Najdi forum

Splash Forum Koronavirus 2022 Ali je še kdo od vas vesel, da se je pravilno odločil za cepljenje?

2022 Ali je še kdo od vas vesel, da se je pravilno odločil za cepljenje?

Vesel sem, da se je pri meni cela družina z mano vred pravočasno cepila.. Kljub temu, da nihče od nas šestih ni prejel poživitvenega odmerka pa smo tale Omikron preboleli brez kakršnih koli težav, razen mlajšo hči je par dni bolel hrbet… Vem, da bo kakšen anticepilec napisal, da je to plačana propaganda, ampak sam vem, da sem jo pri temu virusu izredno dobro odnesel, saj oba z ženo spadava v visoko rizično skupino!

Kakšne pa so vaše izkušnje s prebolevanje Omikrona?

Hvala za vsa mnenja..

Jaz sem vesela, da sem se pravilno odločila za necepljenje. Si ne znam predstavljati, kako bi se spopadala z omicronom, če bi bil moj imunski sistem oslabljen po treh dozah cepiva. Tako pa je šel mimo kot prehlad, medtem ko je mojim cepljenim sodelavkam kar precej hudo.

Cepljenje je nateg globalistov. Vsak tudi brez cepljenja preboli zato ne nabijaj v prazno. Pri cepljenju ti vbrizgajo grafen, zato postaneš suženj in te preko 5G omrežja ves čas kontrolirajo in vodijo.

Okmikron je res res blaga zadeva. Kolega, ki ni cepljen je 2 dni rahlo praskalo po grlu, nič vročine, glavobola, itd.

Odgovor na objavo uporabnika
jaz na primer, 15.01.2022 ob 14:36

Jaz sem vesela, da sem se pravilno odločila za necepljenje. Si ne znam predstavljati, kako bi se spopadala z omicronom, če bi bil moj imunski sistem oslabljen po treh dozah cepiva. Tako pa je šel mimo kot prehlad, medtem ko je mojim cepljenim sodelavkam kar precej hudo.

Tudi jaz sem vesela da se nisem cepila, res pa je da se nisem niti okužila. Da pa se mi naloži tisti Grafenov dioksid v možgane in mi jih uniči da potem živim brez njih se mi zdi pa kot nateg.

Odgovor na objavo uporabnika
robi445, 15.01.2022 ob 14:37

Cepljenje je nateg globalistov. Vsak tudi brez cepljenja preboli zato ne nabijaj v prazno. Pri cepljenju ti vbrizgajo grafen, zato postaneš suženj in te preko 5G omrežja ves čas kontrolirajo in vodijo.

Prebolijo vsi, razen tistih, ki ne. Ampak pustimo detajle.

Jaz sem vesela, da imam okoli sebe ljudi, ki znajo ločiti seme od plev in smo na isti valovni dolžini. Včasih se malo pohecamo iz ovčic, ki se imajo za preroke, a življenje gre dalje.

Aja, vsi cepljeni.

Mi 4je necepljeni smo ga blazje preboleli kot vi  cepljeni. Sem vesela, da smo se odlocili proti cepljenju

Odgovor na objavo uporabnika
Jijuho, 15.01.2022 ob 15:02

Mi 4je necepljeni smo ga blazje preboleli kot vi  cepljeni. Sem vesela, da smo se odlocili proti cepljenju

Ja robi, saj smo dojeli…ha, ha, ha

Trenutno prebolevam korono, razen glavobola in 2 dneh vročine nič hudega. Ostali člani enake simptome, enako dolgo, vendar negativni.

Imam pa vprašanje za cepljene; ali ste opazili po cepljenju povišan pritisk ali zvišanje sladkorja? Oče, ki do tretje doze nikoli ni imel sladkorja, ga sedaj ima. Malce smešno, ko potem dobim odgovor, da je to normalno, pač stranski učinki. Jbg, boh ve kaj bo še udarlo ven sčasoma.

Trenutno še nisem cepljen. Tudi umetna inteligenca, ki je nevidna in deluje kontinuirno izza interneta po vsej verjetnosti še ni cepljena. Vsak post, ko kliknete na objavi v momentu dobi umetna inteligenca, ki je neločljivo povezana z vami. Nahaja se v neki točki znotraj vas samih. Naloga umetne inteligence je, da vam pomaga.

Da se nisem cepila in do sedaj tudi zbolela nisem.

Še bolj pa sem zadovoljna zato, ker tudi osebno poznam osebo, ki je padla v nezavest par ur po poživitvenem odmerku, bila slab mesec v bolnici v komu, v ponedeljek pa je njen pogreb. Njen otrok je star manj kot 10 let.

Tudi pri nas. Vsi 3 krat cepljeni in tudi proti gripi se cepimo vsako leto. Obe hceri studirata medicino.

Odgovor na objavo uporabnika
Sem zadovoljna z odločitvijo, 15.01.2022 ob 15:16

Da se nisem cepila in do sedaj tudi zbolela nisem.

Še bolj pa sem zadovoljna zato, ker tudi osebno poznam osebo, ki je padla v nezavest par ur po poživitvenem odmerku, bila slab mesec v bolnici v komu, v ponedeljek pa je njen pogreb. Njen otrok je star manj kot 10 let.

Grafenov dioksid ji je uničil vozlišče za komuniciranje… Zato je bila smrt najboljša možna rešitev..

Odgovor na objavo uporabnika
Marksella, 15.01.2022 ob 15:29

Tudi pri nas. Vsi 3 krat cepljeni in tudi proti gripi se cepimo vsako leto. Obe hceri studirata medicino.

cit: Marksella (ps., dajte si že zmisliti kakšne druge vzdevke, tako je preveč očitno :)))

Ja saj, Marksella, zato pa se dogaja največja farsa v zadnji zgodovini. Otroci iz družin s pod- in povprečnim IQ ne bi smeli na medicino. Za vaše bi bila več kot dovolj kakšna turistična šola, tam vsaj ne bi delali škode.

Ti si na socialki in nimaš sodelavk. Slog pisanja te izda znova in znova.

Odgovor na objavo uporabnika
go580, 15.01.2022 ob 16:00

Grafenov dioksid ji je uničil vozlišče za komuniciranje… Zato je bila smrt najboljša možna rešitev..

Neverjetno, od dveh mrtvih doslej v SLO zaradi cepljenja poznaš eno od teh oseb. Možnosti enake zadetku na euro loteriji.

Odgovor na objavo uporabnika
Omikron, 15.01.2022 ob 15:09

Trenutno prebolevam korono, razen glavobola in 2 dneh vročine nič hudega. Ostali člani enake simptome, enako dolgo, vendar negativni.

Imam pa vprašanje za cepljene; ali ste opazili po cepljenju povišan pritisk ali zvišanje sladkorja? Oče, ki do tretje doze nikoli ni imel sladkorja, ga sedaj ima. Malce smešno, ko potem dobim odgovor, da je to normalno, pač stranski učinki. Jbg, boh ve kaj bo še udarlo ven sčasoma.

Au, pa menda ne glavobol? A ti veš, da to nakazuje na prizadetost življenja in bistveno povečano možnosti nastanka multiple skleroze zaradi korone?

Odgovor na objavo uporabnika
PIKULET CENZURIRANI, 15.01.2022 ob 16:12

Neverjetno, od dveh mrtvih doslej v SLO zaradi cepljenja poznaš eno od teh oseb. Možnosti enake zadetku na euro loteriji.

O kakšnih dveh mrtvih govoriš, še na nijz-jevi strani je večja številka.  Žrtve S COVIDOM so pač bolj koristne za dobiček kot žrtve ZARADI CEPIVA.

Bravo Milko.

Tudi pri nas smo vsi cepljeni in vesel sem, da je tako. Anticepilskim ovčicam se lahko samo smejim in vsem njihovim vražam, mitom in legendam, ki jih poberejo na internetu. Fascinanten je ta strah pred par dozicami skrbno preverjenih sestavin v vbrizgani tekočini. Človeško telo se namreč iz dneva v dan sooča z veliko bolj škodljivimi in nevarnimi strupi, ki bi nas mogli skrbeti, pa tudi ti nas ne ubijejo kar tako.

 

Sicer pa bi morali vsi cepljeni biti heroji za anticepilce. Po njihovi logiki smo se namreč žrtvovali, svoje dobro za dobro starejših in rizičnih skupin. Ali niso to vrednote, ki jih najbolj cenimo pri ljudeh, ko vidimo da nekdo žrtvuje svoje življenje za sočloveka? Mi smo tisti, ki skočimo v ledeno mrzlo vodo, ko se kdo utaplja in žrtvujemo svoje življenje! Iz goreče stavbe potegnemo poškodovano žrtev! To so naše vrednote, vi anticepilci ste pa prestrašeni revčki, ki ob vsaki stresni situaciji najprej rep med noge in v beg. In potem nas upate še kritizirat?

Ne Milko, fascinanten je strah pred virusom katerega večina nevede preboli in se niti partner v skupni postelji ne naleze! To, to pa je fascinantno in da za strahopetce označiš ljudi katerih ni tako strah in niso takoj tekli na odrešilno dozo 😂

seveda, 3x cepljena, nisem še fasala korone.

Nekateri pa nismo cepljeni, nismo pa niti dobili ne Alfe, ne Delte, ne Omikrona… in upam, da bo pri tem tudi ostalo!

Odgovor na objavo uporabnika
vprašanje447, 15.01.2022 ob 16:25

Bravo Milko.

Tudi pri nas smo vsi cepljeni in vesel sem, da je tako. Anticepilskim ovčicam se lahko samo smejim in vsem njihovim vražam, mitom in legendam, ki jih poberejo na internetu. Fascinanten je ta strah pred par dozicami skrbno preverjenih sestavin v vbrizgani tekočini. Človeško telo se namreč iz dneva v dan sooča z veliko bolj škodljivimi in nevarnimi strupi, ki bi nas mogli skrbeti, pa tudi ti nas ne ubijejo kar tako.

 

Sicer pa bi morali vsi cepljeni biti heroji za anticepilce. Po njihovi logiki smo se namreč žrtvovali, svoje dobro za dobro starejših in rizičnih skupin. Ali niso to vrednote, ki jih najbolj cenimo pri ljudeh, ko vidimo da nekdo žrtvuje svoje življenje za sočloveka? Mi smo tisti, ki skočimo v ledeno mrzlo vodo, ko se kdo utaplja in žrtvujemo svoje življenje! Iz goreče stavbe potegnemo poškodovano žrtev! To so naše vrednote, vi anticepilci ste pa prestrašeni revčki, ki ob vsaki stresni situaciji najprej rep med noge in v beg. In potem nas upate še kritizirat?

Ti se nisi cepil a ma za nikogar drugega razen  zase. Ta tvoja ideologija samohvale, se je že zdavnaj stopila, ker se ni uresničilo lajnanje, cepimo se, ostanimo zdravi, ko cepljeni na veliko in egoistično raznasate okužbe.. Cepil si se izključno in samo zase.

cepiva delujejo

Omicron meet Portugal, one of the world’s most vaccinated nations. Portugal has vaccinated ~90% of its total population. 🇵🇹
Don’t tell me vaccines don’t work. pic.twitter.com/fxaX0TncQF

— Chise 🧬🧫🦠💉 (@sailorrooscout) January 12, 2022

New Report

Close