Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Prihaja novavax

Prihaja novavax

cepivo izdelano po preizkuseni tehnologiji, stara sola, no ko zacnejo s tem cepit pa se zna zgodit da se cepim….ce ne bo prej konec kovid manije hehe

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 17.11.2021 ob 19:14

cepivo izdelano po preizkuseni tehnologiji, stara sola, no ko zacnejo s tem cepit pa se zna zgodit da se cepim….ce ne bo prej konec kovid manije hehe

Jaz se pa ne mislim zaradi tega,ker naj bi bilo “klasično” cepivo – je Pfizer zaprosil  FDA za odobrite uporabo  preventivnega zdravila  Veklury( remdesivir) in ga tudi že dobil; ki ga kot šele okužen vzameš,  pa prepreči hujši potek bolezni za 89%  – grem raje s tem prej probat, če/ko se okužim – ni vsaj nevarnosti strdkov, ki pri cepivih je.

.https://www.fda.gov/news-events/press-announcements/fda-approves-first-treatment-covid-19

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
vsak gleda beneift za svoje zdravje, 17.11.2021 ob 22:52

Jaz se pa ne mislim zaradi tega,ker naj bi bilo “klasično” cepivo – je Pfizer zaprosil  FDA za odobrite uporabo  preventivnega zdravila  Veklury( remdesivir) in ga tudi že dobil; ki ga kot šele okužen vzameš,  pa prepreči hujši potek bolezni za 89%  – grem raje s tem prej probat, če/ko se okužim – ni vsaj nevarnosti strdkov, ki pri cepivih je.

.https://www.fda.gov/news-events/press-announcements/fda-approves-first-treatment-covid-19

 

 

Pa veš ti, da je Remdesivir mutagen❓❗ Po moje se bo najbolje zdravit s čajčki in shamani.

kolikor je meni znano

to ni cepivo izdelano po stari tehnologiji… kakor sem brala edino cepivo, ki bo klasično po tehnolohiji, ki jo poznamo že več desetletij je od od francoskega proizvajalca Valneva-  ki bo prišlo na trg baje slej kot prej,ni pa še odobreno…

tako sem vsaj jaz razumela – ne vem pa če imam prav

je pa ta novavax različen ja od mrna in vektorskih in gre za proteinsko cepivo

novavax

tale članek govori nekaj o Valnevi:

https://novice.svet24.si/clanek/novice/svet/618bc358b071f/eu-bo-kupila-se-klasicna-cepiva-francoske-izdelave

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6380, 17.11.2021 ob 23:14

Pa veš ti, da je Remdesivir mutagen❓❗ Po moje se bo najbolje zdravit s čajčki in shamani.

zame predstavlja manj tveganja ob že eventuelnem obolenju, kot tveganje s cepivi pred obolenjem: zaradi krvnih strdkov – sem oseba, ki se je že srečala s krvnimi strdki na neprijeten način.   Sem ponovno rojena oseba, če razumeš, kaj to pomeni  🙂 Tako zame bi bilo to zdravilo v primeru okužbe manj tveganja, če do nje pride.

    A nista sinovac in sinofarm tudi na stari tehnologiji, na osnovi protiteles narejena cepiva. Ju imajo v Srbiji

Odgovor na objavo uporabnika
Sinovac sinofarm, 18.11.2021 ob 08:40
    A nista sinovac in sinofarm tudi na stari tehnologiji, na osnovi protiteles narejena cepiva. Ju imajo v Srbiji

ja, kitajska cepiva so na osnovi stare tehnologije narejena… samo pri nas ju ni

Se pravi cepljenje s cepivom Pfizer NE, goltanje zdravila Pfizer JA. Res ste pojave.

Odgovor na objavo uporabnika
ewgf, 18.11.2021 ob 08:43

Se pravi cepljenje s cepivom Pfizer NE, goltanje zdravila Pfizer JA. Res ste pojave.

O piškua no – cepivo ; dobiš zdrav , ko še sploh niti ne več, ali boš sploh okužen, ali ne.

Tableta pa jemlješ ko SI ŽE okužen..

 

Kar  je velika razlika za telo, za imunski sistem in izognitev eventuelnim stranskim učinkom, ki so morda s cepljenjem bolj hazardne za tvoje zdravo in še ne okuženo telo, kot pa jemanje tablete, ko si že okužen.

 

Kapish?

Odgovor na objavo uporabnika
big difference, 18.11.2021 ob 16:31

O piškua no – cepivo ; dobiš zdrav , ko še sploh niti ne več, ali boš sploh okužen, ali ne.

Tableta pa jemlješ ko SI ŽE okužen..

 

Kar  je velika razlika za telo, za imunski sistem in izognitev eventuelnim stranskim učinkom, ki so morda s cepljenjem bolj hazardne za tvoje zdravo in še ne okuženo telo, kot pa jemanje tablete, ko si že okužen.

 

Kapish?

Teli stranski učinki pa niso tvoja jača strana.  Malo po svoje si ti to predstavljaš.  Kar nekaj zdravil, ki jih jemljemo ko smo že bolni, ima zelo pogoste in hude stranske učinke.  Oralno jemanje ne zagotavlja večje varnosti.

 

New Report

Close