Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Cepljeni izobraženci

Cepljeni izobraženci

Ampulca cepiva vsebuje več mg, tako, da se lahko uporabi za več cepljenj.

Glede na to, da ste izobraženi je večkrat zaznati, da ste bili celo dovolj zavestni, da ste vprašali katero cepivo boste prejeli.

Kot radovedneža pa me zanima ali tudi vsi veste, koliko mg cepiva ste prejeli v kateri dozi ali drugače, koliko količinsko tako imenovanega cepiva se vam je vbrizgalo pri posameznem “cepljenju”?

 

Povem še to, da ravno nekaj berem o tem in zato sem se odločil vprašati.

Človek je nevidno bitje v materialnem telesu. Vrhunska inteligenca je skrita v nevidnem bitju.

Prvo kot prvo, tekočine se ponavadi merijo v ml in ne mg.

Zdaj pa odgovor.

2.1 mL * 2

Odgovor na objavo uporabnika
Vemo, 10.11.2021 ob 12:46

Prvo kot prvo, tekočine se ponavadi merijo v ml in ne mg.

Zdaj pa odgovor.

2.1 mL * 2

Res je ja, ne vem kaj sem mislil tepec jst. Vsak se lahko kdaj zmoč pa ima kako govorno napačo. Hvala za odgovor.

Pač me odnese, ker prebiram bolj v tujem jeziku in potem tukaj enako zapišem. Saj se pač govori tudi o mg, kar verjetno veste tisti, ki ste bočice že videli an an

Pač bočice prave neprave mal za risanko

mg

Res je. Sem te preveril, če si pozoren.

0,3 mL pa res

Ali naj bi

Sicer pa sem vprašal izobražence in ne neizobražene dlakocepce. Samo v vednost za naprej.

Darwin, slikce so mi neskončno všeč. Gledamo skozi oči nevidnega bitja v bočico 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
xrobe, 10.11.2021 ob 13:47

Darwin, slikce so mi neskončno všeč. Gledamo skozi oči nevidnega bitja v bočico 🙂

Lepo, čudež an

Zakaj pa rabis to vedeti ? Nisi farmacevt.    Najbrz tudi ne ves sestavin Linexa in Lekadola.

Odgovor na objavo uporabnika
darwindarko, 10.11.2021 ob 13:54

Lepo, čudež an

Vse je animacija. Iščemo neznanega animatorja.

Se še spomnite kako so fašistični mediji in debili debilni kot papige ponavljali, da se cepijo le bolj izobraženi, pa zdravniki….?

Kako so debili bili ponosni na lasten debilizem in se hvalili, kako so oni pametni, ker so se cepili ?

Ko pa je zdaj prišla ven afera s temi dohtarji, ki so izdajali lažna potrdila, pa se debili več nič ne hvalijo. Pa ko je Jelinčič povedal, da on in njegova družina ne bo cepljena, ker je vse nateg in se gre le za denar…Pa ko je zdaj 24kurska fašistična novinarska golazen priznala, da se je s tistim cepilnim debilnim posnetkom le hecala in je bil le slabo narejen skeč. 😀

Debili prekleti, vse skupaj je že dve leti en skeč in norčevanje iz ljudi.

 

New Report

Close