Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Ivermektin zavrnjen na meji

Ivermektin zavrnjen na meji

Kljub temu, da je Ivermektin varnejši od aspirina in ga v Slo recimo prodajajo za papige in ribe, sicer v majhnih dozah, so meni na meji zavrnili 3mg Ivermektin in ga poslali nazaj.

Ko sem rekel zdravnici, da bi Ivermektin imel kot preventivo proti toksoplazmi, mi je odgovorila: ‘Tega zdravila ne morem predpisati, saj en zdravi Covida.’

Meni že tinkture črnega oreha in navadnega pelina naredijo drmar proti parazitom v trebuhu, ampak za vsepovsod drugod (tudi ti vidiš ‘sneženje’ oziroma šumenje v temi, to je verjetno toksoplazma ali kaj podobnega) jaz želim Ivermektin. Ne morem ga dobit, saj ne zdravi Covida.

 

Problem je, da zadeva deluje proti Covidu v prvih dneh po simptomih kot inhibitor proteaze in omili simptome in potek. Enako kot te nove Fizerjeve tabletke, Ivermektin proti Covidu deluje kot inhibitor proteaze. Zanimivo, kajne. Ivermektin bi morali imet v osnovnem paketu za zdravljenje Covida doma, ob merilniku kisika, Imunoaminu, cinku, vitaminu C. Pa zdravila ne moreš dobit nikjer.

Ostudno kar se dogaja res.

Na kateri meji?

Odgovor na objavo uporabnika
Sandokan_, 15.01.2022 ob 08:15

Kljub temu, da je Ivermektin varnejši od aspirina in ga v Slo recimo prodajajo za papige in ribe, sicer v majhnih dozah, so meni na meji zavrnili 3mg Ivermektin in ga poslali nazaj.

Ko sem rekel zdravnici, da bi Ivermektin imel kot preventivo proti toksoplazmi, mi je odgovorila: ‘Tega zdravila ne morem predpisati, saj en zdravi Covida.’

Meni že tinkture črnega oreha in navadnega pelina naredijo drmar proti parazitom v trebuhu, ampak za vsepovsod drugod (tudi ti vidiš ‘sneženje’ oziroma šumenje v temi, to je verjetno toksoplazma ali kaj podobnega) jaz želim Ivermektin. Ne morem ga dobit, saj ne zdravi Covida.

 

Problem je, da zadeva deluje proti Covidu v prvih dneh po simptomih kot inhibitor proteaze in omili simptome in potek. Enako kot te nove Fizerjeve tabletke, Ivermektin proti Covidu deluje kot inhibitor proteaze. Zanimivo, kajne. Ivermektin bi morali imet v osnovnem paketu za zdravljenje Covida doma, ob merilniku kisika, Imunoaminu, cinku, vitaminu C. Pa zdravila ne moreš dobit nikjer.

Ostudno kar se dogaja res.

Pa si si prebral tudi kaj o stranskih učinkih? O tem, kakšne težave so imeli ljudje, ki so ga jemali, kako so končali v bolnišnici in na urgenci?

Morda bi ti dobro del kak izlet hr, bih, srb., imas veliko za videti, ljudje so prijazni, pa ni dalec do tja.

Odgovor na objavo uporabnika
Desperadodajka, 15.01.2022 ob 08:25

Na kateri meji?

Slovenski.

 

Pozdravljeni,

 

Vaša pošiljka je bila predmet carinske kontrole. V pošiljki je blago, katero vsebuje značilnosti zdravil, katerih uvoz po Pošti je prepovedan skladno z Zakonom o zdravilih (16. člen), zaradi česar bo vaša pošiljka vrnjena nazaj v tujino pošiljatelju po preteku roka začasne hrambe.

 

 

6. člen omenja JAZMP, agencijo za zdravila in medicinske pripormočke. Grem pogledat, kaj so mi o Ivermektinu napisali oni, samo malo.

 

V zvezi z zdravili z učinkovino ivermektin v Republiki Slovenji vam pojasnjujemo, da so slednja že najmanj od leta 2014 dostopna na podlagi začasnega dovoljenja za vnos/uvoz v utemeljenih primerih proti boleznim, ki jih povzročajo nekateri paraziti (nematoidi oz. nitasti črvi), če potrebo izrazi zdravstvena stroka. Zdravnica vam v skladu z navedenim torej zdravilo lahko predpiše na recept, zdravilo pa je na voljo pri veletrgovcih oziroma v lekarnah v približno 14 dneh.

 

Ivermektin Spot on za papige je na Ceneje.si, drugače. Jaz sem Ivermektin naročil iz veterinarske trgovine za svojega psa, drugo se njih sploh ne tiče.

 

JAZMP je pač še ena slovenska marksistična ustanova/cista.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Ne jemlji tega, 15.01.2022 ob 08:50

Pa si si prebral tudi kaj o stranskih učinkih? O tem, kakšne težave so imeli ljudje, ki so ga jemali, kako so končali v bolnišnici in na urgenci?

 

Ivermektin je bolj varen od aspirina. Dobesedno ni ucinkovina, ampak je nekakšna spora, ki parazitom prepreči, da bi jedli sladkor, zato sestradajo in umrejo. Edino kar je nevarno in strupeno, so učinki odmiranja parazitov. Pac jemlješ C vitamin zraven da pomagaš imunskemu.

 

Ni dobrih izgovorov zakaj so skrili to zdravilo.

Andra Pradesh v Indiji in še nekatere druge države tam, so z uporabo Ivermektina zmanjšale št. smrti na NIČ. Malo pogooglaj. Zaradi tega je tudi že vložea tožba proti WHO in njihovem vodstvu.

(Če slučajno ne pripne citiranja, odg za – Ne jemlji tega…)

 

Od kdaj imamo spet carinike na slovenski meji?

A res verjamete da so zdravniki in farmačevti neko temačno mafijsko združenje ki bojo naredili vse da ljudje ne pridejo do enostavnih rešitev. Ne rečem, zdravniki mogoče ne poznajo delovanja vseh zdravil, nekaj prakse pa le imajo, farmacevti pa da bi množično zavirali dostop do stvari ki bi se izkazala kot učinkovita, brez škode za ljudi pa težko verjamem. Da se pa še sklicujete kako je fajn v Indiji, ne vem, jaz če bi bila tako prepričana kako je vse super duper tam, bi šla pa tja ga iskat.

Odgovor na objavo uporabnika
Yeahyeah, 15.01.2022 ob 10:35

A res verjamete da so zdravniki in farmačevti neko temačno mafijsko združenje ki bojo naredili vse da ljudje ne pridejo do enostavnih rešitev. Ne rečem, zdravniki mogoče ne poznajo delovanja vseh zdravil, nekaj prakse pa le imajo, farmacevti pa da bi množično zavirali dostop do stvari ki bi se izkazala kot učinkovita, brez škode za ljudi pa težko verjamem. Da se pa še sklicujete kako je fajn v Indiji, ne vem, jaz če bi bila tako prepričana kako je vse super duper tam, bi šla pa tja ga iskat.

Tu ne gre za dr in farmacevte na splošno.  Befel so dobili z vrha, po vsem svetu razen v nekaterih državah. Pa se Surgisphere je “študije” prispeval,. Z neobstoječimi podatki, kasneje umaknjene, ampak škoda je bila narejena.

 

Ne vem kako naj bi to zgledalo – zdravniki zjutraj dobijo okrožnico na mail da naj ne predpisujejo ivermektina. Ker je prepoceni. Bolj verjetno gre za to da stranski učinki ne pretehtajo nad koristmi. Sicer pa gre saga h koncu, virus slabi, zdržite še brez nedovoljenih zdravil 1 mesec pa bo. Če pa že, bi se posvetovala o jemanju kakšnih drugih protivirusnih zdravil.

Odgovor na objavo uporabnika
Yeahyeah, 15.01.2022 ob 11:12

Ne vem kako naj bi to zgledalo – zdravniki zjutraj dobijo okrožnico na mail da naj ne predpisujejo ivermektina. Ker je prepoceni. Bolj verjetno gre za to da stranski učinki ne pretehtajo nad koristmi. Sicer pa gre saga h koncu, virus slabi, zdržite še brez nedovoljenih zdravil 1 mesec pa bo. Če pa že, bi se posvetovala o jemanju kakšnih drugih protivirusnih zdravil.

Osebna zdravnica mi je dobesedno poslala članek od JAZMP, Javne agencije za zdravila in medicinske pripomočke. To agencijo imajo prek razni koritniki in markisti, ki dobivajo okrožnice in navodila od zgoraj.

Brez skrbi da vsi dobijo te okrožnice in navodila, včasih ti jih tudi direktno pošljejo, kot meni zdravnica. Delajo pa se neumne, tako pač marksizem deluje, cel čas prelaganje odgovornosti. Nihče ni nič kriv, vsi pac dobivajo navodila, do iskreno nedolžnega študenta, ki preverja PCT na vhodu za 5€ na uro.

 

Ampak eno redefinicijo in prepoved marksizma sttan pa bodo vsi krivi za širjenje marksizma, od zgoraj do dol.

 

Veste zakaj ti ljudi igrajo glupane ane, ker so res glupi.

Jaz ne rabim za Covid. Kljub temu ga ne smem dobit, ker ne zdravi Covida. Jaz rabim za parazite na možganih pa očeh pa za ciste toksoplazme, ki kao po plazmozi neha obstajat… Nič ne neha obstajat, naredi se v ciste pa čaka, da ti pade imunski.

New Report

Close