Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Janša spet grozi z obveznim

Janša spet grozi z obveznim

Pa saj ni res pa je.

Ma naj si ga nekam vtakne, ocitno mu nekje neki manjka!! Da je tok pozresen nadvlade in kesa, da noce priznat, da cepljenja niso resitev.. zdaj bodo potrebni drasticni ukrepi tudi z nase strani, ce bomo se kdaj zelei svobodo. To je zacetek tretje svetovne vojne…

Če je pa Orban reku, no.

Odgovor na objavo uporabnika
zgled, 15.01.2022 ob 09:27

Če je pa Orban reku, no.

 

Sem vidla Orbana. Sedaj pri nas, kako?

 

Koliko Slovencev mora še umret, da bo Janša lahko uveljavil kakšen pameten ukrep, ki jih sprejemajo več ali manj po celem svetu, in da bo golazni prav?

Fašista obvezno pred strelski vod. To je edina rešitev za narod.

Izbijte si iz glave njihovo mokro željo obveznega cepljenja. Genska terapija je v eksperimentalnoj fazi do 2023. Kot tako ne more bit obvezno. Vse je blef. Narod se podreja iz strahu in  nevednosti. Pojma nimajo kaka bolana igra poteka.

Odgovor na objavo uporabnika
A kdo ve, 15.01.2022 ob 10:10

Koliko Slovencev mora še umret, da bo Janša lahko uveljavil kakšen pameten ukrep, ki jih sprejemajo več ali manj po celem svetu, in da bo golazni prav?

vsak dan v osnovi v slo umre 60 ljudi, pa se lahko plesati psiho na trepalnice mece….mors victrix

Kje ste zasledili, da grozi z obveznim cepljenjem?

Najbrž  “fejstbukovo poročanje”.

Ne grozi in ga tudi vlada ne podpira! Obveznega cepljenja ne bo!

Ta teden sem v postelji in  spremljam praktično vse novice na Tv in radiu. Širite laži pa me zanima zakaj?

 

Odgovor na objavo uporabnika
robi9, 15.01.2022 ob 10:11

Fašista obvezno pred strelski vod. To je edina rešitev za narod.

Pa misliš da ne boš trpel, ko te bodo postavili pred zid?

Odgovor na objavo uporabnika
Škrtica, 15.01.2022 ob 10:38

Kje ste zasledili, da grozi z obveznim cepljenjem?

Najbrž  “fejstbukovo poročanje”.

Ne grozi in ga tudi vlada ne podpira! Obveznega cepljenja ne bo!

Ta teden sem v postelji in  spremljam praktično vse novice na Tv in radiu. Širite laži pa me zanima zakaj?

 

Slov novice.

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 15.01.2022 ob 10:15

vsak dan v osnovi v slo umre 60 ljudi, pa se lahko plesati psiho na trepalnice mece….mors victrix

In zakaj jih mora zaradi vas, bedakov, še več?

Jansa ima prav .   Zato ga bomo volili se naprej !

V rikverc vsak dan. Novi zujf bo, če ostane in ga kdo dol vrže pol se bojo bonči lizali, again. 😳😂😂😂😂😂😂 Isto sranje kot 2012

Odgovor na objavo uporabnika
Hahajaja, 15.01.2022 ob 10:43

Slov novice.

Prebrala sem članek in v njem ne razberem niti med vrsticami, da bi bil sklep ali namen vlade, da se uvede obvezno cepljenje.

Glede na rekorde okuzenih dnevno, bi bil to popolnoma smiselen ukrep. Obvezno cepljenje za vse, brez izjeme.

Če ne bi bili v volilnem letu, bi bili pod Janšo vsi že pocepljeni. Petkrat! Zdaj hodi po jajcih, ampak če dobi nov mandat, ga bomo pa naj…

Eto ti, na:

.https://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/jansa-o-obveznem-cepljenju-in-ukrepih-za-najhujsi-val-ki-prihaja/

Odgovor na objavo uporabnika
Qiqqe, 15.01.2022 ob 11:34

Glede na rekorde okuzenih dnevno, bi bil to popolnoma smiselen ukrep. Obvezno cepljenje za vse, brez izjeme.

Ce pa obstojeca cepiva niso prilagojens in ne scitijo pred omikronom.

Zakaj ze cepiti?

Saj boste vi imeli obvezno cepljenje. Po aprilu. Koga boste pa takrat krivili?

Kaj fanatiki kar naprej omenjate te smrti za covidom? Saj umirajo menda samo anticepilci, kajne? A za njih vas tako skrbi?

Odgovor na objavo uporabnika
Desperadodajka, 15.01.2022 ob 12:30

Kaj fanatiki kar naprej omenjate te smrti za covidom? Saj umirajo menda samo anticepilci, kajne? A za njih vas tako skrbi?

Zakaj zarotniki kar naprej omenjate te smrti po cepljenju? Saj umirajo menda samo cepilci, kajne? A zanje vas tako skrbi?

Zakaj se zmišljujete? V članku lepo piše, da je rekel, da je vlada  ugotovila, da v precepljeni Danski okužbe nič ne padajo in da bomo šli naprej s PCT:

Pred nekaj dnevi sem govoril s predsednico danske vlade – Danska je imela v zadnjih treh tednih še več okužb kot mi – so pa precepljeni. Ampak končno tudi v Sloveniji – ko gre za starejše od 50 let, imamo skoraj 80-odstotno precepljenost, ko gre za odraslo populacijo, smo pri 70 odstotkih – se pravi, nismo tako slabi. Lahko bi bili boljši in bi bilo tveganje manjše. Odgovor na to vprašanje, ali bodo potrebne kakšne dodatne drastične zaostritve, je odvisen od tega, koliko bo ta precepljenost zadostovala za to, da bodo posledice velikega števila okužb milejše. Za zdaj računamo, da smo nekje na robu in da lahko s tem, ko se striktno držimo vseh priporočil in tudi ukrepov v povezavi z upoštevanjem PCT-pogoja, to zvozimo brez kakšnih drastičnih omejitev.

 

Odgovor na objavo uporabnika
gzhopše, 15.01.2022 ob 11:38

Če ne bi bili v volilnem letu, bi bili pod Janšo vsi že pocepljeni. Petkrat! Zdaj hodi po jajcih, ampak če dobi nov mandat, ga bomo pa naj…

 

na volitve pojdite in bo o.k.

 

Pravim, da je nujno treba tega fašista odstraniti in ga postaviti pred strelski vod, preden uniči zdravje državljanov. Ne razumem ljudi, da to prenašate, kot da vam ni mar zase in ne za otroke, ki bi bili žrtve nadaljnega cepilnega genocida.

“DRUGI POZIV WHO: PROSIMO, NE CEPITE PROTI OMICRONU”

Takšna situacija je pravzaprav učbeniški primer, kako izzoveš s strani lastnih protiteles odvisno okrepitev bolezni (ADE). To bi pomenilo, da bi takšna situacija, ko je virus prekrit s protitelesi, ki se močno vežejo, vendar ga ne morejo nevtralizirati, v bistvu vodila oziroma bi bila podobna situaciji, ko virus pridobi višjo stopnjo virulence. To bi lahko povzročilo katastrofalne posledice, pred katerimi sem svaril na začetku tega leta. Vemo, da se industrija že pripravlja na množično cepljenje proti virusu Omicron. Ker bi to po mojem skromnem mnenju potencialno lahko bila – z veliko verjetnostjo – prava katastrofa, moramo preprečiti, da bi se kaj takega zgodilo.

New Report

Close