 ob 21:18

Tebi avtorica lahko jaz zacinim zivljenje, ce zelis.

Po mojem si ne želiš.

Odgovor na objavo uporabnika
Jack, 08.10.2021 ob 21:07

 

Jaz bi se ločil prej. In vsak moški, ki ga je vsaj malo v hlačah.

Da, tisti, ki ga ima v hlačah , se loči.

Ostali ostanejo odgovorni in družinski in so doma z ženo in otroki.Kajti žena in otroci so največ, kar lahko v življenju dobiš, poleg materialnega.In so na prvem mestu.

Štiriurno poljubljanje, seks ,kot da smo kurbice in ostala glupa navlaka ne spadajo v ljubeče družinsko okolje.

Bolano svingerstvo še manj.

 

Odgovor na objavo uporabnika
o my god, 08.10.2021 ob 22:04

Da, tisti, ki ga ima v hlačah , se loči.

Ostali ostanejo odgovorni in družinski in so doma z ženo in otroki.Kajti žena in otroci so največ, kar lahko v življenju dobiš, poleg materialnega.In so na prvem mestu.

Štiriurno poljubljanje, seks ,kot da smo kurbice in ostala glupa navlaka ne spadajo v ljubeče družinsko okolje.

Bolano svingerstvo še manj.

 

 

Ni vsem ljudem edini cilj prokreacija, tako kot živalim. Če bi bilo temu tako, bi še vedno živeli v jamah in s kopji tekali za divjimi živalmi. Pitagora, da Vinci in Nietsche so zagotovo imeli druge predstave o tem, kaj je največ, kar lahko človek doseže v življenju.

Po moje se veliko parov ujame v tak začaran krog, kot ga opisuješ. Če  se sama ne moreta z pogovorom premakniti nikamor, predlagam psihoterapijo za pare. Nama je rešila zakon. Še nikoli nisva imela tako lepega odnosa kot sedaj.

New Report

Close