Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Ali imajo vaši preboleli otroci potrdilo o prebolelosti?

Ali imajo vaši preboleli otroci potrdilo o prebolelosti?

Ker namreč šole bodo to zahtevale od staršev, če je otrok prebolel. Vem pa, da veliko staršev sploh ni pošiljalo svojih smrkajočih otrok na PCR test, čeprav je bil kovid v družini. Kaj boste starših teh otrok. Ali pa ste želeli otroka poslati na PCR test, klicali otrokovo zdravnico, ona pa je povedala, da ni potrebno, naj samo doma ostane dokler je bolan. Tudi ti primeri so bili. Kako boste dokazovali prebolelost?

Ja , res so smrkajoce otroke raje posiljali v solo.   Ce bi sli k zdravniku  bi namrec sledila karantena, ; to pa enim ni vsec.

Se strinjam da je to problem. Zdravniki v preteklosti niso hoteli dajat otrok na teste. Meni je sestra rekla da kam bi prišli če bi dajali vsakega smrkajočega otroka na test. Pa ni šlo samo za smrkanje, ampak tudi vročino in kašljanje. Ko sem jo vprašala če potem svetuje hitri test, je padla ven da tja lahko grejo le zdravi. Na koncu sem kupila teste za samotestiranje, takrat se še niso dobila zastonj. Toliko o naši stroki.

Tisti ki otroka niste dali na PCR testiranje nimate nobenega dokaza da je otrok prebolel covid. Uradno je zaveden kot nepreboleli, zato bi bila vaša izjava da je otrok prebolel lažna.

V to se raje ne spuščate, ker bodo inšpektorji preverjali tudi to.

Ljudje iscete probleme povsod, se tam kjer jih ni. Ja, se bo pac v soli testiral. A ga/vas bo konec zaradi tega?

Mi smo vsi cepljeni, pa smo se testirali vedno, ko smo bili zaradi malo kasljanja ali smrkanja v dvomu. Ja, ni 100÷, smo pa naredili kar smo lahko. Tudi maske, razkuzevanje in ne pretiravanje z druzenjem, obiskovanjem trgovin nam ne delajo tezav. Enim je pa vse problem in svetovna zarota. In politika, ki je jaz pri zagotavljanju zdravja zase in druzino, z lahkoto ignoriram.

Mi smo dobili vceraj sporocilo od ravnatelja, s tisto izjavo oz.soglasjem ki naj bi ga podpisali.

Moznost

A.- dovolimo testiranje

B. Otrok je prebolel ali celjen, potrebno je priloziti potrdilo

C.  ne dovolis testiranja, otrok se sola od doma

Bravo , ravnatelji.   Odločitev je vaša starši, če ste pametni boste otroke ali cepili ali testirali.

Dejansko ima ta potrdila, da so preboleli, le malo dejansko prebolelih otrok. Moj je prebolel, sem ga samotestirala doma, je bil pozitiven, jaz sem se od njega nalezla in šla na Pcr. Ko sem vprašala za otroka, so mi rekli, da ne rabi testrianja, samo doma naj ostane. In zdaj se bo očitno moral testirat kot vsi ostali.

Tudi moj je prebolel, pa nam niso dovolili, da bi imel še PCR testa. Seveda nimam potrdila. Se bo moral testirat. Kar je bedarija, saj je prebolel pred 1 mesecem, na hitrem testu pozitiven, mož in moja mama sta bila istočasno pozitivna tudi na PCR. Brez veze…

Ima. Vendar mene to ne briga in zame to ni merodajno (v moji hisi sem jaz vlada in parlament), to potrdilo meni ne pomeni nic, tako kot tisto potrdilo o cepljenju ne (tudi sin se testira preden pride na obisk). To je samo neka birokratska dovolilnica za prosto gibanje, ki te v realnosti ne sciti pred boleznijo. Pred boleznijo te v tem trenutku zasciti samo to, da nimas kontaktov. Drzali se bomo se naprej varnostnih ukrepov.  Solala se bo od doma tako kot drugi sosolci in sosolke.

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 14.11.2021 ob 17:47

Ima. Vendar mene to ne briga in zame to ni merodajno (v moji hisi sem jaz vlada in parlament), to potrdilo meni ne pomeni nic, tako kot tisto potrdilo o cepljenju ne (tudi sin se testira preden pride na obisk). To je samo neka birokratska dovolilnica za prosto gibanje, ki te v realnosti ne sciti pred boleznijo. Pred boleznijo te v tem trenutku zasciti samo to, da nimas kontaktov. Drzali se bomo se naprej varnostnih ukrepov.  Solala se bo od doma tako kot drugi sosolci in sosolke.

Diktatorka. Sam tebe res paranoja daje. A moža tudi vsak dan testiraš? Saj on ima menda stik s civilizacijo, a ne? Njega ti ne rata zapret? Hčero boš pa sedaj le malo imela pod kontrolo.

Moz dela od doma. Enako smo naredili v firmi, vsi ki imajo to moznost delajo od doma. Tisti ki ne morejo so v sluzbi, vendar je za varnost poskrbljeno, moza vecino casa nadomesca svak, ker moz rabi se nekaj casa, da bo 100 posto zastatral po bolezni. Tako kot ne zeliva bolezni nasi druzini je ne zeliva tudi drugim, midva sva naredila vse kar je v najini moci. Diktatorka gor ali dol, me ne briga, delava tisto kar je dobro za nas.

Volite novo stranko. Stranka Fekalnega Razodetja. Za več informacij se obrnite na ustanovne člane: Robi/Julij Cezar/EnaJužna/Vagabund/Šnelca/kokoši/dxy/Desperadodajka

Nova minuta. Novi člani. Novi obrazi. Prava anticepilska stranka. #SkupajRastemo 💩

New Report

Close