Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Zakaj testi zastonj ?

Zakaj testi zastonj ?

Saj niso normalni.   Spet so testi zastonj.  To je potuha za anticepilce.    Ta ukrep pa res spada v rubriko. “Saj ni res, pa je “.

Povsod po Evropi so bili testi ves čas zastonj in končno je tudi naše srečala pamet.

Odgovor na objavo uporabnika
Manyya, 07.11.2021 ob 18:18

Saj niso normalni.   Spet so testi zastonj.  To je potuha za anticepilce.    Ta ukrep pa res spada v rubriko. “Saj ni res, pa je “.

Zakaj pa je cepivo zastonj?

Teste bi lahko takoj ukinili, ce bi bili vsi precepljeni.  Ni prav , da jih placa drzava, placat bi si jih moral vsak anticepilec sam.  Ocitno so z njimi na polno goljufali, prej , ko so bili placljivi.     Ocitno je v bolnici kup takih, ki so lazno  “cepljeni ali lazno testirani..

Testi niso zastonj. Če jih plača država jih v bistvu davkoplačevalci. To so pa praktično vsi državljani tudi če samo eno žvako v trgovini kupijo. Če pa bi teste in če jih državljani plačujejo še posamezno, tako, da dajo denar iz svojega žepa ali os. bančnega računa pa pomeni, da jih plačujejo dvokratno ali drugače še enkrat plačajo tisto, kar so že plačali ali pa se je plačalo s tem, ko se je na  njih ime vzelo dolg.

Zbudite se in ne zavajajte, ker sami boste zavedeni.

Testiranje za vse, tudi za cepljene in prebolevnike.

Prvi razlog -zato, da se bos malo spustila na realna tla in dojela, da nisi nic posebnega s cepilno kodo.

Drugi razlog- tisti brez denarja si niso mogli privosciti testa, tako so ostali brez zdr.pregledov, zimskih cevljev in bencina.

Tretji razlog smo pa se mi necepljeni, ki imamo denar in smo bojkotirali vse trgovine, smo sli raje k sosedom hrvatom, slovenske trgovine z garderobo so na tebi zasluzile 100e, ostali pa brez mojih 10 do 15 tisoc e kolikor jih porabim samo zase za zimsko garderobo, kje je se moz in otroci. Z drugo besedo, pri denarju se vse konca tudi tvoja namisljena vecvrednost  cepilne kode od katere trgovina nima nic. Upam, da sem ti dobro razlozila. Pa se kdaj ce je treba :)))

 

Povsod so bili zastonj.. zakaj pa jih je naša vlada zaručanavala, pa si nekateri nikdar ne bodo priznali in še vedno verjeli v kovid laži.. pač tako mali a na nek način moramo biti prvi v svetu pa četudi po terorju, lažeh, korupciji itd…

Sj prav da so zastonj. Pa puste že enkrat anticepilce,sploh nas ki smo preboleli in se ne bomo cepili!

Zato, da se boš tudi ti kot cepljena testirala, ker se boš morala – ker le kot neokužena si enakovredna v javnosti neokuženim. Dosedaj so vas cepljene pustili glede tega pri miru.

Ampak pri toliko precepljenih v svloenij, da imamo na dan skoraj 4000 okuženih, pa da smo nekateri necepljeni ves čas neokuženi, ker se pazimo, je prav da tudi vi izkažete sovjo “poštenost” z negativbnimni testi, ko se boste gibali v teh najbolj kriznih časih  v slovenski javnosti – in pripomogli tudi obremenjenemu zdravstvu, da ne bo tako kritično, kot je trenutno.

 

Zato ne bodi nesramna do necepljenih in nagni glavo nazaj – posvajpaj se !

10-15 tisoč porabiš za zimsko garderobo.

Česa? Makedonskih denarjev? Rubljev?

Ne me smejat, no …

Posledice plačljivih testov plačujemo trenutno kot najbolj okužena država na svetu.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Za yram, 07.11.2021 ob 18:59

10-15 tisoč porabiš za zimsko garderobo.

Česa? Makedonskih denarjev? Rubljev?

Ne me smejat, no …

Evrov ljubica evrov. Vem zate nepredstavljivo.

    S cepilno kodo se ne da placat. Z denarjem pa ja. Ko jaz pokazem moje evre, ti s kodo odpades kot knof od gat pa naj bo to v trgovini, servisu, zdravstveni ambulanti. Dobrodosli v realnosti kjer je koda nic, denar pa vse, tvoja koda ni zanimiva nikomur, moj denar pa marsikomu :))
    Kar lepo se na zemljico spusti, ta koda tebi ne odpira nobenih vrat ce nimas denarnice s seboj, denarnica pa vsa vrata. Povsod so te veseli, se kavico ali kaj mocnejsega ti postrezejo- gratis seveda. :))))

Odgovor na objavo uporabnika
Alijan, 07.11.2021 ob 18:27

Teste bi lahko takoj ukinili, ce bi bili vsi precepljeni.  Ni prav , da jih placa drzava, placat bi si jih moral vsak anticepilec sam.  Ocitno so z njimi na polno goljufali, prej , ko so bili placljivi.     Ocitno je v bolnici kup takih, ki so lazno  “cepljeni ali lazno testirani..

budalo  s cigavim denarjem pa jih drzava placa ti trot zabit?drzava nima nic, nima denarja vse kar ima dobi od drzavljanov …to bi lahki sds  teletom ze kapnilo

Odgovor na objavo uporabnika
iftohšas, 07.11.2021 ob 19:14

Posledice plačljivih testov plačujemo trenutno kot najbolj okužena država na svetu.

 

Dobra. Na to pa nisem pomislila. Sicer pa velja, kdor drugemu jamo koplje, sam vanjo pade. So mislili, da bodo s placljivimi testi mocno povecali precepljenost, dosegli so kontra ucinek. Se mi zdi, da z zastonj testi pripravljajo teren, da se bodo morali testirati tudi cepljeni in prebolevniki.

Odgovor na objavo uporabnika
Bo drzalo, 07.11.2021 ob 19:36

Dobra. Na to pa nisem pomislila. Sicer pa velja, kdor drugemu jamo koplje, sam vanjo pade. So mislili, da bodo s placljivimi testi mocno povecali precepljenost, dosegli so kontra ucinek. Se mi zdi, da z zastonj testi pripravljajo teren, da se bodo morali testirati tudi cepljeni in prebolevniki.

Mislim, da je vsem jasno kaj ste dosegli!

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 07.11.2021 ob 18:37

Prvi razlog -zato, da se bos malo spustila na realna tla in dojela, da nisi nic posebnega s cepilno kodo.

Drugi razlog- tisti brez denarja si niso mogli privosciti testa, tako so ostali brez zdr.pregledov, zimskih cevljev in bencina.

Tretji razlog smo pa se mi necepljeni, ki imamo denar in smo bojkotirali vse trgovine, smo sli raje k sosedom hrvatom, slovenske trgovine z garderobo so na tebi zasluzile 100e, ostali pa brez mojih 10 do 15 tisoc e kolikor jih porabim samo zase za zimsko garderobo, kje je se moz in otroci. Z drugo besedo, pri denarju se vse konca tudi tvoja namisljena vecvrednost  cepilne kode od katere trgovina nima nic. Upam, da sem ti dobro razlozila. Pa se kdaj ce je treba :)))

 

 

Točno tako, dobro napisano, tako da bodo debili razumeli zakaj.

Ker ne zelijo, da gospodarstvo trpi.
Misljeno je bilo, da si bo delavec sam placeval test in s tem bi se jih se nekaj cepilo. Ker pa jih ne udari po zepu, to nima vec efekta. S tem ukrepom so zdaj gospodarstvo razbremenili.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Klasikres, 07.11.2021 ob 19:49

Ker ne zelijo, da gospodarstvo trpi.
Misljeno je bilo, da si bo delavec sam placeval test in s tem bi se jih se nekaj cepilo. Ker pa jih ne udari po zepu, to nima vec efekta. S tem ukrepom so zdaj gospodarstvo razbremenili.

 

Točno, samo to je razlog.

Kdo jih plačuje? Država?  In kdo je drzava?

 

Odgovor na objavo uporabnika
Moje mnenje, 07.11.2021 ob 22:23

Kdo jih plačuje? Država?  In kdo je drzava?

 

 

A samo tisti za samotestiranje, ali tudi hitri testi, kjer dobiš potrdilo ?

 

New Report

Close