Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Zakaj cepljeni ne priznajo

Zakaj cepljeni ne priznajo

Da je nekaj hudo narobe. Sploh kar se tiče nenadnih smrti cepljenih sportnikov??

Ni mi jasno? Pa to cel svet vidi. Pa stroka, pa politika. Zakaj nihče ne začne raziskovati zadev?

Kaj bo poleti ko bodo zaležanci rinili v hribe? Pa se šli plavalne maratone na morju? Pa ljudje iz pisarn bodo spet prijeli za svoje poletne hobije?

Pa zenske spomladi, ko bodo zacele s fitnesom in tekom zaradi kopalne sezone?

 

    Kaj bo? Nekaj bo hudo narobe. Upam da se motim, ampak bi kar znalo biti pestro. Grozno

Cepljeni vedno najdejo nek izgovor. Poznam žensko dvakrat cepljeno, naj bi dobila težjo obliko omicrona in sedaj preboleva covid pljučnico. Ampak pravi,če ne bi bila cepljena bi bila verjetno v bolnici…NE,cepljena sploh ne bi smela tako zboleti!!!

In kako ti veš da raziskave ne potekajo? Si iz znanstvene stroke da imaš vse pod kontrolo al kako? In zakaj so športiki na igriščih umirali tudi pred korono? Aja takrat nis tolk športa spremljala ane …

 

Bodo marca rekli, da je prišel nov nevaren sev. IJŠ namreč za marec že napoveduje katastrofo z nekim novim nevarnim smrtonosnim sevom.

Zato pa hočejo na silo pocepiti ljudi, ker, če ni necepljenih, ni kontrolne skupine, ki bi dokazala, da ljudje umirajo zaradi strupenih zvarkov.

Zaenkrat še lažejo in prikrivajo genocid, a dolga tega ne bodo mogli.

 

Ne vem kaj točno želiš od mene? Zaenkrat se med športi še nisem zgrudil… če se bom, boste pa lahko prebrali v novicah. Ne mislim pa nekaj jamrati kar za vsak slučaj…

Saj raziskujejo. Marsikaj. Ravno par dni nazaj sem npr dobil informacijo, kaj točno se je zgodilo z nekom, za katerega so sumili, da je umrl od cepljenja.

Nekateri ne morejo priznati, ker jih več ni.

http://istinomprotivlazi.info/component/k2/952-tina-pocrnja-preminula-nakon-sto-je-primila-booster-dozu-i-ona-je-vjerovala-ivi-ivicu

Enostavno: to kar praviš sploh ni res. Jebiga.

Cepljeni ne bodo priznali, ker nočejo priznati, da so debili. Zato raje norijo še naprej in za svojo debilnost vsak dan krivijo necepljene. Pa čeprav je na tisoče dokazov, da za njihovo debilnost in fašizem z ukrepi vred, niso in ne morejo biti krivi necepljeni. Dokaz so 95% pocepljene države in ta primer, kjer necepljenih sploh ni bilo.

In cepci debilni sploh ne bi smeli zboleti.

https://www.facebook.com/685466787/posts/10159853891161788/

Nekaj definitivno ne štima tukaj. Sploh ni več za zanikat, nemoreš, preveč je tega. Tudi jaz dvomim da kaj raziskujejo, ker bi v tem primeru vrjetno ustavili to norijo s cepivom.

    Oni pa ajde, sopajmo folk dalje

Pri nas v službi sami cepljeni po bolniškah. Zboleli za kovidom. Pa ne pretiravam! Necepljeni pa delamo namesto njih in tolčemo nadure.

Kaj se dogaja???

Pri kolegu isto. Vključno s šefom

Odgovor na objavo uporabnika
Zjebban imunski sistem, 14.01.2022 ob 16:43

Pri nas v službi sami cepljeni po bolniškah. Zboleli za kovidom. Pa ne pretiravam! Necepljeni pa delamo namesto njih in tolčemo nadure.

Kaj se dogaja???

Koliko procentov je pa cepljenih in koliko ne? Ker pri nas je cepljenih 86% zaposlenih. Zadnje dva tedna zbolelo 9 ljudi. Od tega 6 cepljenih. Meni je nekak logično. Tebi verjetno ne :).

Večina teh je sicer samo nahodnih in delajo od doma. Za razliko lanskega leta ko so necepljeni v resnici bili v bolniški od 2 tedna in več. Eden je že od maja lani na bolniški.

Posledice cepilnega genocida samo v mesecu in pol.

 

https://opusteno22.blogspot.com/2022/01/iznenada-preminuli.html?spref=fb

Poleti bodo ponosno nastavljali ramo, saj je potrebno oditi na dopust. Jebi ga facebook, in instagram, sta prikaz realnosti.

Katero podjetje je to?

Če delate skupaj, bi morali biti vsi v karantenah. Nakladaš ane?

Pri nas zbolevajo eni in drugi. S tem da cepljeni delajo lepo naprej od doma, od necepljenih pa ni glasu po 2 tedna in več, tako so bogi.

Odgovor na objavo uporabnika
statistično, 14.01.2022 ob 16:51

Koliko procentov je pa cepljenih in koliko ne? Ker pri nas je cepljenih 86% zaposlenih. Zadnje dva tedna zbolelo 9 ljudi. Od tega 6 cepljenih. Meni je nekak logično. Tebi verjetno ne :).

Večina teh je sicer samo nahodnih in delajo od doma. Za razliko lanskega leta ko so necepljeni v resnici bili v bolniški od 2 tedna in več. Eden je že od maja lani na bolniški.

Bi še razumela, da bi imeli vsi nahod, tako pa jih je kar nekaj obležalo v postelji z visoko vročino in razbolelimi mišicami. Ne rečem, da je kovid nedolžna stvar, ampak očitno cepivo ne deluje na vse enako kot tudi ne kovid.

Kar je absurd, da necepljeni držimo firmo gor. Dobesedno.

Odgovor na objavo uporabnika
Delitev, 14.01.2022 ob 10:05

Da je nekaj hudo narobe. Sploh kar se tiče nenadnih smrti cepljenih sportnikov??

Ni mi jasno? Pa to cel svet vidi. Pa stroka, pa politika. Zakaj nihče ne začne raziskovati zadev?

Kaj bo poleti ko bodo zaležanci rinili v hribe? Pa se šli plavalne maratone na morju? Pa ljudje iz pisarn bodo spet prijeli za svoje poletne hobije?

Pa zenske spomladi, ko bodo zacele s fitnesom in tekom zaradi kopalne sezone?

 

    Kaj bo? Nekaj bo hudo narobe. Upam da se motim, ampak bi kar znalo biti pestro. Grozno

po mojem zato, ker če bi zdaj kdorkoli od odgovornih, ki to promovira, priznal, bi se usulo od cepljenih in tožbe in gnev,da so jih nalagali, da zahtevajo odgovornost za posledice, zato bodo vsaj promotorji, raje še naprej lagali in nikoli priznali

Meni je že malo smešno, kako vrednotite informacije. A je kakšna raziskava, koliko je bilo na svetu cepljenih športnikov in koliko % od teh jih je umrlo?

Odgovor na objavo uporabnika
Moje mnenje, 14.01.2022 ob 21:34

Meni je že malo smešno, kako vrednotite informacije. A je kakšna raziskava, koliko je bilo na svetu cepljenih športnikov in koliko % od teh jih je umrlo?

Ne bod hecen no. Vsi ki jih poznajo so cepljeni in na robu smrti. Necepljeni pa že dve leti kot rožice skačejo po svetu :). Pa cepljeni športniki umirajo. Kar na enkrat. Prej noben ni veš. Ker 8+h treniranje in gnanje telesa v skrajnosti še nikogar ni čez rob spravilo. Cepivo jih je. Vse.

 

Pri nas samo jaz necepljen, ostali cepljeni. Večina na bolniški, trije na apratih. Skupaj nas je 17. Moram delati za vse, počasi končujem 16urn delavnik.

Da malo raziščejo zadeve v vseh smereh in ljudem jasno, brez dvomov obelodanijo kakšen profil prebivalstva ( cepljeni, necepljeni,…) zasedajo bolniške postelje in umirajo. Ne samo vsakodnevno poročanje v številkah in konec. Na xy dan je zaradi covida umrlo z oseb.

Sama sem cepljena ze 4 mesece. Zaradi cepiva Janssen imam povisan srcni utrip. V mirovanju, brez kaksnega stresa tudi 100. Pred cepljenjem v mirovanju 60/65

Odgovor na objavo uporabnika
Kje so novinarji, 15.01.2022 ob 09:22

Da malo raziščejo zadeve v vseh smereh in ljudem jasno, brez dvomov obelodanijo kakšen profil prebivalstva ( cepljeni, necepljeni,…) zasedajo bolniške postelje in umirajo. Ne samo vsakodnevno poročanje v številkah in konec. Na xy dan je zaradi covida umrlo z oseb.

IMaš vse na sledilniku. Trenutno na intenzivi:

14 cepljenih (očitno so kar 3 od teh sodelavci od unga necepljenega zgoraj?)

59 necepljenih

New Report

Close