Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Logar, Beovič, Pokljukar, Štrukelj, Rozman, Jerala, Ihan,…

Logar, Beovič, Pokljukar, Štrukelj, Rozman, Jerala, Ihan,…

Res ne morem več brati vaših prepirljivih postov in linkov z ene in druge strani. Tukaj imate mnenje in analize profesorja s Harvarda, ki ga povzemajo naši mediji in že v naslovu pove vse.

https://medicina.finance.si/8980458/Martin-Kulldorff-strokovnjak-za-varnost-cepiv-Proti-COVID-19-ne-cepite-otrok-mladostnikov-in-prebolelih?cctest&

Prepričana sem, da tudi naši profesorji berejo še kaj drugega, kot priporočila EU agencije in bodo kmalu povedali kaj pametnega na to temo. Jaz jim zaupam.

 

Zaupajte stroki pravijo. Nein danke. Zaupam sebi, moji modrosti, notranjemu čutu, moji kmečki pameti in naravi v kateri živim.

Samo poglejte Kreka, Logarjevo ali Lejko Zupanc. Kot bi bili vsi dnevno na alkoholu, zdravilih in na ocvrti hrani!

Odgovor na objavo uporabnika
Profesor za profesorje, 16.10.2021 ob 22:08

Res ne morem več brati vaših prepirljivih postov in linkov z ene in druge strani. Tukaj imate mnenje in analize profesorja s Harvarda, ki ga povzemajo naši mediji in že v naslovu pove vse.

https://medicina.finance.si/8980458/Martin-Kulldorff-strokovnjak-za-varnost-cepiv-Proti-COVID-19-ne-cepite-otrok-mladostnikov-in-prebolelih?cctest&

Prepričana sem, da tudi naši profesorji berejo še kaj drugega, kot priporočila EU agencije in bodo kmalu povedali kaj pametnega na to temo. Jaz jim zaupam.

 

Avtor(ica), ti jim zaupaš. Jaz pa ne.

V naslovu omenjeni so zločinci, katere je potrebno obsoditi na smrt zaradi genocida

Robi.. Js sm misla, da  si ti odpru temo in že navajaš datum in uro sodbe🤣

Avtorica ti kr zaupaj, sicer je boljš, da zaupaš tistim, ki tvoje zaupanje opravičijo, tem slabo kaže, no če fajn zamižiš in si še ušesa zamašiš, pol mogoče še gre 🤣

Vse skupaj temelji na veri, da je človek biokemični stroj. Kdo je največji pristaš te vere pa sami razmislite.

Ti strokovnjaki so cenjeni pri nas in v svetu. Izobrazevali so se dolga leta, medicina velja za najtezji fax. Brez dvoma so to zelo intelegentni ljudje, ki garajo cele dneve,  vcasih ni casa za zdravo hrano, frizerja….       Butalci pa raje verjamejo glupim frizerkam, in vaskim pijanckom.   Ko boste bolani – pojdite raje k branjevki, in ne zdravnici.

Odgovor na objavo uporabnika
Fiona583, 17.10.2021 ob 07:46

Ti strokovnjaki so cenjeni pri nas in v svetu. Izobrazevali so se dolga leta, medicina velja za najtezji fax. Brez dvoma so to zelo intelegentni ljudje, ki garajo cele dneve,  vcasih ni casa za zdravo hrano, frizerja….       Butalci pa raje verjamejo glupim frizerkam, in vaskim pijanckom.   Ko boste bolani – pojdite raje k branjevki, in ne zdravnici.

🤦🤦Uff dans si pa z “modro” nogo ustala🤣🤦🤦

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 17.10.2021 ob 07:36

Robi.. Js sm misla, da  si ti odpru temo in že navajaš datum in uro sodbe🤣

Avtorica ti kr zaupaj, sicer je boljš, da zaupaš tistim, ki tvoje zaupanje opravičijo, tem slabo kaže, no če fajn zamižiš in si še ušesa zamašiš, pol mogoče še gre 🤣

Vsaka zamujena ura sodbe pomeni več škode in mrtvih zaradi njihovega genocida.

Ljudje so preveč tolerantni do genocidnikov, pa mislijo, da bodo z vrtnicami končali fašizem. Pa ne bo šlo, ker tudi naši predniki ne bi pregnali fašistov, če bi se borili z vrtnicami.

 

Zdravniku tako ali tako ne moreš zaradi fašizma in zaradi vas debilov prizadetih.

Namenjeno debilu fašističnemu fionskemu.

Odgovor na objavo uporabnika
Robi917, 17.10.2021 ob 07:52

Vsaka zamujena ura sodbe pomeni več škode in mrtvih zaradi njihovega genocida.

Ljudje so preveč tolerantni do genocidnikov, pa mislijo, da bodo z vrtnicami končali fašizem. Pa ne bo šlo, ker tudi naši predniki ne bi pregnali fašistov, če bi se borili z vrtnicami.

 

Res, res.. tole z vrtnco.. pa mogoče ne gledama dovolj široko.. sej v luknjo jo vržeš tud predn zasujejo zemljo.. tk, da nekak ironično – se zna končat z njimi..🤔🤦

Tako!!

Objava čaka odobritev

“Vse skupaj temelji na veri, da je človek biokemični stroj. Kdo je največji pristaš te vere pa sami razmislite.”

Saj človek je “biokemični stroj”. Le da veliko ljudi, na žalost, misli, da mu je umetno ustvarjena kemija v prid.

 

Kdo pa so tile? A so lopovi al izdajalci al izsiljevalci al prodane duše, al kdo so?

Ne poznam jih?

Okužb je čedalje več, na račun traspastih protestnikov.  Ni kriv Jajo, niso krivi zdravniki , krivi ste anticepilci ki vsako sredo prenašate okužbe v Ljubljano.   Dovolj vas imamo,  zrasli ste nam cez glavo.

O a res? Piše se inteligentni, ne intelegentni. So strokovnjaki, ki so politično nastavljeni in podkupljeni in so strokovnjaki, ki so neprodani. Ugani kateri so dejansko cenjeni?

Ne morem verjet kako ste eni nekritični in naivni kljub vsem dokazom. Dajte si enkrat prebrat Beovičeve mesečne izjave od 2020 pa do 2021. Kako so si nasprotujoče! Izpafe, da nima pojma! Da ne govorim o njenih dveh izjavah, ki krožijo po fb. Folk se ji že norca dela. Tudi drugi priznani!!! strokovnjaki jo že opozarjajo naj neha kvasit neumnosti.

Krek tudi serje z neumnimi izjavami in napoveduje na tisoče mrtvih v Sloveniji.

Kacin daje za vzgled tiste na igli.

Pokljukar je spodbujal cepljenje mladine, češ da je varno. Je umrla 20 let stara punca.

Jaz ne vem kje eni živite, ste možgansko mrtvi ali pa na tabletah, da ne trzate več na alarme?!

Odgovor na objavo uporabnika
ime z vzdevkom, 17.10.2021 ob 11:37

“Vse skupaj temelji na veri, da je človek biokemični stroj. Kdo je največji pristaš te vere pa sami razmislite.”

Saj človek je “biokemični stroj”. Le da veliko ljudi, na žalost, misli, da mu je umetno ustvarjena kemija v prid.

 

Ta trditev “biokemični stroj” je verjetno stara vsaj sto let ali pa še več. Lahko postavimo tudi trditev, da je človek “bioelektrični stroj”.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Tristan364, 17.10.2021 ob 11:57

Okužb je čedalje več, na račun traspastih protestnikov.  Ni kriv Jajo, niso krivi zdravniki , krivi ste anticepilci ki vsako sredo prenašate okužbe v Ljubljano.   Dovolj vas imamo,  zrasli ste nam cez glavo.

Ves kaj poln kurac mam takih k si ti. Cep se vsak dan budalo zmesana. Cepite se, okol hodte k pavi in sirite virus.

Od vsega kar sem zgoraj napisal bos videla da sem ti rekel da si budalo za vse ostalo si corava krava.

o kakšnih okužbah pa ti pišeš, a misliš tile prehladi pa to?

Imamo? Govori kar v ednini. Ti protesti so prav koristni. Več je okuženih, več jih bo prekuženih. Za prebolele pa itak pravijo, da so najbolj zaščiteni.

Odgovor na objavo uporabnika
Pa kaj je z vami, 17.10.2021 ob 11:58

O a res? Piše se inteligentni, ne intelegentni. So strokovnjaki, ki so politično nastavljeni in podkupljeni in so strokovnjaki, ki so neprodani. Ugani kateri so dejansko cenjeni?

Ne morem verjet kako ste eni nekritični in naivni kljub vsem dokazom. Dajte si enkrat prebrat Beovičeve mesečne izjave od 2020 pa do 2021. Kako so si nasprotujoče! Izpafe, da nima pojma! Da ne govorim o njenih dveh izjavah, ki krožijo po fb. Folk se ji že norca dela. Tudi drugi priznani!!! strokovnjaki jo že opozarjajo naj neha kvasit neumnosti.

Krek tudi serje z neumnimi izjavami in napoveduje na tisoče mrtvih v Sloveniji.

Kacin daje za vzgled tiste na igli.

Pokljukar je spodbujal cepljenje mladine, češ da je varno. Je umrla 20 let stara punca.

Jaz ne vem kje eni živite, ste možgansko mrtvi ali pa na tabletah, da ne trzate več na alarme?!

Poglejte samo to debilno izjavo te preklete fašistke.

https://www.facebook.com/anicabidar/videos/430159358529005

Odgovor na objavo uporabnika
Robi917, 17.10.2021 ob 13:01

Poglejte samo to debilno izjavo te preklete fašistke.

https://www.facebook.com/anicabidar/videos/430159358529005

Moram si enkrat čas vzet pa zbrat vse njihove debilne izjave, z linki.

To krepavaš od smeha. Lahko pa se tudi zjočeš nad celotno situacijo.

Funkcionarka Beovic zaupa samo “stroki” rumenomodre partije kot bivša članica SDS. Zvestoba ljubljenemu vodji jo pozicionira povsod.

New Report

Close