Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Baje danes šokantne okužbe

Baje danes šokantne okužbe

Koliko ?

Zanimivo, toliko ljudi se je vilo v vrstah za cepljenje… in prebolevniki…glede na stevilke, bi me bolj zanimalo kdo zboleva?

So to res necepljeni, prebolevniki, cepljeni… zakaj se navaja samo številke okuženih…

Glede na to, koliko jih je zaposlenih v ustanovi za beleženje in sledenje in koliko denarja je slo za vse aplikacije…

Bi morale biti številke s podatki jasne…

2.281 ob 41,6% deležu pozitivnih.

Debili še vedno nasedate lažnivi fašistični propagandi.

Več cepljenih = več pozitivnih = več mrtvih.

 

Ampak res, kako so ljudje lahko tako zabiti, da še vedno verjamejo v idiotizem. In to že skoraj po dveh letih vam ni jasno. Kako??

Odgovor na objavo uporabnika
ravnokar zunaj, 20.10.2021 ob 09:21

2.281 ob 41,6% deležu pozitivnih.

 

 

Ne verjamem.

 

ob vsem tem cepljenju in prebolevnikih, lani brez cepiva pol manjše številke. Kdo še temu verjame in kdo širi okužbe?? Koliko jih jaz poznam, 5 okuženih vsi cepljeni. Necepljeni, vključno z mano, se testiramo v službi, 500 nas je na firmi, od tega se polovica testira že več kot mesec, pa niti enega pozitivnega.

Odgovor na objavo uporabnika
Sami, 20.10.2021 ob 09:30

Ampak res, kako so ljudje lahko tako zabiti, da še vedno verjamejo v idiotizem. In to že skoraj po dveh letih vam ni jasno. Kako??

 

Tudi ti bi verjela, v kolikor bi imela 4 smrtne slučaje v družini.

Pozor, bilo je le izdanih skoeaj 2000 Tan-kod o tveganih stikih!! To sploh ne pomeni, da je toliko pozitivnih.

Osebno poznam dekle, ki je bilo pozitivno in poslano v karanteno. Doma z nji živijo še tri osebe, od katerih se nobena ni okužila, vendar so vse tri zavedli v evidenco kot pozitivne. Nobenega id njih niso testirali. Taka je baje praksa.

Tako da je v teh današnjih 2000 štetih cel bataljon tistih, ki so bili le v stiku z okuženim, niso pa tudi sami okuženi.

Ne spadam med teoretike zarot, ampak taka praksa se mi zdi izven logičnih okvirjev.

Saj sploh ni nič čudnega. Ljudje se ne držijo več nobenih priporočil in ukrepov. Tudi cepljeni bi se morali držati vseh priporočil o razdalji, maskah, itd.

Ko opazujem obnašanje ljudi v trgovinah in drugje, se sploh ne čudim. V trgovinah nobene razdalje, ljudje  z maskami pod nosom ali pod brado, rinejo en v drugega v vrsti pred blagajnami.

V zaprtem prireditvenem prostoru pri vhodu nihče ne pregleduje izpolnjevanja PCT, notri pa množica ljudi brez mask.

Dosledno se držim razdalje, masko nosim v vseh zaprtih prostorih, tudi kjer ni izrecno zapovedano, se ne objemam, poljubljam, rokujem. Roke razkužujem in umivam, sploh ko vidim ljudi, ki si kihnejo v roko, potem pa prijemljejo vozičke, ograje, itd.

Sami lahko največ naredimo za to, da se ne okužimo.

Odgovor na objavo uporabnika
doktor viljem, 20.10.2021 ob 09:41

Saj sploh ni nič čudnega. Ljudje se ne držijo več nobenih priporočil in ukrepov. Tudi cepljeni bi se morali držati vseh priporočil o razdalji, maskah, itd.

Ko opazujem obnašanje ljudi v trgovinah in drugje, se sploh ne čudim. V trgovinah nobene razdalje, ljudje  z maskami pod nosom ali pod brado, rinejo en v drugega v vrsti pred blagajnami.

V zaprtem prireditvenem prostoru pri vhodu nihče ne pregleduje izpolnjevanja PCT, notri pa množica ljudi brez mask.

Dosledno se držim razdalje, masko nosim v vseh zaprtih prostorih, tudi kjer ni izrecno zapovedano, se ne objemam, poljubljam, rokujem. Roke razkužujem in umivam, sploh ko vidim ljudi, ki si kihnejo v roko, potem pa prijemljejo vozičke, ograje, itd.

Sami lahko največ naredimo za to, da se ne okužimo.

 

Ogromno ljudi v zaprtih prostorih (trgovine ipd.) ne nosi mask. Torej, kod nosom=  brez maske. Tudi razdalje ne upoštevajo. Še sreča, da ta covid sploh ni tako nalezljiv, kot se govori. Če bi bil, bi bilo več kot pol SLO v postelji.

 

Saj je jasno,  da okužbe širijo cepljeni. Lani ob tem času sploh ni bilo tako hudo, kot je letos.

Pa še brezplačno testiranje je ukinjeno  kar seveda pripomore k okuževanju 🙁   Za povrh se pa cepljeni, ki so resni prenašalci, sploh ne testirajo!

Vse proti pameti in logiki, vse proti zdravju naroda!

Ni čudno, da jim nihče nič več ne zaupa, ker tako silijo samo in edino v cepljenje- število okuženih je pa zdivjalo.

Res podcenjujejo pamet ljudi!

Odgovor na objavo uporabnika
malo drugače, 20.10.2021 ob 09:40

Pozor, bilo je le izdanih skoeaj 2000 Tan-kod o tveganih stikih!! To sploh ne pomeni, da je toliko pozitivnih.

Osebno poznam dekle, ki je bilo pozitivno in poslano v karanteno. Doma z nji živijo še tri osebe, od katerih se nobena ni okužila, vendar so vse tri zavedli v evidenco kot pozitivne. Nobenega id njih niso testirali. Taka je baje praksa.

Tako da je v teh današnjih 2000 štetih cel bataljon tistih, ki so bili le v stiku z okuženim, niso pa tudi sami okuženi.

Ne spadam med teoretike zarot, ampak taka praksa se mi zdi izven logičnih okvirjev.

Če bi to držalo, bi jaz imel že davno status prebolevnika. Pa ga nisem imel in ga nimam. Ni res. Čisto v začetku, ko je bilo veliko okuženih, družinskih članov sploh niso pošiljali na teste (tudi če so imeli znake) in jih potem nikamor niso šteli. Imam v kartoteki napisano znaki, podobni covid, to je pa tudi vse.

Danes pa niti stikov več ne obveščajo, celo kontaktirajo ne vseh potrjeno okuženih. V karanteno pa gre tisti, ki je toliko zaveden, da noče okužiti drugih. Noben mu pa ne bi mogel nič, če ne bi bil. Nobene odločbe, nič.

Mene bolj zanima za cem dejansko ljudje zbolevajo.

Odgovor na objavo uporabnika
Tudi ti bi, 20.10.2021 ob 09:34

 

Tudi ti bi verjela, v kolikor bi imela 4 smrtne slučaje v družini.

    Žal mi je za tvoje najbližje,  a zanima me koliko so bili stari in kakšnega zdravja so bili pred tem kovidom, namreč to je zelo pomemben podatek, preden pripišemo smrt kovidu.

Odgovor na objavo uporabnika
než, 20.10.2021 ob 09:47

Če bi to držalo, bi jaz imel že davno status prebolevnika. Pa ga nisem imel in ga nimam. Ni res. Čisto v začetku, ko je bilo veliko okuženih, družinskih članov sploh niso pošiljali na teste (tudi če so imeli znake) in jih potem nikamor niso šteli. Imam v kartoteki napisano znaki, podobni covid, to je pa tudi vse.

Danes pa niti stikov več ne obveščajo, celo kontaktirajo ne vseh potrjeno okuženih. V karanteno pa gre tisti, ki je toliko zaveden, da noče okužiti drugih. Noben mu pa ne bi mogel nič, če ne bi bil. Nobene odločbe, nič.

 

V glavnem, veliko več je prebolevnikov, kot je uradno priznanih. To je dobro, saj skupaj s 50% cepljenimi presegajo že 70%. To je pa cilj, kajne?

 

Je malo boljše od včeraj. Merodajen je % okuženih pri testiranih. Včaraj je bil malo čez 31%, danes malo čez 29%.

Odgovor na objavo uporabnika
Rarifari, 20.10.2021 ob 09:48

Mene bolj zanima za cem dejansko ljudje zbolevajo.

 

 

Zbolevajo za Covid-19.

Za ničemer.

Narod je pač treba zapreti in lažni testi ter lažne statistike z lažnivimi fašističnimi mediji, so edini razlog, da se narod lahko prostovoljno zapre.

Bilo namenjeno Rarifari.

Če je to tako, potem so verjetno tudi mene in vse moje stike nedavno zavedli kot okužene.

Namreč,  ker sem šla čez mejo brez PCT, so me dali v karanteno, kot primer osebe, ki je imela rizičen stik.  Jaz sem bila na svoji nepremičnini 3 dni in nisem bila v stiku prav z nikomer, razen s policajem na meji. Tem, ki me je vtaknil v karanteno 🙁

 

Odgovor na objavo uporabnika
zdaj je tako, 20.10.2021 ob 09:59

Če je to tako, potem so verjetno tudi mene in vse moje stike nedavno zavedli kot okužene.

Namreč,  ker sem šla čez mejo brez PCT, so me dali v karanteno, kot primer osebe, ki je imela rizičen stik.  Jaz sem bila na svoji nepremičnini 3 dni in nisem bila v stiku prav z nikomer, razen s policajem na meji. Tem, ki me je vtaknil v karanteno 🙁

 

 

 

Seveda te niso.

Trenutno razsaja viroza podobna kovidu, ki pa to ni. pa so priredili številke. Nič novega v korona štoriji.

no, nekoga sem citirala, ki sprašuje za čem ljudje zbolevajo.

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 20.10.2021 ob 10:08

Trenutno razsaja viroza podobna kovidu, ki pa to ni. pa so priredili številke. Nič novega v korona štoriji.

 

To ni res.

New Report

Close