Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Cepilci so se pokakali, svojih otrok ne bodo dali cepiti

Cepilci so se pokakali, svojih otrok ne bodo dali cepiti

Gledam, berem in poslušam cepilce. Oni močno precepljeni, tudi njihovi otroci precepljeni za vse možne stvari, a ne bodo pustili njihovih 5-12 letnih otrok cepiti proti Covidu, ki se bo začelo naslednji teden.

 

A smo vas mal prestrašili, cepilčki heheheheh, z vsemi našimi zgodbicami o Bill Gatesih in podobnih, kako vam vbrizgajo strup v telo hehehehehe. A ste se pokakali??? Hehehehehehe.

Prosim imejte spoštovanje do cepljenih, ker so se mnogi med njimi v bistvu cepili na silo- prisilo. Niso videli več izhoda iz te represije, kako je Janševa vlada grozila ljudem, jim onemogočala (to dela še sedaj) življenje na vseh nivojih. Mi necepljeni ne moremo nikamor,  samo po hrano, vse ostalo je za nas nedostopno. Nekateri ljudje si tega ne morejo privoščiti, imajo službe, kjer jim grozijo, otroke v vrtcu kjer imajo težave. šola, dodatne dejavnosti za otroke……jaz jih razumem po eni strani. Saj če bi se vsi uprli bi Janša pogorel in odstopil, ker ne bi imel druge možnosti, ampak še prej bi z represijo, policijo, z vsemi sredstvi tolkel po nas. Kmalu bodo volitve. zdaj veste koga  NE SMTE VOLIT IN TO NIKOLI VEČ!!!!!!

Ko preberem nek tak zapis, se večkrat in resno zamislim o stopnji inteligence in razgledanosti slovenskega naroda. Še nekako razumem in se celo trudim ne obsojati tistih, ki se ne odločijo za cepljenje, ampak ko naletim na tako perlo, pa se mi vse sesuje. V bistvu se mi smilite in vam obenem zavidam. Zavidam vam pa lahkotnost, s katero greste skozi življenje, zadovoljstvo, ki ga občutite ob tako majhnih zadevah, kot je ta gnojnica, ki jo zlivate, brezbrižnost, ko naletite na temo, ki je za vaše možgane preveč in se je niti ne lotite, ker sami veste, da ne boste ničesar razumeli. Verjamem, da vam preprostost prinaša manj obremenjevanja v življenju, to vam zavidam.

Odgovor na objavo uporabnika
degrado, 01.12.2021 ob 15:17

Ko preberem nek tak zapis, se večkrat in resno zamislim o stopnji inteligence in razgledanosti slovenskega naroda. Še nekako razumem in se celo trudim ne obsojati tistih, ki se ne odločijo za cepljenje, ampak ko naletim na tako perlo, pa se mi vse sesuje. V bistvu se mi smilite in vam obenem zavidam. Zavidam vam pa lahkotnost, s katero greste skozi življenje, zadovoljstvo, ki ga občutite ob tako majhnih zadevah, kot je ta gnojnica, ki jo zlivate, brezbrižnost, ko naletite na temo, ki je za vaše možgane preveč in se je niti ne lotite, ker sami veste, da ne boste ničesar razumeli. Verjamem, da vam preprostost prinaša manj obremenjevanja v življenju, to vam zavidam.

 

Slovnica ti pa ravno ne gre, kajne? Razmisli raje o sebi.

 

Ampak res: naslajajo se ob novicah obveznega cepljenja, onanirajo, če se kje v Evropi napovedujejo kazni za necepljene, svoje otroke bi pa pustili brez doze. Če bo cepljenje obvezno, bo tudi za mularijo. In kazni tudi. Saj vam stalno govorijo, da vas bo fašizem slej ko prej udaril tudi po vaših praznih bučah.

 

Seveda bomo cepili otroke.  Ni razloga, da jih ne bi. Zaupamo v stroko.

Odgovor na objavo uporabnika
sam vprašam, 01.12.2021 ob 15:22

 

Slovnica ti pa ravno ne gre, kajne? Razmisli raje o sebi.

 

Sem odprta za popravke. Prosim, lektoriraj.

Odgovor na objavo uporabnika
neverjetno hahaha, 01.12.2021 ob 15:10

Gledam, berem in poslušam cepilce. Oni močno precepljeni, tudi njihovi otroci precepljeni za vse možne stvari, a ne bodo pustili njihovih 5-12 letnih otrok cepiti proti Covidu, ki se bo začelo naslednji teden.

 

A smo vas mal prestrašili, cepilčki heheheheh, z vsemi našimi zgodbicami o Bill Gatesih in podobnih, kako vam vbrizgajo strup v telo hehehehehe. A ste se pokakali??? Hehehehehehe.

Obstaja velika razlika med cepilci, cepljenimi in cepci. Prvim in zadnjim namreč ni pomoči. 🤣

Se kar strinjam z zapisanim. Včasih se ob takih zapisih kot je ta tema zamislim, kako nekaterim uspe kakati skozi tipkovnico…

Pa še trditev ne drži. Otroci so že davno cepljeni.

Odgovor na objavo uporabnika
rok-1, 01.12.2021 ob 15:43

Se kar strinjam z zapisanim. Včasih se ob takih zapisih kot je ta tema zamislim, kako nekaterim uspe kakati skozi tipkovnico…

Pa še trditev ne drži. Otroci so že davno cepljeni.

Citiral sem “degrado” – pa ni prikazano.

Samo se naj vseka:

– necepljeni otroci ne morejo v vrtec

– necepljeni otroci ne morejo v šolo

–  necepljeni otroci ostanejo neocenjeni

–  necepljeni otroci ne dobijo otroškega dodatka

– necepljeni otroci nimajo subvencij kar se tiče vrtca in prehrane

itd itn

 

Odgovor na objavo uporabnika
degrado, 01.12.2021 ob 15:37

Sem odprta za popravke. Prosim, lektoriraj.

 

Do prve vejice, dve napaki. “nek”, “tak”. Kateri jezik je to?!? ‘blanščina?

 

Odgovor na objavo uporabnika
brez veze, 01.12.2021 ob 15:49

Samo se naj vseka:

– necepljeni otroci ne morejo v vrtec

– necepljeni otroci ne morejo v šolo

–  necepljeni otroci ostanejo neocenjeni

–  necepljeni otroci ne dobijo otroškega dodatka

– necepljeni otroci nimajo subvencij kar se tiče vrtca in prehrane

itd itn

 

Tudi to je možno. Seveda pa bo to odvisno od tega, koliko otrok se bo zastrupilo s temi zvarki.

Če se jih zastrupi polovico, potem ni problem nad manjšino izvajati takšnega pritiska in izsiljevanja.

Fašizem se lahko premaga le skupnimi močmi.

Z možem sva cepljena.

Menim, da ogroženost težjega poteka covid s starostjo narašča in s tem tudi smiselnost cepljenja.

Po 60. letu se mi zdi kar neodgovorno, da se kdo ne cepi. Midva sva malo čez 40 in 40 se mi zdi primerna starost, kjer se naj bi cepljenje začelo.

Nimakor pa nisem za cepljenje mlajših od 30 let.

Verjamem in vem, da tudi kdo težje zboli. Ampak kar se tiče mojih otrok, to vzamem v zakup.

Bolnišnice polnijo predvsem starejši.

Zakaj bi se torej cepili mladi? Da zavarujejo tiste 40+, ki se nočejo cepiti????

Odgovor na objavo uporabnika
sam vprašam, 01.12.2021 ob 15:57

 

Do prve vejice, dve napaki. “nek”, “tak”. Kateri jezik je to?!? ‘blanščina?

 

In kaj ima to veze s kravjimi dirkami? Idiot lektorski!

 

Vsi se bomo, oziroma smo se cepili.   Tudi otroci, brez izjem.    Sploh nevem zakaj anticepilci zganjajo paniko in se nocejo cepit.   Zgodovina nam pove, da je cepljenje edina prava stvar, v boju z epidemijo.

A to je cepljenje, pozivitveni odmerki so cepljenje?! Vsako leto po tri doze?! In z vsakim odmerkom imam vecjo moznost, da fasem stranske ucinke?! Genialno!

ti si ze cepljen ..v glavo bedak zahojeni s tumorjem hehe

Ljudje božji, pa kaj je vam normalno, da bomo prišli do tega, da bo rok trajanja jogurta daljši, kot posameznega cepiva. To naj bi bila stroka? Ne to je na žalost, samo stoka!

Sedaj je končno jasno, da so nas politiki prodali elitam, ki imajo za vse, tako necepljene kot cepljene enak načrt, ki si ga večina ne more predstavljati niti v najhujši nočni mori. Poglejte na youtube intervju z Melisso Ciummei -The pandemic will end when the digital monetary system is in place.

 

Jasno, da noben normalen ne bo cepil otrok s cepivom ki ne deluje in ima cel kup stranskih ucinkov. Samo retardi dovolijo kaj takega.

Ce ne prej bojo otroke retardov precepili pred poletjem ker dopust je zivljenskega pomena, prav tako pivo v lokalu za par evrov in ogledovanje izlozb v soping centru. :))

res je retardi so se cepili in retardi bi cepili se otroke….zanimiv podstek je iz hrvaske kjer objavljajo v st koliko umre cepljenih in koliko necepljenih…fuknjena beopicka bi to tsko komentirala…drzi da cepljeni umrejo, samo necepljeni so bolj mrtvi hehe

Odgovor na objavo uporabnika
theyliebigtime, 01.12.2021 ob 17:49

Sedaj je končno jasno, da so nas politiki prodali elitam, ki imajo za vse, tako necepljene kot cepljene enak načrt, ki si ga večina ne more predstavljati niti v najhujši nočni mori. Poglejte na youtube intervju z Melisso Ciummei -The pandemic will end when the digital monetary system is in place.

 

Saj to vemo. Zakaj pa mislite, da na Kitajskem ni korone.

Ali pa zakaj v revnih deželah niso vsi pomrli od namišljenega Covida, če je tako smrtonosen, da je treba na silo vse pocepiti.

 

Odgovor na objavo uporabnika
NATUROPAT982, 01.12.2021 ob 15:15

Prosim imejte spoštovanje do cepljenih, ker so se mnogi med njimi v bistvu cepili na silo- prisilo. Niso videli več izhoda iz te represije, kako je Janševa vlada grozila ljudem, jim onemogočala (to dela še sedaj) življenje na vseh nivojih. Mi necepljeni ne moremo nikamor,  samo po hrano, vse ostalo je za nas nedostopno. Nekateri ljudje si tega ne morejo privoščiti, imajo službe, kjer jim grozijo, otroke v vrtcu kjer imajo težave. šola, dodatne dejavnosti za otroke……jaz jih razumem po eni strani. Saj če bi se vsi uprli bi Janša pogorel in odstopil, ker ne bi imel druge možnosti, ampak še prej bi z represijo, policijo, z vsemi sredstvi tolkel po nas. Kmalu bodo volitve. zdaj veste koga  NE SMTE VOLIT IN TO NIKOLI VEČ!!!!!!

Ne bluzi. Tudi če Janša gre, je to sedaj svetovni red, politika, zdravstvena mobilizacija, karkoli pač… Vsak naslednji bi in bo peljal točno to pot naprej, ker drugače ne bo ustoličen. Pa kdo bo koga od nekaj procentkov anticepilcev v komaj dvomiljonski državi kaj vprašal?! Prav, ne prav, hočeš ali nočeš, tako je in še bolj bo. Če si predstavljaš svoje življenje kot skrivanje pred prej kot slej obveznim cepljenjem, ok. Meni je bilo prvega trenutka jasno, da temu ne bo možno ubežati in sem se tudi s temi besedami cepila, med prvimi, ko so okoli mene še precej kontrirali. Danes?  V okolju, kjer delam, vsak dan znova kloni toliko in toliko še neprecepljenih. Samo vprašanje časa, kdaj bo pc in samo c. In ne bo se kam skrit, morda kam globoko v pragozdove amazonije, ampak kaj, ko tudi za tja boste potrebovali vse vrste vakcinacij. Srebrova voda in peroksid vseeno ne pozdravita vsega, kar mislite, da boste zdravili sami.

Budala. Koga si TI prestrasil?

Prvo se naj cepijo starejse vse skupine. OBVEZNO.

New Report

Close