Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek 36 in samska

36 in samska

Torej, sem samska 36 letnica. Okoli mene nič za vezo primernega, za povrh pa še korona in izgubljam upanje, da bom kdaj imela partnerja in otroka. Kako bi reagirale, razmišljale ve/vi?

 

Odgovor na objavo uporabnika
Piksy, 28.10.2021 ob 17:12

Torej, sem samska 36 letnica. Okoli mene nič za vezo primernega, za povrh pa še korona in izgubljam upanje, da bom kdaj imela partnerja in otroka. Kako bi reagirale, razmišljale ve/vi?

 

Jaz bi razmisljala,da definitivno ne bi hotela spravit na svet otroka ta moment. Najbrz bo odrascal v sistemu S Koreje. Tako da ti je prihranjena ena veliiiiika skrb in sekirancija. Kar se pa tipa tice, pa: meeh. Tudi ce ne. Bo ze, ce bo.

Na forumu ga tudi ne bo.

 

 

Kot prvo zamenjaj krog ljudi s katerim se družiš. Zato pa ni nobenega primernega okoli tebe. Pa še en namig: si to, s komer se družiš.

ma iskreno, jaz bi se ustrelila.

Časi za rojevat niso ugodni, depopulacija, novi svetovni red…za rojevat ste imele čas od 25- 32 max… te ,ki rinete proti 40 vas aktualne razmere na planetu ne opogumljajo in ne kaže se optimizem… tako so se namesto vas plodile Afričanke in dosegle kvoto ljudi na planetu. Mogoče posvojit te ,ki so že tukaj…glede tipa pa kar pogumno, to se pa najde in naj traja.

ko se jaz v mojem kraju ozrem okoli sebe, vidim en bataljon samskih punc. In to še starejših od tebe. Tudi takšne obstajajo, ki nikoli v življenju ( 65 let) niso imele partnerja. Pa niso lezbijke.

Ne sekiraj se. Bodi odprta za ljubezen in toj to.

Kdaj je primerno imeti otroka, kdaj ne pa ne poslušaj drugih.

Pač družina ni nekaj, kar bi bilo povsem umetno ustvarjeno pa tudi prav je tako.

 

Odgovor na objavo uporabnika
momčilo, 28.10.2021 ob 17:35

ko se jaz v mojem kraju ozrem okoli sebe, vidim en bataljon samskih punc. In to še starejših od tebe. Tudi takšne obstajajo, ki nikoli v življenju ( 65 let) niso imele partnerja. Pa niso lezbijke.

in kako ti to veš?

Ko sem bila tam okrog 30 sem se še fejst sekirala, ker nisem našla nobenega partnerja, ko pa sem bila tvojih let, avtorica, sem se pa že nehala sekirat. Nisem več iskala, nisem več upala, da bom koga našla. Preprosto sem se sprijaznila s tem, da bom ostala večno samska. Pa je že kar nekaj let preteklo in kaj naj rečem: je lažje, ko se sprijazniš.

Če želiš drugačne rezultate moraš nekaj spremenit. In se dat v okolje kjer imaš možnost koga spoznati. Krožki, šport, tečaji, druženja, internet….pač na dom ti ne bo nihče prišel potrkat :). Pa zavedat se moraš da boš na 100 tipov mogoče najdla dva ki ti bosta všečna. Tako pač je. Optimizem šteje. Če si boš govorila da ni možno zate pač ni možno. Dvomim da te bo kdo prepričeval v nasprotno. Če greš že z takim mišljenjem ven jasno da nimaš šans. Daj ljudem možnost. Pa ne sanjaj o ljubezno na prvi pogled. Spoznavaj ljudi. Ne vse preveč resno jemat že na prvem zmenku. Za družino imaš pa še čas verjemi. Jaz sem imela prvega pri skoraj 42, drugo pri 44.

ta tema je primerna za naštancat minimalno ene pet strani komentarjev.

Rešitev je preprosta, če upoštevaš vse faktorje, pač starost, spustiš kriterije za ene 20… 30%.

Jaz bi šla v tvojem primeru kar v akcijo.Saj imaš menda prijateljice, one pa bratrance in sošolce in prijatelje.

Gotovo je med njimi kdo, ki je ledik in fraj.

Pa primeren zate.

Pa poslušaj, kaj ljudje govorijo o njem…ljudski glas ni zanemarljiv.

Sigurno je kje kak tak fant.Zagrebi se zanj.

Če ga ne boš ti pobrala, ga bo pa katera druga.

Tko je to!

Si želiš prati usrane gate od enega deca pa poslušat ponoči njegovo smrčanje pa mu kuhat pa likat? Pa potem ponoči še otročji jok pa potem posarne plenice menjat pa potem, ko bo večji, vsak dan nekam vozakat?

Pa, dec se bo okrog gonil, tu mu boš pa srajce likala, da bo lep za ljubico?

Ozri se okrog, poročene babnice morajo rit odnašat tako decu kot frocem. Si želiš tega? Vprašaj poročene sodelavke, znanke, kdo doma lika, pere, čisti… boš hitro ugotovila, da si ti veliko na boljšem kot one.

Dec je ok, če ga imaš tako na razdalji, da gresta kam skupaj, za seks pa tako naprej. Nikakor pa, da skupaj živita, ker potem pa tvoj prosti čas adijo, boš morala deca pedenat.

Odgovor na objavo uporabnika
si želiš to, 28.10.2021 ob 19:09

Si želiš prati usrane gate od enega deca pa poslušat ponoči njegovo smrčanje pa mu kuhat pa likat? Pa potem ponoči še otročji jok pa potem posarne plenice menjat pa potem, ko bo večji, vsak dan nekam vozakat?

Pa, dec se bo okrog gonil, tu mu boš pa srajce likala, da bo lep za ljubico?

Ozri se okrog, poročene babnice morajo rit odnašat tako decu kot frocem. Si želiš tega? Vprašaj poročene sodelavke, znanke, kdo doma lika, pere, čisti… boš hitro ugotovila, da si ti veliko na boljšem kot one.

Dec je ok, če ga imaš tako na razdalji, da gresta kam skupaj, za seks pa tako naprej. Nikakor pa, da skupaj živita, ker potem pa tvoj prosti čas adijo, boš morala deca pedenat.

Kolk sm se nasmejala …ampak je pa čista resnica

Odgovor na objavo uporabnika
mimores, 28.10.2021 ob 19:35

Kolk sm se nasmejala …ampak je pa čista resnica

Čista resnica je priblizno toliko, kot je Salome ženska.

Odgovor na objavo uporabnika
HALOŽANKA, 28.10.2021 ob 19:47

Čista resnica je priblizno toliko, kot je Salome ženska.

je tako kar v 90% primerov.

Blamaža.

Na stara leta pa nimaš otrok, ki bi te obiskali ali vnukov, ki bi te objeli.

Ne balinej.

Otroci so naše zlato,diamanti,sreča,veselje,uspeh,plačilo,doseg ciljev,praktično največji zaklad.

Je za to potrebno kdaj kaj narediti, postoriti se odreči? Seveda, zakaj pa ne.

Odgovor na objavo uporabnika
darwindarko, 28.10.2021 ob 19:51

Blamaža.

Na stara leta pa nimaš otrok, ki bi te obiskali ali vnukov, ki bi te objeli.

Ne balinej.

Otroci so naše zlato,diamanti,sreča,veselje,uspeh,plačilo,doseg ciljev,praktično največji zaklad.

Je za to potrebno kdaj kaj narediti, postoriti se odreči? Seveda, zakaj pa ne.

Namenjeno @si želiš to

Zakaj pa ti nimaš otrok?

In, če jih boš kdaj imel, jim očitno ne boš dovolil, da imajo svoje življenje in se recimo odselijo v tujino.

Sori, ne razumem ženske, ki si ne najde partnerja. Sem jih imela kar nekaj, nisem bila niti pol leta samska, pa vsi moji moški so bili dost solidni, dokler nisem našla pravega za moža in ta se še danes boji, da bi ostal sam, čeprav je precej lepši od mene, mnogo bolj postaven, bolj načelen, z boljšo službo in precej boljšo plačo, sedaj dela še doktorat, sami se mi ne da študirat niti za končati visoko. Sodelavke se vse pritožujejo, ene bi se svojih rešile, druge sumijo, da so jim nezvesti, mene moj vsak dan pride iskat med službo za kosilo in po službi greva skoraj vsak dan nekam skupaj. Res, kaj delate? Ker ne, nič posebnega nisem, pa je bil vsak od mojih boljši kot jih ima večina znank doma. Kaj res ne znate moškemu dati tiste ene same stvari, ki jo moški ego potrebuje? Da je dober?

Hja, poslušam vsak dan svoje sodelavke. Pa stalno jamer kako so obremenjene. Pa kako morajo svojim decom še pižame pa gate kupovat, ker ne znajo sami. Pa kako se poknejo na kavč po službi pa kako ne znajo niti žarnice zamenjat. Pa stalno dobivamo samske pod nos, da me imamo pa čas, ker nimamo decev pa otrok. En sam jamer. Pa vse visokoizobražene s službo, ki je stabilna, 40 ur na teden, fleksibilni delovni čas. Dedci imajo tudi ok službe. Ampak so vse reve izgorele od dela doma. V službi se jim ne godi kaj zelo hudega.

Avtorica, ne si navleči hudiča na vrat.

poslušaj kako življenje imajo poročene ženske. Saj pa ja slišiš. Če se poročiš, konec svobode.

 

Jaz sem iz nasilne družine – ni ga hujšega kot živeti ali odraščati v takem. Bolje sam kot s slabim. Želim si družino, ampak ne grem nazaj v takšen pekel in ne bom nemočnega otroka pahnila vanj.

kot prvo obvezno se spravi dol z mona, tukaj skoraj ni normalnih ljudi, večina sovraži družine in otroke, kar ni čudno, saj monklje že par generacij niso sposobne dojiti in se pozna vpliv kravjega mleka na možgane in predvsem psiho.

Pri teh letih bi jaz gledala v glavnem, da pridem do otrok, saj se ti ura tukaj hitro izteka. Mogoče greš raje na umetno oploditev v tujino, da ne boš nervozna oz. si prilimala prvemu obupancu, ki mimo pride.

 

New Report

Close