Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bolano, s sinom v isti postelji!

Bolano, s sinom v isti postelji!

Moram  napisati, sicer me bo razneslo. Nisem prepričana če je normalno ali ne, ne gre pa mi iz glave.

Za vikend sem bila končno na obisku pri bivši sodelavki, ki se je vmes ločila od moža, ki do nje in sina ni bil nikoli dober. Je navaden prevarant in gambler. Od njega ni mogla izterjati nič, ker uradno nič nima v resnici pa živi na veliki nogi. No skratka, to sploh ni važno. Važno je da sta šla s sinom na svoje in imata končno mir. Ona je slišati zadovoljna, predvsem pa umirjena. Ker pa njena plača ni bog ve kaj, si je z nekaj malimi prihranki, pomoči prijateljev in sorodnikov ter kreditom do konca življenja, kupila garsonjerico. Šokirana sem bila kako je to majhno, 18 kvadratov vse skupaj. S sinom še vsak svoje postelje ne moreta imeti. Šokirana sem bila, ko sem ugotovila, da s 15- letnim sinom spita v isti postelji, mama in sin. To se mi zdi bolano! Kakšne posledice bo to imelo na fantov razvoj!? Če bi bila jaz v taki situaciji, bi si zrihtala vsaj pograd. Nič ji nisem rekla, je zelo občutljive sorte. Skrbi pa me  za njenega sina. Bi ji mogla kaj reči ali naj rajši pustim pri miru?

Bolje pustiti. Težko življenje…. Ponavadi so taki otroci v šoli najboljši učenci in visoko študirati. Vidijo situacijo,kako je in se trudijo. Poznam par fantov in deklet:dva inženirja,dekle zdravnica,živeli v razmerah,ki jih mi lahko samo sanjamo. Zato…

ji misliš kupit večje stanovanje? če ne, se nimaš kaj vtikovat

v našem bloku je stanovala 4 članska familija z dvema odraslima (17,19) sinoma v enosobnem stanovanju. nisem spraševala kje spijo.

sem pa videla, da imata fanta tudi že punce na obisku.

“gambler”

Slovenski izraz je kockar ali hazarder, če ne veš 🙂

Kaiji S2 Episode 7 | AngryJellyfish's Blog

Pusti in drezaj v rane, ker če to drži, se verjetno še sama dovolj sekirata.

Ne veš pa vsega, mogoče sin spi v postelji, mama raztegne sedežno ali pa imata dodatno zložljivo posteljo, ki jo prek dneva pospravita.

Ja tole pa je kar problem, ampak po moje se fant zaveda da je to samo prehodno obdobje in da pač včasih je potrebno tudi kaj riskirat, da lahko zaživiš mirno življenje.

pri meni je isto. Za razliko, da jaz spim na postelji. Sin pa v kuhinji na tleh.

Oh js poznam take primere. En je pri 15 pri mamici in očku spal, en je bil 25, ko je šel velikokrat k mamici spat, da se malo pocrkla. Njegovi punci je bilo to čisto normalno.

Oba sta srečno poročena heteroseksualca, kokr vem.

Se spomnim iz telenovele prizora, ko je h glavni junakinji ki je vzgojila tri zdrave fant hodil odrasel sin se pocrklat. Enkrat je prišel k njej, pa je rekla; ja prid sem mucek moj, si prišel k mamici se pocrklat. Je bil pa tokrat njen bivši mož, ki je z njimi živu. Ga je z batinami iz postelje nagnala.

kaj se ti zato sekiraš. Itak vse ostane v družini.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8726, 02.12.2021 ob 13:39

Bolje pustiti. Težko življenje…. Ponavadi so taki otroci v šoli najboljši učenci in visoko študirati. Vidijo situacijo,kako je in se trudijo. Poznam par fantov in deklet:dva inženirja,dekle zdravnica,živeli v razmerah,ki jih mi lahko samo sanjamo. Zato…

Tako je. In kaj bi ji rekla? Da se ti ne zdi ok? In kaj bi ona rekla? O, pa res, grem prec zdele kupit nekaj večjega. Ne praskaj se tam, kjer itn.

Pismo, hotla sem citirat čekdisout. Vidim, da imam nek issue s tem citiranjem 🙂

Mislim, da ce sicer stvari v familiji oz. Med njima normalno stojijo, torej ni neke bolestne navezanosti in je to pac samo prehodno obdobje…bogpomagaj, pac spita skupaj.

    Jst s svojim 15 letnikom na kampiranju tudi😁.. pa se s kom tako btw..se pac obrnes na drugo stran in zaspis. Ne bi takoj povezovala z neko deviacijo ali pa potencialno travmo.

Kako pa ves, da en od njiju ne spi na tleh na turbo maksimusu?

In kako sta spravila postelji na 18m2,menda kavc, ne postelja?

Otroci locencev so travmatizirani. V zivljenju tezko kaj dosezejo.  Ponavadi so lacni pozornosti, prevec ambiciozni,  tezave imajo v partnerskih odnosih.

Če bi bilo obratno, da bi oče spal s 15 letno hčerko v isti postelji, bi polovica MON-ovk tukaj krepnila isti moment, ker bi jih infarkt od gobcanja!

Odgovor na objavo uporabnika
takle je, 02.12.2021 ob 16:46

Če bi bilo obratno, da bi oče spal s 15 letno hčerko v isti postelji, bi polovica MON-ovk tukaj krepnila isti moment, ker bi jih infarkt od gobcanja!

🙂 🙂 🙂

On bi bil pedofil, mati, ki spi s 15 letnikom je pa ljubeča mamica, ki uvaja svojega sončka v svet odraslih

Če ji nameravaš kupiti en lep pograd, potem bi bilo morda še sprejemljivo, da kaj rečeš.

Odgovor na objavo uporabnika
Ja pa ja, 02.12.2021 ob 21:24

On bi bil pedofil, mati, ki spi s 15 letnikom je pa ljubeča mamica, ki uvaja svojega sončka v svet odraslih

Pa kakšno uvajanje v svet odraslih? A ste eni res tako sprevrženi, da ne ločite spanja od “spanja” in spanja z nekom na lastno željo od spanja z nekom po sili razmer? Ker v tej zgodbi bi očitno šlo za to zadnje, sicer je pa itak izmišljena provokacija.

predlagaj perfektnemu fotru, naj investira v pograd. lahko še v kaj drugega, če se ti zdijo razmere neprimerne.

Odgovor na objavo uporabnika
Zaskrbljena sodelavka, 02.12.2021 ob 13:33

Moram  napisati, sicer me bo razneslo. Nisem prepričana če je normalno ali ne, ne gre pa mi iz glave.

Za vikend sem bila končno na obisku pri bivši sodelavki, ki se je vmes ločila od moža, ki do nje in sina ni bil nikoli dober. Je navaden prevarant in gambler. Od njega ni mogla izterjati nič, ker uradno nič nima v resnici pa živi na veliki nogi. No skratka, to sploh ni važno. Važno je da sta šla s sinom na svoje in imata končno mir. Ona je slišati zadovoljna, predvsem pa umirjena. Ker pa njena plača ni bog ve kaj, si je z nekaj malimi prihranki, pomoči prijateljev in sorodnikov ter kreditom do konca življenja, kupila garsonjerico. Šokirana sem bila kako je to majhno, 18 kvadratov vse skupaj. S sinom še vsak svoje postelje ne moreta imeti. Šokirana sem bila, ko sem ugotovila, da s 15- letnim sinom spita v isti postelji, mama in sin. To se mi zdi bolano! Kakšne posledice bo to imelo na fantov razvoj!? Če bi bila jaz v taki situaciji, bi si zrihtala vsaj pograd. Nič ji nisem rekla, je zelo občutljive sorte. Skrbi pa me  za njenega sina. Bi ji mogla kaj reči ali naj rajši pustim pri miru?

Končno? Na obisk te je povabila? Si izsilila, da jo lahko zdaj po jeziku vlačiš? Karma se hitro obrne. Sram te je lahko! Pomagaj, če zmoreš, ali pa bodi tiho!!!

Odgovor na objavo uporabnika
sinsin961, 03.12.2021 ob 04:40

Končno? Na obisk te je povabila? Si izsilila, da jo lahko zdaj po jeziku vlačiš? Karma se hitro obrne. Sram te je lahko! Pomagaj, če zmoreš, ali pa bodi tiho!!!

Če bi petnajstletnica spala s očijem v isti postelji, potem bi ve koke kokodakale še cel vikend 🤣🤣🤣

 

Odgovor na objavo uporabnika
miko204, 03.12.2021 ob 05:05

Če bi petnajstletnica spala s očijem v isti postelji, potem bi ve koke kokodakale še cel vikend 🤣🤣🤣

 

Dobra…

Hmmmmm poznam familijo, kjer so imeli hišo s 4 spalnicami. Najtamlajši sin od 4ih je ostal doma, starejši (več kot 15 let starejši – so se že odselili) in še pri 15 hodil k mamici spat. Ne vem kako dolgo je vse skupaj trajalo, ker me je že pri 15 sezulo, ko sem to izvedela.

Je pa potem šel študirat in živel v stanovanju – kje je spal med vikendi, ko je prišel domov, me ne vprašat. Sedaj živi skupaj z ženo in družino v mestu, so bile pa grozne borbe, ker je sinova mati računala na to, da bo sinek se vrnil po študiju.

Tega je pri slovenskih samohranilkah veliko

New Report

Close