Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Ena najbolj korajžnih živih žensk na naših tleh, ki ji ni vseeno …

Ena najbolj korajžnih živih žensk na naših tleh, ki ji ni vseeno …

Pod naslovom :

FESTIVAL CEPLJENJA 2022

( https://www.youtube.com/watch?v=5UNOC4qCI3s )

Strah, trepet v videu, ki ga živa ženska doživlja izvira iz nepravde, ki izvira iz državnih nepravičnih praks, izkušenj,zatiranja človeka, da je lahko iskren, svobodomiselen in zdravo razumski.

 

Pa kaj delajo odgovorni ej? Ženska je pač posnela in jih postavila pred dejstvo, še večja groza pa je, ker ljudje kar stojijo v vrsti za cepljenje in nimajo pojma o tej sluzasti tekočini. Ti ki izvajajo cepljenje, so soodgovorni za razne stranske učinke, prezgodnje smrti in sploh za komplet kršenja pacientovih pravic. V dveh letih nihče niti od vlade ali stroke ni podal podatke, ki jih je gospa izpostavila v posnetku! Groza!

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimnež, 15.01.2022 ob 21:30

Pa kaj delajo odgovorni ej? Ženska je pač posnela in jih postavila pred dejstvo, še večja groza pa je, ker ljudje kar stojijo v vrsti za cepljenje in nimajo pojma o tej sluzasti tekočini. Ti ki izvajajo cepljenje, so soodgovorni za razne stranske učinke, prezgodnje smrti in sploh za komplet kršenja pacientovih pravic. V dveh letih nihče niti od vlade ali stroke ni podal podatke, ki jih je gospa izpostavila v posnetku! Groza!

Če bi jih, potem bi želeli pomagati. Tako pa se išče ljudi, ki slepo zaupajo.

Ja ubogo ženšče no, hipertenzija jo bo pokončala, če je to njeno poslanstvo, veliko prej od sluzavih cepiv, še posebej če faše covid.

Ljudje nimajo pojma o sluzavi tekočini pa kar čakajo v vrsti. To je pa res nedopustno, da ljudje raje zaupajo strokovnim delavcem, kot da se zanašajo na lastno fejsbuk znanje. Jaz sem naprimer zavrnil anestezijo pri operaciji glave, da sem lahko nadzoroval nevrokirurga, če izvaja pravilen postopek.

Odgovor na objavo uporabnika
123 pip, 15.01.2022 ob 22:38

Ljudje nimajo pojma o sluzavi tekočini pa kar čakajo v vrsti. To je pa res nedopustno, da ljudje raje zaupajo strokovnim delavcem, kot da se zanašajo na lastno fejsbuk znanje. Jaz sem naprimer zavrnil anestezijo pri operaciji glave, da sem lahko nadzoroval nevrokirurga, če izvaja pravilen postopek.

očitno operacija ni uspela ali imaš posledice pa tudi če si spremljal

 

Dežurstvo pljuvalcev je verjetno dobro plačano 😃 dejstva in resnica so pomembni.

Pred cepljenjem bi mogu dobit paper z možnimi stranskimi učinki… Če to dobiš pr Lekadolu bi mogu tuki 300%.

Zakaj lepiš te neumne opice na forum?  Koga brigajo vaši ekscesi…..

Odgovor na objavo uporabnika
Haha763, 15.01.2022 ob 22:45

Pred cepljenjem bi mogu dobit paper z možnimi stranskimi učinki… Če to dobiš pr Lekadolu bi mogu tuki 300%.

Mislim, da prej ko je še v spodnjem štuku ženska, da ji med sestra celo reče sej boste potem lahko doma prebrali. Jah potem bo brala ko bo že ceplena kao jao-kao jao-kao jao.

Burleska nimaš kej. Zombiji v poklicih. Če bi jim direkt povedal da je strup pa bi ga še kar vbrizgaval drugim ,če bi jim ob tem z nasmeškom nadrejeni dejal da je strup v ampulah.

No saj so to že počeli, tako, da tudi to kar sedaj počnejo ne preseneča povsem.

New Report

Close