Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Mož v bolnici, huda okužba po druženju z družinskimi prijatelji

Mož v bolnici, huda okužba po druženju z družinskimi prijatelji

Mož je kronični bolnik, ves čas smo se vsi pazili, da ja ne bi kdo staknil in ga okužil. Na pa se je zgodilo in men se meša, meša se mi. Podlegla sem družinskim kolegom, ki so želeli, da se po dolgem času mal podružimo in sem popustila, čeprav so antivaxerji. Ljubi so mi in nekak sem verjela, glede na to, da vedo kako je z možem, da se bodo prepričali, da so zdravi. No niso bili, in niso se prepričali, ker ne verjamejo da je zadeva resna, pač prepričani so, da mediji vse napihujejo. Njihova družina je vsa okužena, okus so zgubili, malo so kašljali to je to. Mojega moža so pa sprejeli v bolnišnico, ima hujši potek, kar je bilo nekk pričakovano, saj ima tudi po cepljenu nizko raven protiteles.

Pazite se, sploh tisti rizični. V težkih časih vidiš da tudi tistim, ki mislite, da ste res prijatelji, v resnici ni ravno mar.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anja968, 27.11.2021 ob 10:47

Mož je kronični bolnik, ves čas smo se vsi pazili, da ja ne bi kdo staknil in ga okužil. Na pa se je zgodilo in men se meša, meša se mi. Podlegla sem družinskim kolegom, ki so želeli, da se po dolgem času mal podružimo in sem popustila, čeprav so antivaxerji. Ljubi so mi in nekak sem verjela, glede na to, da vedo kako je z možem, da se bodo prepričali, da so zdravi. No niso bili, in niso se prepričali, ker ne verjamejo da je zadeva resna, pač prepričani so, da mediji vse napihujejo. Njihova družina je vsa okužena, okus so zgubili, malo so kašljali to je to. Mojega moža so pa sprejeli v bolnišnico, ima hujši potek, kar je bilo nekk pričakovano, saj ima tudi po cepljenu nizko raven protiteles.

Pazite se, sploh tisti rizični. V težkih časih vidiš da tudi tistim, ki mislite, da ste res prijatelji, v resnici ni ravno mar.

 

Lažeš, da se kar kadi. Imam špijune v vseh bolnišnicah Slovenije in ta trenutek niti enega težkega poteka ne beležijo. Kaj vse se napiše in podpiše s strani svojcev, da je cov je pa druga zgodba. No, cilj opravičuje sredstva ane Porleončeķ? Vidiš za kaj se gre? Razumeš zdaj?

Tvoja vrednote določajo tvojo vrednost, ne cena za katero si se pripravljen prodat

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Jao, 27.11.2021 ob 10:52

Lažeš, da se kar kadi. Imam špijune v vseh bolnišnicah Slovenije in ta trenutek niti enega težkega poteka ne beležijo. Kaj vse se napiše in podpiše s strani svojcev, da je cov je pa druga zgodba. No, cilj opravičuje sredstva ane Porleončeķ? Vidiš za kaj se gre? Razumeš zdaj?

Tvoja vrednote določajo tvojo vrednost, ne cena za katero si se pripravljen prodat

 

 

Grozljivo, koliko bezobraznih, motenih, patolosko sebicnih ljudi zivi v tej Sloveniji.

Kaj oni so krivi, da si ti dovolila, da ste se družili?

Glej pometi pred svojim pragom…

Imam prijatelje takšne in drugačne – glede situacije z virusom.  Eni od vsega začetka ne sprejemajo obiskov in nikamor ne hodijo – se slišimo po telefonu in smo še zmeraj dobri prijatelji.

Mamo take ki lazijo non stop brez mask, testov, cepiva… Mamo take, ki pridejo na obisk z masko in je ne snamejo…nič ne pijejo nič ne jejo… Mi npr. pokličemo preden kam gremo, vprašamo če nas sprejmejo – kako nas sprejmejo in v primeru, da kak član kašlja ali se slabo počuti obisk odpovemo.

Edino ti – tvoja družina -določi kdo bo vstopil v tvojo hišo in pod kakšnimi pogoji…

Možu pa vse dobro.

A ce bi bili prijatelji pa cepljeni, bi bilo pa kaj drugace? Ce so se okuzili, bi se tudi ce bi bili cepljeni, isto tvoj moz.. Kriva si sama, ker pristajas na druzenja v tem casu.. Pa cepljeni, necepljeni gor ali dol..

Odgovor na objavo uporabnika
julči919, 27.11.2021 ob 10:54

Grozljivo, koliko bezobraznih, motenih, patolosko sebicnih ljudi zivi v tej Sloveniji.

Kar je v resnici grozljivo je kako se je dopustilo, da se fašizem razširi v letu 2020, 21… sf/sn

Zelo me zanima kaj imaš od laganja? Zakaj bi zanikal bolne ljudi mi je kljub vsemu še-ne-čisto-jasno?

P.S. Tudi jaz imam kolege in prijatelje, ki delajo v bolnicah. Res pa NE poznam ljudi po vseh slovenskih bolnicah, bolj v Lj.

Odgovor na objavo uporabnika
rok-1, 27.11.2021 ob 11:01

Zelo me zanima kaj imaš od laganja? Zakaj bi zanikal bolne ljudi mi je kljub vsemu še-ne-čisto-jasno?

P.S. Tudi jaz imam kolege in prijatelje, ki delajo v bolnicah. Res pa NE poznam ljudi po vseh slovenskih bolnicah, bolj v Lj.

Tole je komentar na “jao”.

Odgovor na objavo uporabnika
Pajki, 27.11.2021 ob 10:54

Kaj oni so krivi, da si ti dovolila, da ste se družili?

Glej pometi pred svojim pragom…

Imam prijatelje takšne in drugačne – glede situacije z virusom.  Eni od vsega začetka ne sprejemajo obiskov in nikamor ne hodijo – se slišimo po telefonu in smo še zmeraj dobri prijatelji.

Mamo take ki lazijo non stop brez mask, testov, cepiva… Mamo take, ki pridejo na obisk z masko in je ne snamejo…nič ne pijejo nič ne jejo… Mi npr. pokličemo preden kam gremo, vprašamo če nas sprejmejo – kako nas sprejmejo in v primeru, da kak član kašlja ali se slabo počuti obisk odpovemo.

Edino ti – tvoja družina -določi kdo bo vstopil v tvojo hišo in pod kakšnimi pogoji…

Možu pa vse dobro.

Tocno tako.

Vsi drugi krivi, samo tisti, ki se morajo pazit ne.

Se strinjam z zapisanim. Vedno so krivi drugi. Od drugih pričakujete da so v nulo odgovorni, svoje odgovornosti pa ne vidite.

Točno na to sem opozorila, da pazite nase, ker odgovorni za črn scenarij boste sami, ne tisti, ki so zavestno privedli do tega. Moj post je namenjen rizičnim, ki se pazije, naj raje ne tvegajo sploh, niti pri tistih ne, ki so jim zelo ljubi.

Kaj imaš od tega da ženski ki ima moža v bolnišnici nabijaš laži? Gnoj človeški. Te povabim da greš ta svoj gnus trosit mojemu prijatelju, ki je predvčerajšnjim pokopal očeta niti 60 let starega. In sodelavki ki je isto pokopala očeta tri tedne nazaj. Da vidimo tvoj pogum. Gnus. Si na svetu samo zato da porabljaš kisik in drugim greniš življenje? Je tvoje bedno životarjenje sedaj ko si se zbruhal dreka v sebi kaj manj bedno? A kaj bruhneš ko se v ogledalo pogledaš?

Nisem cepljena in se zaradi svoje varnosti ne druzim.

Kaj tebi ji jasno? Ne znas prevzeti odgovornost za svoja dejanja?

Nekdo, ki je hudo rizicen, mora pazit sam nase!

 

In se, ce bi bili pa ti prijatelji cepljeni in bi se od njih  moz okuzil, bi bil pa kdo kriv?

Odgovor na objavo uporabnika
gnus, 27.11.2021 ob 11:24

Kaj imaš od tega da ženski ki ima moža v bolnišnici nabijaš laži? Gnoj človeški. Te povabim da greš ta svoj gnus trosit mojemu prijatelju, ki je predvčerajšnjim pokopal očeta niti 60 let starega. In sodelavki ki je isto pokopala očeta tri tedne nazaj. Da vidimo tvoj pogum. Gnus. Si na svetu samo zato da porabljaš kisik in drugim greniš življenje? Je tvoje bedno životarjenje sedaj ko si se zbruhal dreka v sebi kaj manj bedno? A kaj bruhneš ko se v ogledalo pogledaš?

 

Sem pokopala kar nekaj svojcev in bom verjetno še katerega, nekateri od njh bodo pa pokopali mene.

Vsi mi bomo enkrat umrli.

Rodiš se, živiš, umreš.

 

In veš, ravno zato, ker sem v zelo kratkem obdobju izgubila kar nekaj ljudi, imam popolnoma drugačen odnos do smrti, to je dejansko najbolj naravna stvar na svetu.

Odgovor na objavo uporabnika
Anja968, 27.11.2021 ob 11:13

Točno na to sem opozorila, da pazite nase, ker odgovorni za črn scenarij boste sami, ne tisti, ki so zavestno privedli do tega. Moj post je namenjen rizičnim, ki se pazije, naj raje ne tvegajo sploh, niti pri tistih ne, ki so jim zelo ljubi.

blablabla….

Vem kaj misliš. Sem onkološka bolnica in se že od prej pazim, zdaj pa sploh vsa druženja odpadejo. Imam pa prijateljico, ki vsakokrat ko se slišiva po telefonu, govori, kako se nič ne pazi, ne nosi mask, se druži in skratka dela vse kontra- in ta ista prijateljica me brez vesti nagovarja, da bi se z družinama malo dobili, se poveselili. Tko da ja, vem kaj govoriš. če bi se jaz popustila in bi se okužila in bi me bog ne daj pobralo, dvomim da bi imela kaj slabe vesti. se človek vpraša, če so to res prijatelji. meni kaj takega recimo na kraj pameti ne pride, da bi bla sama jebi veter in bi izzivala smrt bližnjih, ki so že tako rizični. Vidim pa takole po komentarjih, da ima večina drugačen pogled. Tudi prav. Drži se avtorica. Držim pesti, da mož ozdravi.

Imam kronično avtoimuno bolezen in se zaradi tega nisem cepila.

Kaj misliš, da hodim okrog na obiske? Tudi sprejemam jih ne.

Izjema so sorodniki, ki so zelo odgovorni, večina je cepljenih, pa se vseeno še redno testirajo.

Z ostalimi se dobimo kje zunaj, prej grem na trst, da sploh smem na teraso kakega lokala on smo zunaj in na razdalji.

Na misel mi ne pride, da bi šla na obisk nekam ali sprejela nekoga, za katerega ne vem, ali je zdrav.

Vem, da je troll tema, ampak kriva sta ti in mož, ker sta se družila z drugimi, kljub vedenju da je mož ogrožen.

Vajini znanci “antivaxerji” :D, vaju niso z pištolo silili k druženju.

Hvala za nasmeh v tem belem popoldnevu!

Avtorica razumem te.

Možu želim vse dobro.

Nikoli v življenju se ne zanašaj na druge. Nikoli. Na nikogar.

Prav tako pa moraš drugim sporočiti svoja pričakovanja in svoj pogled na virus.

Sedaj ti taki nasveti ne koristijo. Pošiljam objem. Ne pričakuj od drugih, da te bodo pazili. To moraš sama narediti.

Kaj pa tebi nič ni? Mislim mož je zbolel, kaj pa ti?

    Jaz se ne družim z ljudmi v zaprtih prostorih. In če nekdo vztraja, da pride k meni, dobi palčko v nos. Konec debate. Vem zakaj to počnem, če se nekdo noče testirati ( neglede na cepljenje) ta ni moj prijatelj in mu zame ni mar.

 

Zakaj pa niste upoštevali ukrwpov NIJZ? Vsak dan jih pri poročilih omenijo, minimalna distanca 1,5m pa to?

 

Odgovor na objavo uporabnika
TIna, 27.11.2021 ob 13:14

Vem kaj misliš. Sem onkološka bolnica in se že od prej pazim, zdaj pa sploh vsa druženja odpadejo. Imam pa prijateljico, ki vsakokrat ko se slišiva po telefonu, govori, kako se nič ne pazi, ne nosi mask, se druži in skratka dela vse kontra- in ta ista prijateljica me brez vesti nagovarja, da bi se z družinama malo dobili, se poveselili. Tko da ja, vem kaj govoriš. če bi se jaz popustila in bi se okužila in bi me bog ne daj pobralo, dvomim da bi imela kaj slabe vesti. se človek vpraša, če so to res prijatelji. meni kaj takega recimo na kraj pameti ne pride, da bi bla sama jebi veter in bi izzivala smrt bližnjih, ki so že tako rizični. Vidim pa takole po komentarjih, da ima večina drugačen pogled. Tudi prav. Drži se avtorica. Držim pesti, da mož ozdravi.

 

Poznam veliko vec neodgovornih ceoljenih, kot necepljenih!

Vecina necepljenih, ki jih poznam, se drzijo vseh ukrepov, cepilci pa, kakor so prejeli odlocbo, kot da jim nic na tem svetu nic ne more, neodgovorni do sebe in okolice!

100x raje se dobim z necepljenimi, ker vem, da so testirani, kot s cepljenimi, ki si niti rok ne umivajo!

Kak ne beležijo nobenega težjega poteka. 23 ljudi je umrlo. Spet. Fukni se čez okno, krava antivakserska

Ti imaš samo splošno blodnjavost, ne pa ‘špijunov’, takojšnja hospitalizacija zate nujna. Na psihiatriji,

Bla bla bla ba blaaaa

Pa katera budala bo šla verjet zgodbici privlečeni za lase. Eni tako lažete, da sami sebi verjamete.

New Report

Close