Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Đokovića počasi izločajo iz družbe! Darwin, Robi, bereta?

Đokovića počasi izločajo iz družbe! Darwin, Robi, bereta?

Če se ne bo cepil, tudi na turnirju Francije ne bo mogel igrati.

Sta videla kaj se bo zgodilo z vami anticepilci? Počasi boste izločeni iz družbe in tako je tudi prav.

Po nekih informacijah naj bi imel Novak nekega “guruja”. Zanima me, če kdo o tem “guruju” kaj več ve?

Odgovor na objavo uporabnika
xrobe, 17.01.2022 ob 13:01

Po nekih informacijah naj bi imel Novak nekega “guruja”. Zanima me, če kdo o tem “guruju” kaj več ve?

Je zanč na odmevih en tip razlagal od tega guruja, vse povedal, tud ime. Aja vi ne gledate te lažnive TV, Na vaših info kanalih se pa od tega nč ne piše pa govori. O ti škoda no res.

Odgovor na objavo uporabnika
odlično, 17.01.2022 ob 12:47

Če se ne bo cepil, tudi na turnirju Francije ne bo mogel igrati.

Sta videla kaj se bo zgodilo z vami anticepilci? Počasi boste izločeni iz družbe in tako je tudi prav.

Boli me za Djokovića, ne spremljam športa, niti te sage z njim. Niti me ne zanima, ali je naredil kaj narobe ali ne. Ker to sploh ni pomembno. Bolj je grozljivo, da ljudje doživljate vrhunce ob takem izločanju in se sploh ne zavedate, kam to pelje in da ne gre za zdravje. Danes je izločen on, jutri boš ti. Sam povem.

 

Odgovor na objavo uporabnika
škoda res, 17.01.2022 ob 13:06

Je zanč na odmevih en tip razlagal od tega guruja, vse povedal, tud ime. Aja vi ne gledate te lažnive TV, Na vaših info kanalih se pa od tega nč ne piše pa govori. O ti škoda no res.

Hvala za bliskovit odziv in dragoceno informacijo 🙂

.https://youtu.be/BPl3wEnG5v0

Aja jupi jupi jej ;D - YouTube. .

ne vedo, da človek ve, da Idiokrat točno to počne, kar Človek napovedal je. Idiokrat, Človek v posmeh je. Hi,  Dodo.

Anticepilci so ze izloceni, kolikor jih je se ostalo.  To so asocializirane isebe, zivijo v svojem svetu, na svojem planetu..

( https://www.youtube.com/watch?v=vTRKy6oX9OM )

Odgovor na objavo uporabnika
darwindarko, 17.01.2022 ob 14:03

( https://www.youtube.com/watch?v=vTRKy6oX9OM )

Za @odlično

Bolano je samo to, da tukaj par plačancev smeti temo in ploska enim rumenim novicam ter razpihuje same negativne občutke, strah, jezo, delitev ljudi, sovražnost do soljudi, drugačnih itn…Ali vam res ni že malo znano tako početje iz zgodovine? Pa ploskanje Avstralcem samo zato, da nabijate eno cepilsko politiko…ko vsi vemo, da v Avstraliji marsikaj ni v redu kar se tiče azilantske politike. No, tukaj pa je Novak vrgel luč na vso to umazanijo te opevane kao države, ki ima stroga pravila, ki veljajo za vse, kao priročen izgovor za vsa kršenja najbolj osnovnih človekovih pravic. Vi pa še temu ploskate? Ne, izrabljate ene nizkotnosti za svoje nizkotnosti…

Odgovor na objavo uporabnika
Marksella, 17.01.2022 ob 14:00

Anticepilci so ze izloceni, kolikor jih je se ostalo.  To so asocializirane isebe, zivijo v svojem svetu, na svojem planetu..

Je rekla projekcija tvojih lastnih želja. Resničnost je povsem drugačna.

 

Kar odtipkajte

Vedrana, Rudan /Đoković

Vam bo ven vrglo njene odkrite izjave o sladki In pošteni deželi tam dol. Hahaha.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Pozdrav soncu, 17.01.2022 ob 16:04

Kar odtipkajte

Vedrana, Rudan /Đoković

Vam bo ven vrglo njene odkrite izjave o sladki In pošteni deželi tam dol. Hahaha.

 

 

In zato, ker je en gnoj na prostosti, lahko drugi tudi dela, kar mu pade na pamet? Recimo širi virus naokoli čisto brezbrižno?

Vau, poštenjakarji – kažete na druge, sebe pa ne upate pogledati v ogledalu. Vsi ste barabe, samo ene ste preveč nesposobne, da vas ne bi dobili hitro.

Avtor, naciji so delali čistke tudi med sabo. Zato boš en dan lahko tudi ti na vrsti.

Odgovor na objavo uporabnika
in kaj zdaj, 17.01.2022 ob 16:10

In zato, ker je en gnoj na prostosti, lahko drugi tudi dela, kar mu pade na pamet? Recimo širi virus naokoli čisto brezbrižno?

Vau, poštenjakarji – kažete na druge, sebe pa ne upate pogledati v ogledalu. Vsi ste barabe, samo ene ste preveč nesposobne, da vas ne bi dobili hitro.

Preberi si kar sem ti dala in boš videl, kdo vse lahko uživa v daljni, cudooooviti Avstraliji. Pa taka pravica, a ne?

Soh pa osebe s takim besednjakom, kot ga imaš imam za primitivne, odpusti človeku, če je bolan in ne ve kaj dela. Samo neumen kot ti pa pri meni nima, shans. Zato nima, smisla da mi komentiraš. Lahko pa ja, pišeš bedarije. To pa. :)))

 

 

Samo čas bo sodnik v tej zgodbi. Ožji in širši. Do takrat pa predlagam hush hush obojim, da ne boste potem mask nosili iz povsem drugih razlogov.

Nokoviča ne bi smeli izločati iz Avstralske družbe, saj podpira LGBT ljudi.

Avstralija je šele 2 leti nazaj izenačila pravice istospolnih z heteroseksualnimi pari. Lahko bi jo bilo sram, zaradi njene preteklosti in da so naredili to tako pozno. Vsi ljudje, ki podpirajo istospolno usmerjene in Aboriđine bi zato morali biti priviligirani.

Smrti zaradi kovida niso nič proti homofobiji, ki je še ne tako dolgo nazaj prevladovala v Avstralski družbi. To je nepomembno.

Dejstvo je, da bi ga morali kaznovati v Srbiji. Če že drugje ne. Ker je ali ponaredil potrdilo (oz. nekdo zanj) ali pa hodil naokoli okužen. Kakorkoli obračate je eno ali drugo kaznivo. Pa to nima veze z Avstralijo ali s kom drugim. Da ga zagovarjate in s prstom kažete na druge, pa pove veliko o vas in o vaši “poštenosti” in “moralnosti”.

Ja, tam dol so pač posebneži – kruta, groba narava, kruti, grobi ljudje. Zato pa imaš vedno opcijo, da tja pač ne greš. Mene čisto nič ne mika.

 

Izločil se je sam. Z neodgovornim obnašanjem in zgledom ki ga kot športnik daje mladim. Cepiva so varna učinkovita in ščitijo pred težjim potekom bolezni. Znanost je izkoreninila že marsikatero včasih neozdravljivo bolezen in zdaj bodoneki teoretiki zarot in anticepilci razpravljali o cepivih. Sramota, prav je da se mu prepove igranje pa ne le njemu temveč vsem ki ne izpolnjujejo zdravstvenih kriterijev. Če se ne želite cepiti se pa izločite iz družbe oz. pojdite tja kjer ne bo takih zahtev. Bi bilo zanimivo videt kako bi na Kitajskem bili glasni anticepilci, srečo imate da ste v  EU.

Odgovor na objavo uporabnika
Laik312, 17.01.2022 ob 16:25

Izločil se je sam. Z neodgovornim obnašanjem in zgledom ki ga kot športnik daje mladim. Cepiva so varna učinkovita in ščitijo pred težjim potekom bolezni. Znanost je izkoreninila že marsikatero včasih neozdravljivo bolezen in zdaj bodoneki teoretiki zarot in anticepilci razpravljali o cepivih. Sramota, prav je da se mu prepove igranje pa ne le njemu temveč vsem ki ne izpolnjujejo zdravstvenih kriterijev. Če se ne želite cepiti se pa izločite iz družbe oz. pojdite tja kjer ne bo takih zahtev. Bi bilo zanimivo videt kako bi na Kitajskem bili glasni anticepilci, srečo imate da ste v  EU.

Marička pomagaj, Kitajsko nam daješ za, državo, za primerjavo, kjer so še do nedavnega oblasti hodile po hišah opravljati abortuse, ker je bil po zakonu dovoljen samo en otrok.

Ja res nazadujemo.

Ker sklanjate glave Boste čajna.

 

Odgovor na objavo uporabnika
boli me, 17.01.2022 ob 13:09

Boli me za Djokovića, ne spremljam športa, niti te sage z njim. Niti me ne zanima, ali je naredil kaj narobe ali ne. Ker to sploh ni pomembno. Bolj je grozljivo, da ljudje doživljate vrhunce ob takem izločanju in se sploh ne zavedate, kam to pelje in da ne gre za zdravje. Danes je izločen on, jutri boš ti. Sam povem.

 

Bravo, tocno to, kako se lahko kdo s tem strinja??? Danes on, jutri ti in tvoji otroci..

 

Ma par podrumskih ovc na polisalami pod xyz niki pise budalescine. V reali se normalni cepljeni in necepljeni normalno pogovarjamo in si pomagamo med seboj. Nenormalni pa itak z nikomer ne morejo ker niso diht v glavi.

In ti daješ Kitajsko za zgled? Takim je za privoščit samo eno: da Kitajsko doživijo na lastni koži. Kot rezidenti. Cepilci ali ne.

Imaš pa prav: Tja gremo kot družba. In če ti to ne dviga kocin po telesu, potem smo kot družba čisto zares že propadli v svoji anemičnosti in nezmožnosti kritičnega razmisleka.

 

New Report

Close