Najdi forum

Splash Forum Koronavirus V bistvu mi je vseen za cepljene

V bistvu mi je vseen za cepljene

Egoistične prestrašene p. Če cepivo deluje, zakaj vas je strah?

Odgovor na objavo uporabnika
Dost mam506, 12.11.2021 ob 19:16

Egoistične prestrašene p. Če cepivo deluje, zakaj vas je strah?

 

Ker vejo  da so se zaj….pa tega ne bodo nikoli priznali. Ne vem kaj se tako bojijo, saj njim virus ne more nič. Pa vsi cepljeni skoz bolni, pljučnice, prehladi, kovud, skoz ktehajo in se usekujejo in taki okol hidijo. Mi necepljeni zdravi, otroci skoz zdravi, ne vem, ne razumem.

Sem cepljen. Zakaj misliš da me je kaj posebej strah? Česa?

Ljudje, ostanite ljudje. V življenju sem že kasiral gripo. Tisto pravo, ne “pogovorno’. Izželo me je kot cunjo. Ne privoščim nikomur.

Proti COVID-19 sem se cepil med prvimi, ko so sprostili cepljenje po starostnih skupinah. Pred nekaj dnevi sem zbolel. Takoj sem se testiral in test je bil negativen. Nato so sledile “muke isusove”… ljudje, polagam vam na srce… sem dokaj “dobro ohranjen”, cepljen… Tale nevidna pošast ni hec. Po dveh dneh mi je test (samotestiranje) pokazal dve črtici. Zgleda, da je bil prvi poskus lažno negativen.

Ostanite ljudje. Cepite se, če je mogoče. Če pa že ne, pa pazite nase. Verjemite mi, da ne želite dati skozi tega  kar sem dal jaz zadnjih nekaj dni. In še nisem čisto dober. Cepljen!!! Ne želim niti pomisliti, kako bi bilo, če bi se ne bil cepil. Gripa je “otroška igra” proti temu.

Ostanite zdravi, pazite nase… in začnite že misliti s svojo glavo! In samotestirajte se. In če je test pozitiven, obvestite o tem vse, s katerimi ste bili v tesnem stiku. Delujte ZA življenje.

Odgovor na objavo uporabnika
iDESI547, 12.11.2021 ob 22:04

Ljudje, ostanite ljudje. V življenju sem že kasiral gripo. Tisto pravo, ne “pogovorno’. Izželo me je kot cunjo. Ne privoščim nikomur.

Proti COVID-19 sem se cepil med prvimi, ko so sprostili cepljenje po starostnih skupinah. Pred nekaj dnevi sem zbolel. Takoj sem se testiral in test je bil negativen. Nato so sledile “muke isusove”… ljudje, polagam vam na srce… sem dokaj “dobro ohranjen”, cepljen… Tale nevidna pošast ni hec. Po dveh dneh mi je test (samotestiranje) pokazal dve črtici. Zgleda, da je bil prvi poskus lažno negativen.

Ostanite ljudje. Cepite se, če je mogoče. Če pa že ne, pa pazite nase. Verjemite mi, da ne želite dati skozi tega  kar sem dal jaz zadnjih nekaj dni. In še nisem čisto dober. Cepljen!!! Ne želim niti pomisliti, kako bi bilo, če bi se ne bil cepil. Gripa je “otroška igra” proti temu.

Ostanite zdravi, pazite nase… in začnite že misliti s svojo glavo! In samotestirajte se. In če je test pozitiven, obvestite o tem vse, s katerimi ste bili v tesnem stiku. Delujte ZA življenje.

Lepo si povedal. Mogoče bo še kdo doumel, da od cepljenja ne ostaneš nujno zdrav, se pa lažje preboli.

Drži se in želim ti, da bo čim prej mimo!

Koji kreten! Cepljen si zbolel totalno, pa promoviraš cepljenje? IDIOT.

Odgovor na objavo uporabnika
Gore Dole, 12.11.2021 ob 22:36

Koji kreten! Cepljen si zbolel totalno, pa promoviraš cepljenje? IDIOT.

To, kar jaz opisujem, se imenuje uradno “blažji potek”… zgolj v premislek.

Zdravstva ni obremenjeval. To je bistvo.

Jaz ga zdrava tud ne obremenjujem. Niti bolniških. Vi boste po vsakem cepljenju zboleli, lažji potek menda, kot sami pravite in koristili bolniške. Tak ti je to.

Koga je pa strah? Strah je vas. To ste se vi kar spomnili, da se cepljeni bojimo nekoga. Daj vsaj povej koga se bojim in zakaj.

glede na to, da si cepljen, kakšen je tvoj potek bolezni? tudi izguba okusa?

Odgovor na objavo uporabnika
Odgovor je v tvojih rokah, 12.11.2021 ob 23:02

Koga je pa strah? Strah je vas. To ste se vi kar spomnili, da se cepljeni bojimo nekoga. Daj vsaj povej koga se bojim in zakaj.

v mojem primeru raje reskiram zaenkrat še zdravje, kot da padem dol  za vedno zaradi strdkov ( že doživeti znotraj 3eh let infarkti – pa nisem ne debeluh, ne kadim, ne pijem, gensko odkrita nagnjenost). in če že, potem se naj stegnem od korone. Ne upam si reskirati, se cepiti, ker ne vem, ali bo naboj prazen ali poln v mojem primeru. Razumem vse cepljene, ne obsojam jih, nisem sicer anitcepilec, vse odcepljeno po programih,

 

Preziram samo vse hujskajoče , obasojujoči, siljujoče, da naj že končno naredim, kot so oni, da ni nič. Njemu ne, jaz pa lahko posledično umrem zaradi strdkov po cepljenju. In ne, ne grem reskirat. Če bi  bil moj EMŠO 80+, OK, pol manj pa zagotovo ne. Pustite mi dihati in živeti brez obsojanja in kazanja s prstom name. Jaz tega vam ne počnem.

Ko bi se cepljeni sploh bili sposobni vprasati kaj, ce bodo ravno oni tisti, ki bodo v prihodnosti zadravstvo na polno “obremenjevali” za se vse kaj drugega kot covid. Namrec, ce se ne veste, poslovni model farmacevtske industrije je spodbujanje rasti kronicnih bolnikov. HR oddelki korporacij tako ze lep cas nacrtujejo kako vas bodo nadomestili, lol.

Odgovor na objavo uporabnika
DrY, 12.11.2021 ob 23:23

Ko bi se cepljeni sploh bili sposobni vprasati kaj, ce bodo ravno oni tisti, ki bodo v prihodnosti zadravstvo na polno “obremenjevali” za se vse kaj drugega kot covid. Namrec, ce se ne veste, poslovni model farmacevtske industrije je spodbujanje rasti kronicnih bolnikov. HR oddelki korporacij tako ze lep cas nacrtujejo kako vas bodo nadomestili, lol.

nihče te ne sil, da si ti zavaljen kit s sladkorno drugega tipa. tvoj življenje, tvoj življenjski slog, tvoja odgovornost.

@ iDesi

Zahvaljujemo se Vam za vaše brezplačno reklamiranje našega proizvoda. Še naprej se bomo trudili po najboljših močeh, in bomo storili vse, da se bodo naše zadovoljne stranke redno vračale k našim proizvodom. Ali kot bi rekli na balkanu… Zadovoljna mušterija, uvek se vrača. 😎

.https://www.youtube.com/watch?v=zdu8I1gWqk4

 

.

Odgovor na objavo uporabnika
question886, 12.11.2021 ob 23:25

nihče te ne sil, da si ti zavaljen kit s sladkorno drugega tipa. tvoj življenje, tvoj življenjski slog, tvoja odgovornost.

Vedno znova pomislim, da so se mozgani cepljenih morali mocno skisati. Pa se potem spomnim, da je kvaliteta mozganov tako nepomembna, ce si indoktriniran v ovco, ki sledi “znanosti”. Tega, kako “znanost danes funkcionira, pa precej slabo razumejo, lol.

Kakorkoli ze, kolikor se jaz v te zadeve razumem, so ravno debeli in na splosno taksni, ki dvomijo v lastno zdravje, poleg najvecjih ovc seveda, prvi navalili na cepiva. Skratka, ne tisti najbolj zdravi.

A ti ni jasno, da si imel hudo obliko ravno zaradi tega ker si cepljen. Ker pri cepljenih je problem, da ko prvič pridejo v stik z virusom, telo ful burno odreagira. Pa tudi tisti, ki ste imeli ponavadi hudo obliko gripe imate tudi težek kovid.

Še vse, ki poznam in so necepljeni tud vedeli ne bi da imajo kovid, če se ne bi testirali. Niso imeli niti izcedka iz nosu, niti kašljali niso. Ne vem a testi pokažejo prav.

Pri cepljenih, ki jih poznam, en že drugič v 2mesecih preboleva pljučnico, prej je nikoli v življenju ni imel. Ostali kašljajo, kihajo, nekateri imajo kovid in so obležali, nekateri samo prehlad, ampak vsi se počutijo slabo.

Čudno ane.

Ob predpostavnki, da nihče od nas, dokler nismo v fazi “vrsta za na respirator” ne ve, v kakšnem obsegu nas bo korona trefnila. Cepljen, necepljen, neprebolen, prebolen -univerzalnega modela ni. Ker vsako telo in vsak imunski sistemdrugačno odreagira, potem so še pridružene bolezni, za katere morda do korone nekateri sploh še ne vedo.

 

Meni je ena cepljena oseba začela moralizirati – jaz sem cepljen, sem zaščitem pred hujšim potekom, mi ne bo treba na respirator. ja pa luba duša, kako ti to veš, saj še sploh nisi dal skozi? 🙂  In potem užalčjeno, a ti mene na respirator pošiljaš, miu privoščiš respirator? Ah, BZVZ

Ne vem, če je ravno cepljenih strah, bolj glasno piskajo necepljeni, se mi zdi. Najbolj zanimivo je to, da so vsi, ki jih poznam in niso bili cepljeni pa so fasali covid, mislili, kako bo to zanje, ko so tako fit, le manjša gripica, a je vse zelo pošteno zdelalo. Od cepljenih zaenkrat ne poznam nobenega, ki bi zbolel.

Volite novo stranko. Stranka Fekalnega Razodetja. Za več informacij se obrnite na ustanovne člane: Robi/Julij Cezar/EnaJužna/Vagabund/Šnelca/kokoši/dxy/Desperadodajka

Nova minuta. Novi člani. Novi obrazi. Prava anticepilska stranka. #SkupajRastemo 💩

Kje ti v njegovih besedah razbereš da je zavaljeni debeli kit?

 

 

drugače pa-ne veste kako bi preboleli brez cepljena, lahko tudi brez znakov, tako pa le slepo sledite farmaciji, stroki, ki služi na vas..

 

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 14.11.2021 ob 18:31

Kje ti v njegovih besedah razbereš da je zavaljeni debeli kit?

 

 

drugače pa-ne veste kako bi preboleli brez cepljena, lahko tudi brez znakov, tako pa le slepo sledite farmaciji, stroki, ki služi na vas..

 

Kakšno je tvoje delo v zdravstvu?

Odgovor na objavo uporabnika
Kaj620, 14.11.2021 ob 18:39

Kakšno je tvoje delo v zdravstvu?

Volite novo stranko. Stranka Fekalnega Razodetja. Za več informacij se obrnite na ustanovne člane: Robi/Julij Cezar/EnaJužna/Vagabund/Šnelca/kokoši/dxy/Desperadodajka/Darwin/LUDI

Nova minuta. Novi člani. Novi obrazi. Prava anticepilska stranka. #SkupajRastemo 💩

Odgovor na objavo uporabnika
SFR Stranka Fekalnega Razodetja 💩💩💩, 14.11.2021 ob 18:40

Volite novo stranko. Stranka Fekalnega Razodetja. Za več informacij se obrnite na ustanovne člane: Robi/Julij Cezar/EnaJužna/Vagabund/Šnelca/kokoši/dxy/Desperadodajka/Darwin/LUDI

Nova minuta. Novi člani. Novi obrazi. Prava anticepilska stranka. #SkupajRastemo 💩

A ti cepec res misliš, da si duhovit?!

Bedaki, ki delate reklamo za ničvredno cepivo. Vsi cepljeni, ki jih poznam obolevajo, pa ne samo v lažji, temveč tudi v težki obliki. Celo po bolnicah so cepljeni in vi reklamirate cepivo, ki to ni. Tudi sama sem dva tedna nazaj prebolela kovid, kljub temu, da sem se cepila skoraj dva meseca nazaj. In vi pravite, da cepivo deluje. Zase vem, da se cepila več ne bom nikoli, saj vročine nisem imela že skoraj 20 let. Zdaj po tem jebenem cepivu pa sem zbolela. Vi si pa mazete oči in kimate fašistom, hinavci.

New Report

Close